انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 10:52am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 790 , 791 , 792 , 793 , 794 , 795 , 796 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست عزیز.باشه .فقط ایسی های اصلی رو از پایا بگیرم بهتره یا جای دیگه ای سراغ دارین

[color=#FF8040]هیچ کس همراه نیست تنهای اول[/color]

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دیروز کاوش بودم 250کیلومترمسافرترفت و برگشت 500کیلومتر!!!
رفتیم به یک مکان گبری که باعدد هرجا میگفتم آهنه یاسیم مفتول ویا میخ درمیومد چون اون منطقه محل استقرارچوپان هابود، یک عدد آهن مثل دسته قاشق که یک الفبای عجیبی روش حک شده بود یافتیم.
جالب چندجای دیگه نقطه زدم دوستان فکرمیکردن دستگاه مشکل داره وهرجا الکی سنس میکنه رفتیم باماشین توراه برگشت یک جا نگه داشتن ماشینو گفتن اینجا اصلافلزی نیست اگه دستگاهت دستگاه باشه اینجا نباید صدابده!احدودا 50 متر بصورت جاروب محلو جستجوکردم صداش درنیومد!بعدا گفتن برگردیم منم گفتم عمرا چون همش داشتن پچ پچ میکردن وحواسشون نبودکجاسنس داشتم :D
ناگفته نماند تفکیکش فوق العادست ازحداکثر تنظیمات استفاده میکردم خیلی باثبات بود.
این فعلا تجربه من بود.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون archilO عزیز.
بله اتفاقا حرف شما هم میتونه درست باشه. ما که فعلا منتظر نتایج به اصطلاح حرفه ای ها هستیم ولی اونجور که باید و شاید انگار کاوشگری اینجا نداریم و بنظر میرسه اکثرا یا بعنوان تفریح به قضیه نگاه میکنن یا بنوعی قصدشون فروشندگیه! طبیعتا با این اوصاف من هم دیگه خیلی پروژه رو شل تر میگیرم! :D

مهندس من اینو قبلا هم گفتم با پهنای پالس عمق یک مقداری بیشتر میشه اما وقتی حرکت میکنی میتر منفی خیلی بازی میکنه که فکر کنم در شرایط مختلف حتی باعث کم شدن عمق هم میشه :-?

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shakib نوشته است:
من دیروز کاوش بودم 250کیلومترمسافرترفت و برگشت 500کیلومتر!!!
رفتیم به یک مکان گبری که باعدد هرجا میگفتم آهنه یاسیم مفتول ویا میخ درمیومد چون اون منطقه محل استقرارچوپان هابود، یک عدد آهن مثل دسته قاشق که یک الفبای عجیبی روش حک شده بود یافتیم.
جالب چندجای دیگه نقطه زدم دوستان فکرمیکردن دستگاه مشکل داره وهرجا الکی سنس میکنه رفتیم باماشین توراه برگشت یک جا نگه داشتن ماشینو گفتن اینجا اصلافلزی نیست اگه دستگاهت دستگاه باشه اینجا نباید صدابده!احدودا 50 متر بصورت جاروب محلو جستجوکردم صداش درنیومد!بعدا گفتن برگردیم منم گفتم عمرا چون همش داشتن پچ پچ میکردن وحواسشون نبودکجاسنس داشتم :D
ناگفته نماند تفکیکش فوق العادست ازحداکثر تنظیمات استفاده میکردم خیلی باثبات بود.
این فعلا تجربه من بود.

دوست عزیز درسته منم تا حالا 3تا غبر گبری رفتم همش نقطه به نقطه اهن کوچک بوده دلیلشو نمیدونم چیه شاید عمدی این کارو کردن :-?

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون archilO عزیز.
بله اتفاقا حرف شما هم میتونه درست باشه. ما که فعلا منتظر نتایج به اصطلاح حرفه ای ها هستیم ولی اونجور که باید و شاید انگار کاوشگری اینجا نداریم و بنظر میرسه اکثرا یا بعنوان تفریح به قضیه نگاه میکنن یا بنوعی قصدشون فروشندگیه! طبیعتا با این اوصاف من هم دیگه خیلی پروژه رو شل تر میگیرم! :D

سلامت باشی استاد حمید عزیز
استاد نگو که (من هم دیگه خیلی پروژه رو شل تر میگیرم) چشم امیدمون به شماس که همیشه در کنار ما و کمک حاله ما بودید
بخدا من تقریبا این روز ها همیشه برا کاووش میرم که فقط با 1در1 کار میکنم که از لحاظه برد و ثبات از سیستم خیلی راضیم حذف اهن هم تو شماره 11 قشنگ عمل میکنه اما من تا به حال هیچ کدوم از ماسفتها رو برا کاووش استفاده نکردم چون از عملکرد هیچ کدوم از ماسفتها مطمئن نیستیم
حالا هر چی دستور بدین استاد ^:)^ ^:)^

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میدونید نظرمن چیه خیلی بهش فکرکردم شایدحرفم مسخره باشه اماچیزایی دیدم که واقعا توضیحی براش نبوده من فکرمیکنم درقدیم میدونستن که روزی ما وسیله ای خواهیم داشت تابتونیم فلزاتوکشف کنیم.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون archilO عزیز.

مهندس حمید عزیز چند روز پیش با همین فلزیاب و البته با ماسفت ۸۴۰ و لوپ یک در یک یک عدد کاسه مسی به قطر۲۵ *۲۵ در عمق دومتری بیرون کشیده شد.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shakib نوشته است:
تاحالا ندیدم مهم اینه حذف میکنه مثل هلوووووووووو

داداش مگه نمیفرمایین رفتین کاووش..وقتی ک مثلا اهن رو میزد عدد تفکیک هم درست بود یا اینکه فقط حذف آهن و انجام میده؟؟

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هم عدد تفکیک آهن تشخیص داد هم صوت عدد بالای60بود.

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 3:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان برای تست ماسفت بیشتر روی ثبات تمرکز کنید.
من حاضرم 10درصد عمقم کمتر بشه ولی موقع کاوش بی خود صداش در نیاد

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 3:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 790 , 791 , 792 , 793 , 794 , 795 , 796 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi و 191 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure