انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 4:44pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 798 , 799 , 800 , 801 , 802 , 803 , 804 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان مدارم تمام کردم وبا نسخه 2.30 با اولین استارت امد بالا. و همینجا جا داره از مهندس حمید تشکر کنم خیلی مردی @};- ولی متاسفانه الان که لوپو وصل میکنم کویل ارور میده. رو دیلی اتو که نمیشناسه تا 50 هم دستی تغییر دادم نشناخت. لوپ 60 با کابل رابط استریو و کانکتور اهمش شده1 مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای شماره جان 2840644 اگر واقعا به چنین بردی رسیده اید جای تبریک داره ،ترکوندی تا الان \:d/
چند تست دیگه مثل شماره جان با لوپ یک متری و ماسفت 11nk100 و پهنای پالس بالا برای تایید نهایی و خوشحالی دسته جمعی عزیزان نیاز داریم (با فیلم کم حجم یا بدون فیلم )
هر کی لوپ بزرگ داره ؛ تست و اعلام نتایج با اجسام خیلی بزرگ مثل ماشین و تراکتور و ژیان و منبع اب و هر چیزی که در دسترس دارید. منتظریم :-BD :-BD :-BD

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
دوستان عزیز سلام.عصر بخیر
LF257 چهره الکترونیک آیا اصلی هست؟
@};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
yahooo نوشته است:
دوستان با تجربه ایکه چندین مدار ساخته اند این قضیه استفاده از دو رگلاتور و سه رگلاتور توی بعضی مدارات چیه ؟ ایا روی تقسیم مقدار حرارات روی رگلاتورها هم تاثیر داره ؟ یعنی اگر رگلاتوری 80 درجه داغ بشه و یک عدد دیگه هم موازی ان ببندیم درجه حرارت هرکدام میشه حدود 40 درجه ؟ممنون

همونطور که در توضیحات هم اشاره داشتم ؛ این مساله رو برای این مدار هم از ابتدا انجام دادم و نتیجه اصلا مطلوب نبود و تقریبا همشون به اندازه یک رگولاتور داغ میکردن! در واقع روش موازی کردن به شکل عادی در خصوص اینطور قطعات نیمه هادی درست و اصولی نیست. اگر نیاز به جریاندهی بیشتر وجود داشته باشه باید از روش دیگری برای موازی کردن استفاده کرد که نیاز به چند قطعه دیگه داره و در اون صورت هم دیگه ولتاژ رقم دقیقی نخواهد داشت! پس بهترین راه استفاده از رگولاتور آمپر بالاتر هست که البته برای این مدار اصلا بهش نیازی نداریم! چون رگولاتورهای مرغوب 7812 دارای جریاندهی تا 1.5 آمپر هستن و ما در مدار بطور معمول از نیم آمپر بیشتر مصرف نداریم. طبیعتا باید توجه داشت که تمام رگولاتور ها در صورت جریانکشی از حدی به بالا یا اختلاف ولتاژ ورودی و خروجی از مقداری به بعد نیاز به هیت سینک مناسب دارن و این چیز غیر عادی نیست.

سلام استاد حمید عزیز
شرمنده که کیفیت فیلم کم بود مجبور شدم چون حجم بالا بود و سرعت نت برا اپلود کم
حالا با این اوصاف تا اینجای کار استاد به نظر خوب بود یا نه؟

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

yahooo نوشته است:
اقای شماره جان 2840644 اگر واقعا به چنین بردی رسیده اید جای تبریک داره ،ترکوندی تا الان \:d/
چند تست دیگه مثل شماره جان با لوپ یک متری و ماسفت 11nk100 و پهنای پالس بالا برای تایید نهایی و خوشحالی دسته جمعی عزیزان نیاز داریم (با فیلم کم حجم یا بدون فیلم )
هر کی لوپ بزرگ داره ؛ تست و اعلام نتایج با اجسام خیلی بزرگ مثل ماشین و تراکتور و ژیان و منبع اب و هر چیزی که در دسترس دارید. منتظریم :-BD :-BD :-BD

عزیزجان هدف از تستهای بزرگ برا شما چیه مگه دنبال قبرستان ماشین میگردی :D ;)

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
amir6777 نوشته است:
من یه ایسی ۳۵۷ فلزی و ی ماسفت ۱۱nk100 رو از پایا گرفتم و ی پروگرمر..میخوام عکسشو بزارم ببینم اصلیه یا نه؟ لینک عکسار رو میزارم.دوستان سریع جواب بدن..ممنون..چون میخوام برم بگیرم اگه اصلیش نباشه.

http://uupload.ir/files/h4qg_rps%DB%B2% ... %DB%B8.jpg

http://uupload.ir/files/0bau_rps%DB%B2% ... %DB%B2.jpg

اقا امیر به احتمال خیلی زیاد ماسفت تقلبی هستش، چونکه من همین ماسفت رو چهارشنبه از پایا خریدم ونتنها تفاوت عمقی با 840 احساس نکردم ،بلکه عمقم کاهش پیداکرد.

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
دوستان مدارم تمام کردم وبا نسخه 2.30 با اولین استارت امد بالا. و همینجا جا داره از مهندس حمید تشکر کنم خیلی مردی @};- ولی متاسفانه الان که لوپو وصل میکنم کویل ارور میده. رو دیلی اتو که نمیشناسه تا 50 هم دستی تغییر دادم نشناخت. لوپ 60 با کابل رابط استریو و کانکتور اهمش شده1 مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟

میلاد جان پهنای پالسو تغییر بده درست میشه

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:45pm

سلام دوستان
دقیقا از چه نوع کانکتوری استفاده کنیم بهتره ؟

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام دوستان خوبم باز هم تکرار میکنم برای برد بیشتر نیاز به ماسفت پر قدرت تری هست بالای ۵۰۰ و در مورد لوپ برد نسبت مستقیمی با اهم و اندوکتانس لوپ داره دقت کنید برای برد بیشتر باید لوپی با اندوکتانس بالاتر و اهم کمتری استفاده بشه در ضمن باید از ماسفت قدرتمند استفاده کنید سیم لاکی به دلیل نازکی و سبکی نسبت به سیم افشان خیلی بهتره از سیمهایی با نمره بالای ۱ برای لوپهاتون استفاده کنید تا اهم لوپتون بیاد پایین در مورد ماسفت تقریبا جایی دیگه برای پیشرفت نمونده فقط از مهندس درخواست میکنم ایا میشه برای رسیدن به قدرت بیشتر برای ماسفت از ترانزیستور قدرتی بالاتر از bs170 استفاده کرد و ایا همچین ترانزیستوری داخل بازار هست ?

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza.1286 نوشته است:
milad7 نوشته است:

میلاد جان پهنای پالسو تغییر بده درست میشه

دوست من یک عکس از رو و پشت بردتون قرار بدید و جامپر بین دو خازن الکترولیت ۴۷۰۰ میکرو ها رو برسی کنید و از سیم کلفت برای این جامپر استفاده کنید و بعد ترانزیستور bs170 رو چک کنید و یا تعویض کنید و نهایتا از ماسفت و یا مقاومتهای دمپینگ باشه موفق باشید

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 6:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 798 , 799 , 800 , 801 , 802 , 803 , 804 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi , Google , Kiro077 و 358 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure