انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 8:49am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 785 , 786 , 787 , 788 , 789 , 790 , 791 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

12341234 نوشته است:
سلام خدمت آقای مهندس حمیدوبچه های سایت طبق قولی که داده بودم تصویر لوپی رو که ساختم میذارم(البته بیس این لوپ رو با سی ان سی زدم فاصله سیم ها دقیقا 4 میلیمتر است دستگاه من هنوز آماده نشده به محض اماده شدن نتایج کار رو هم میذارم
پیوست:
2015-05-01-121.jpg
پیوست:
2015-05-01-120.jpg

دوست عزیز کارت بسیار عالی هست در حد لوپهای شرکتی هست
روشی که سیمها رو روی تخته چسبوندی را توضیح بده؟
:ymapplause:

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مهندس حمید گل می شود خواهش کنم اگه امکانش هست ویژگی پسورد دستگاه به منو منتقل شود که اگه کسی خواستش فعالش کند واگه هم کسی لازم نداشت فعال نکنه که سرعت لود شدن دستگاه بیشتر بشود وکار کردن باهاش راحت تر

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sinaghahhari نوشته است:
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مهندس حمید گل می شود خواهش کنم اگه امکانش هست ویژگی پسورد دستگاه به منو منتقل شود که اگه کسی خواستش فعالش کند واگه هم کسی لازم نداشت فعال نکنه که سرعت لود شدن دستگاه بیشتر بشود وکار کردن باهاش راحت تر

دوست عزیز شما دستگاه را درست کردی؟ نه
پسورد دل بخاهی هست در اول کار روی offهست اگه خاستی فعالش کن

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اول بیس کار رو دادم سی ان سی شیار های یک میلیمتری اماده شد بعد به روش قلمکاری باضربه سیم ها رو نشوندم تو شیارها

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیوست:
2015-05-01-120.jpg

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
با سلام دستگاه را من ساختم می خواستم ورژن جدید را بریزم توی میکرو دیدم نوشته باید با دکمه هاش پسورد را وارد کنیم اشتباها فکر کردم از همان اول باید پسورد بدیم بریم داخل بازم شرمنده دوستان

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jacknt نوشته است:
kاوه نوشته است:
jacknt نوشته است:
البته دو تا فیلم هم تهیه کردم از تستها اگه دوستان مایل بودن میتونن دانلود کنن
اینم لینک دانود فیلمها
http://uplod.ir/qkypzv07230d/v_1.50.mp4.htm
http://uplod.ir/f9ng31h782wd/v_2.20.mp4.htm

سلام دوست عزیز بهت تبریک میگم
میشه مشخصات لوپت رو دقیقتر بگی؟
نوع سیمت ؟تعداد دورسیم ؟و ظرفیت واهم لوپ؟..مرسی

سلام به همه دوستان
لوپ رو با استفاده از 20 دور سیم 1 میل ساختم که ظرفیتش شده 328 میکرو هانری
و اندازه لوپ هم 32 در 37 هستش
اینم عکس لوپ
پیوست:
DSC_0562.jpg

پیوست:
DSC_0563.jpg

دوست عزیز این سیمهای لاکی رو با چی اینجوری بهم چسبوندی...

ممنون...

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضا شاه نوشته است:
2840644 نوشته است:
درود بر شما راه حلشو گفتم داداشی شما باید از سیم با نمره بالاتر از 1 استفاده کنید تا امپر در هنگان بالاتر بردن طول متراژ سیم بالانره ای
تنها راه حلشه
لوپ بنده با اندوکتانس 356 و اهم 1 تا پهنای 250 تست شده و مشکل ندارم و تفکیک دارم

سلام مهندس
من سیم ۱.۵ رو ۴۸متر پیچیدم تا به مقاومت ۱ اهم رسیدم متاسفانه اندوکانس به ۵۰۰ رسید
ولی مدار دیلی رو ۲۴ شناخت و با یه تست ساده یه سینی اهنی زنگ زده ۳۵سانتی رو تو ۱۹۰ می زد تفکیکش هم
کار می کرد حالا این اندوکانس بالا چه مشکلی داره و باید رو چه پهنای پالسی کار کنم ؟
با تشکر

دوست من خیلی عالیه بابت اندوکتانس و اهم هم خیلی خوبه در مورد پالس اندوکتانس بالا خیلی خوب جواب میده تبریک میگم

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

12341234 نوشته است:
سلام اول بیس کار رو دادم سی ان سی شیار های یک میلیمتری اماده شد بعد به روش قلمکاری باضربه سیم ها رو نشوندم تو شیارها

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
احسنت شاهکار کردی دوست عزیز به این میگن لوپ حرفه ای منتظر اعلام نتایج شما با این لوپ برای تفکیک و حذف آهن و افزایش برد هستیم :YMPEACE:

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
asadof نوشته است:
2840644 نوشته است:
دوستان عزیز این ماسفت رو با سیم روی مدار نصب کنید حمیدجان نمیدونم شما چی میکشید فدای شماها بشم اینم سواله خوب چیزی نمیشه سه تکه سیم با ضخامت زیاد تاکید میکنم با ضخامت زیاد مثلا سیم نمره نیم به اندازه ۳ الی ۴ سانت بجای پایه های ۸۴۰ لحیم کنید و بعد به پایه های ماسفت سر دیگه سیمها رو لحیم کنید هیچ مشکلی هم نداره فیبرتون رو هم خراب نکنید با مته سوراخ کن دیگه چه صیغه ای هست برادر یکمم خودت خلاقیت بخرج بده همیشه باید لقمه اماده باشه

به اندازه 3الی 4 سانت به جای 840 سیم وصل کنه!!!!!!! [-X

ببین دوست من قبل از اینکه هر موضوعی رو زیر سوال ببری برو تست کن ;)

روی سه تا سیستم با همین روش نصب شده و بدون کوچیکترین مشکلی از لحاظ ثبات کار میکنه

عزیزم من چیزی رو زیر سوال نبردم شما اطلاعات اشتباه رو به دوستان دادید. در ضمن نیازی به تست نیست کسی که کمی الکترونیک بلد باشه میدونه از نظر علمی کار درستی نیست شما عوض اینکه پایه ها رو بیشتر کوتاه کنید داری بلندتر میکنید :-?
بله روی هر سه تا سیستم ظاهرا درست کار میکنه . :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 785 , 786 , 787 , 788 , 789 , 790 , 791 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 159 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure