انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 4:45pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 796 , 797 , 798 , 799 , 800 , 801 , 802 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

2840644 نوشته است:
سلام دوستان دوباره برای تست رفتم اینبار در باغی بود که علفش تقریبا 40 سانت بود و زمین کاملا خیس طوری که شبیه باطلاق شده بود البته اینکارو کردم تا دیگه شکی در ثبات نباشه ماسفت دستگاه هم 11nk100 بود که با سیم نمره نیم به فاصله5 سانت روی مدار نصب کردم ثبات با این شرایط عالی بود لوپ دستگاه هن 90 بود با اندوکتانس 326 و اهم 1 حذف اهن روی عدد 8 کاملا اهن حذف میشه و اعداد تفکیک به اینصورت بود عدد تفکیک برای اهن 67 و برای الومنیوم 81 و برای مس 37 و برای طلای 18 عیار به مقدار 50 گرم عدد 31 و یه فیلم هم از تست داخل همون باغ تهیه کردم که حجمش 221 مگابایته اگر شد براتون اپلودش میکنم داخل همون باغ با تنظیمات حساسیت 16 و گراند 5 و فرکانس 134 و پهنای پالس 250 و دیلی 6 واحد اضافه بر 29 و در مورد فاصله لوپ بنده روی 15 سانتی زمین بصورت موازی لوپ رو بالانس میکنم و تقریبا 15 سانت دیگه بالا میارم چون علف داره ولی دستگاه ساکته ساکته برد برای یک تانکر اب گالوانیزه روی هوا بفاصله 4 مترو نیم میزنه امیدوارم بتونم فیلمو اپلود کنم

با سلام
با این حساب شما دقیقا ۵ برابر لوپ رو برد داشتید که به حداکثر برد رسیدین البته با حساسیت ۱۶ و فرکانس پایین !

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
حمید نوشته است:
madrek نوشته است:

مهندس جان علت اعداد بالا رو پیدا کردم.
من تا حالا چند لوپ با سیم لیتز درست کردم. دوتا از لوپها برا وقتی بوده که اعداد تفکیک لازم بوده.
برای هردوتا لوپ که لوپ معمولی پنجاه بودن، عدد اول بالای ۷۵۰ بود. دیشب به طور اتفاقی متوجه شدم که اگه بین سیمها فاصله بیافته عدد کمتر میشه. منم این کارو کردم و الان اعداد تفکیکم به این صورته ۳۴۰، ۶۱۵، ۷۵۸
تفکیک دارم، حذف اهن هم تو عدد ۲۴ دارم.
حالا تشخیص شما چیه که با فاصله دادن بین سیمها، اعداد تقریبا درست شدند.
هر چند در هردو حالت، برای لوپها، من افزایش برد به نسبت لوپهای معمولی دیگه که با سیم افشان درست کردم رو دارم.

دوست عزیز کارت عالی بود مال من هم همه عداد بالای 800هستند میشه بیشتر توضیح بدید چکار کردید؟
کدوم سیمها را فاصله دادید اون چند سیم که حکم سیم لیتز را دارند .یا سیم به مقدار یک میلو از هم فاصله دادید؟
لطف کنید با تصویر نشون بدید تشکر :-BD

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
2840644 نوشته است:
shakib نوشته است:
2840644 نوشته است:
:ymhug: درود بر شما با لوپ 90 سانتی

اطمینان داریدلوپ 90در4متری سنس انجام داده؟

بله داداش گلم روی هوا چطور مگه خیلی کمه یا خیلی زیاده؟

یه سمند نقره ای مدل 84 بیرنگ رو هم تو فاصله 5 متری سنس میکنه :D :D

خیلی عالیه
راستی سمندتونم خیلی تمیز و شیکه فک نمیکردم 84 باشه!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:

دوست عزیز کارت عالی بود مال من هم همه عداد بالای 800هستند میشه بیشتر توضیح بدید چکار کردید؟
کدوم سیمها را فاصله دادید اون چند سیم که حکم سیم لیتز را دارند .یا سیم به مقدار یک میلو از هم فاصله دادید؟
لطف کنید با تصویر نشون بدید تشکر :-BD

رشته های سیم رو من اصلا تاب ندادم. و فاصله هم شامل همه رشته ها میشه.
در کل اینطور بگم رشته سیمهام در حال حاضر الان اندازه یه کابل فلت دو سانتی پهن شده.
ولی متاسفانع الان نمیتونم عکس بگیرم ازش. چون لوپ رو دیگه عایقکاری کردم.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقایون هرچند به ظاهر تعویض بعضی ماسفتها بجای 840 مقداری افزایش برد خواهد داشت البته با توجه به افزایش پهنای پالس و اونهم مقداری ! سعی کنید از ماسفتی استفاده کنید که حداقل تفکیک صحیح و حذف آهن رو به شما بده که چون موقع سردرگمی در طبیعت خیلی بدرد شما خواهد خورد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
reza2490 نوشته است:

لطف کنید با تصویر نشون بدید تشکر :-BD[/quote

رشته های سیم رو من اصلا تاب ندادم. و فاصله هم شامل همه رشته ها میشه.
در کل اینطور بگم رشته سیمهام در حال حاضر الان اندازه یه کابل فلت دو سانتی پهن شده.
ولی متاسفانع الان نمیتونم عکس بگیرم ازش. چون لوپ رو دیگه عایقکاری کردم.

خوب اگه بخایم هر سیمو به اندازه 2سانت پهن کنیم هم کار مشکلی هست هم به صرفه نیست کلا قیدشو بزنیم بهتره

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه ایسی ۳۵۷ فلزی و ی ماسفت ۱۱nk100 رو از پایا گرفتم و ی پروگرمر..میخوام عکسشو بزارم ببینم اصلیه یا نه؟ لینک عکسار رو میزارم.دوستان سریع جواب بدن..ممنون..چون میخوام برم بگیرم اگه اصلیش نباشه.

http://uupload.ir/files/h4qg_rps%DB%B2% ... %DB%B8.jpg

http://uupload.ir/files/0bau_rps%DB%B2% ... %DB%B2.jpg

آخرین بار توسط amir6777 در یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:59pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
نقل قول:
بله داداش گلم روی هوا چطور مگه خیلی کمه یا خیلی زیاده؟

یه سمند نقره ای مدل 84 بیرنگ رو هم تو فاصله 5 متری سنس میکنه :D :D

خیلی عالیه
راستی سمندتونم خیلی تمیز و شیکه فک نمیکردم 84 باشه!

سلام برای داداش کوچیکه ۸۴ در ضمن ماشین بنده هم قابل شما رو نداره حاج رضا

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
آها از اون لحاظ!
ممنون داداش

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان عزیز حرفها و خوش و بش های دوستانه رو لطف کنید با پیام خصوصی با هم داشته باشید و داخل بخش بیشتر حرفهای مرتبط با مدار داشته باشیم .. سپاس

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 2:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 796 , 797 , 798 , 799 , 800 , 801 , 802 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi , Google , Kiro077 و 363 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure