انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 11:39pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 807 , 808 , 809 , 810 , 811 , 812 , 813 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

2840644 نوشته است:
درود بر شما بنده از ای سی mac157 استفاده میکنم و راضی هستم

من امروز برمیگردم شهرستان.رسیدم تست میکنم ببینم چطوره

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 7:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

yahooo نوشته است:
behnam karami نوشته است:
سلام دوستان.دوستان مدار من یه مشکلی داشت دوستان میشه بررسی کنند مدارشون مثله ماله منه یانه؟من وقتی سیم رابط لوپ را دستم میگیره دستگاه شروع به انداختن اعداد منفی میکنه و وقتی ولش میکنم یهو خط سنس تا نصفه پر میشه و تا دکمه بالانس را نزنم دستگاه ساکت نمیشه. گفتم شاید نویز باشه برا این کار از سیم rg58فویل دار استفاده کردم که دستگاه کلا ارور کویل را داد که مجبور شدم از سیم rg58معمولی استفاده کنم و سرتاسر کابل را با فویل شیلدش کنم که خیلی بهتر شد اما باز با این حال کابل را وقتی دستم میگیرم یکم اعداد منفی میاد.

مشکل از کابل رابط است و شاید هم از کابل دست دوم و یا خیلی کارکرده داری استفاده می کنی و قطعی داره. توصیه : از کابل max JAPAN استفاده کن حالشو ببر
در ضمن اگر کانکتورها لقی دارند حتما عوضشون بکن

یاهوجان داداش خیلی از دوستان از همین کابل استفاده کردن در ثانی من از دوستان یه خواهشی کردم که فکر نکنم زیاد سخت باشه و امتحان کنندو بعدش جواب بدند ناراحت نشو دوست عزیز و لی متاسفانه بعضی از دوستان فقط پشت سیستم نشستن و منتظرن تا یکی یه چیزی بنویسه و سریع بدون ازمایش و امتحان کردن یه جوابی براش بنویسن.من خودم کله کابل را با فویل کلا شیلدش کردم که فکر نکنم کسی از دوستان این کارا را کرده باشه.انرژی بدن را دست کم نگیرید همین طور که تو چنس با دست زدن به قسمت منفی مدار میشد خیلی از نویزها را رفع کرد تو این مدار برعکس با دست زدن به منفی مدار کل کار کرد مدار بهم میریزه پس خواهشا از دوستان حتی اونایی که سیم ماکس را دارن سیم رابط را تو دستشون بگیرن ببین ایا تو عملکرد مدار اخلای ایجاد میشه یانه.در ضمن این مورد ربطی به کانکتور نداره چون با حرکت دادن مشکل پیش نمیاد .با تشکر

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 7:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به اساتید عزیز. اگه در محل کاوش درخت گردو با قدمت حدود 150 سال باشه و طبق نسخه دفینه دوروبر همین درخت باشه احتمالش هست که روی دستگاه تاثیر منفی بزاره و دستگاه رو از بالانس خارج کنه؟ ممنون میشم اکه نظرتونو بفرماید!

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 7:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

yahooo نوشته است:
2840644 / این مطلبی که میفرمایید توی 10 سانتی بالانس کنه و ................................ .و منتها لوپ رو ۲۰ سانت بالاتر نگهدارید و کاوش کنید !!!!!
وقتی داداش 20 سانت بیاره بالا عدد منفی میزنه خیالت راحت باشه . 5 سانت هم بالاتر بیاره عدد منفی میزنه و از بالانس خارج میشه :-Q

L-) آقایون به قول بعضی ها اینجا شده مثل قهوه خونۀ سر محل و فقط برای وقت گذرانی ( بعضی از دوستان البته ) فقط تشریف میارن و سرگرم میشن ؛ دوستان تازه وارد لطف کنن مطالب بخشهای گذشته رو چه اشکالی داره چند روز هم طول بکشه ؟ ! بخونن تا دوستان قدیمی تر به تحقیقات و نتایج عملی بیشتری دست پیدا کنن و به مهندس حمید در این بخش انعکاس بدند تا روز به روز به پیشرفت بیشتری برسیم L-) نه اینکه فقط مطالب ابتدایی دوباره بیاد روی کار [-X
درضمن دوستان پیدا کردن یک حفره 3 الی 4 متری که از قبل حفاری شده کار خیلی سختی نیست ! ماشاا.. زیاد پیدا میشه ، لطف کنید همچین محلی رو برای آزمایشگاه خودتون پیدا کنید و یک فلز گرد مثل : 20 لیتری ها قدیمی نفت یا همین سینی استیل قطر 60 رو در عمق 3 الی 4 متری در دیواره محل حفر شده بگذارید و جلوی فلز رو از خاک بپوشونید و بگذارید همونجا باشه و تست بگیرد ، اگر تونستید این فلزات رو در حداقل 3 متری با دستگاهتون بزنید ، اونوقت سیستم شما و اپراتوری شما رو به پیشرفت خواهد بود و موفقیت با شماست .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

behnam karami نوشته است:
yahooo نوشته است:
behnam karami نوشته است:
سلام دوستان.دوستان مدار من یه مشکلی داشت دوستان میشه بررسی کنند مدارشون مثله ماله منه یانه؟من وقتی سیم رابط لوپ را دستم میگیره دستگاه شروع به انداختن اعداد منفی میکنه و وقتی ولش میکنم یهو خط سنس تا نصفه پر میشه و تا دکمه بالانس را نزنم دستگاه ساکت نمیشه. گفتم شاید نویز باشه برا این کار از سیم rg58فویل دار استفاده کردم که دستگاه کلا ارور کویل را داد که مجبور شدم از سیم rg58معمولی استفاده کنم و سرتاسر کابل را با فویل شیلدش کنم که خیلی بهتر شد اما باز با این حال کابل را وقتی دستم میگیرم یکم اعداد منفی میاد.

مشکل از کابل رابط است و شاید هم از کابل دست دوم و یا خیلی کارکرده داری استفاده می کنی و قطعی داره. توصیه : از کابل max JAPAN استفاده کن حالشو ببر
در ضمن اگر کانکتورها لقی دارند حتما عوضشون بکن

یاهوجان داداش خیلی از دوستان از همین کابل استفاده کردن در ثانی من از دوستان یه خواهشی کردم که فکر نکنم زیاد سخت باشه و امتحان کنندو بعدش جواب بدند ناراحت نشو دوست عزیز و لی متاسفانه بعضی از دوستان فقط پشت سیستم نشستن و منتظرن تا یکی یه چیزی بنویسه و سریع بدون ازمایش و امتحان کردن یه جوابی براش بنویسن.من خودم کله کابل را با فویل کلا شیلدش کردم که فکر نکنم کسی از دوستان این کارا را کرده باشه.انرژی بدن را دست کم نگیرید همین طور که تو چنس با دست زدن به قسمت منفی مدار میشد خیلی از نویزها را رفع کرد تو این مدار برعکس با دست زدن به منفی مدار کل کار کرد مدار بهم میریزه پس خواهشا از دوستان حتی اونایی که سیم ماکس را دارن سیم رابط را تو دستشون بگیرن ببین ایا تو عملکرد مدار اخلای ایجاد میشه یانه.در ضمن این مورد ربطی به کانکتور نداره چون با حرکت دادن مشکل پیش نمیاد .با تشکر

بیا نیکی کن !!!!!!!!!!!!!! برادر من / تست کردم سیم رابط را توی دست گرفتم و چنین مشکلی نداشتم البته قبل از اینکه شما بگویید تست کرده بودم و جواب دادم . واقعا عجیبه. خوب دیگران هم پست شما را می خوانند و کسی جلوی جواب دادن دیگران را نگرفته بهتر بود به جای نوشتن این پست صبر می کردی تا دیگران هم به سوال شما جواب بدهند . در ضمن مدار منم وقتی دست به منفی مدار بزنی سیستم مختل میشه باز هم الله اکبر

هر چند من تازه وارد توی این سایت هستم ولی انقدرا هم بی تجربه نیستم .دوست داشتم کمکی کرده باشم در مورد کانکتور هم دقت کن . اصلی و غیر اصلی داره . شما که خودتان استاد هستید فرق هایشان را حتما میدانید !!!.سیم رابط را با فویل به صورت پوشش بیرونی فویل دار کرده اید !!!! اگر انرا به منفی مدار وصل نکرده باشید توسط لوپ سنس میشه استاد [-X و این کار درست نیست. اگر سیم رابط خودش هم فویل دار باشه باید حتما به منفی وصل بشه ( در اینصورت هم جواب خوبی نخواهید گرفت )و به همین علت گزینه دیگر استفاده از سیم شیلد دار ولی بدون فویل الومینیومی است
حالا که دوست ندارید توی این قهوه خانه به قولا دور هم باشیم من دیگه پستی نمیدم . ولی از من میشنوید کلاس فنی و اطلاعات الکترونیک اینجا بیش از حد پایینه و خیلی ها را گمراه می کنه.
استاد شما با فویل خارجی یک پوشش درست کرده اید با باری از الکتریسته ساکن توقع دارین با دست لمسش کنین چی بشه ؟ !!روی کابل و سیستم باید تاثیر بگذارد. اگر تاثیر نگذارد سیستم سیستم خوبی نیست !

آخرین بار توسط yahooo در دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 11:04am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز جناب بهنام کرمی مشکل شما میتونه از خود کابل یا درست اتصال ندادن کابل باشه اگه کابل رو به صورتی به سه نقطه ی اتصال برای لوپ استفاده کرده باشی میتونه این مشکل هم پیش بیاد با کابل رابط فویل دار هم این مشکل هست

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان مشکل کویل ارور من حل نشد یه عکس از پشت فیبر هم میزارم اساتید بررسی کنید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:48am

سلام دوستان این فلزیاب سنس هم میکنه
و کاراییش چطوره اگه خوبه و سنس میکنه برم از اول کل مطالبو بخونم

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی جواب منو نداد؟؟؟؟؟برای لوپ 1در1 از سیم افشان نمره چند استفاده کنم ؟؟؟چند متر بگیرم؟چند دور لازمه؟؟؟ دوستان گلم ازتون پرسیدم راجب لوپ 1 در 1 تاشو بعد از خوندن 300 صفحه پیداش کردم در تایپک فلزیاب چنس صفحه 374 یکی از دوستان عکسشو گذاشته اگه کمک کنه بسازیم ممنوش میشیم

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 11:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا میلاد سلام و خوش امدی .داداش گلم سنس چیه برو بالا ن برو بالاتر .این فلز یاب از نظر قدرت سنس و نداشتن نویز عالیه و قابل مقایسه با دستگاه هایی که فروشنده های کلاه بردار میفروشن نیست .در کل حتما حتما بسازش پشیمون نمیشی و استاد حمید عزیز هم دارن روش کار میکنن و اپدیتش میکنن و قابل مقایسه با بهترین فلز یاب هاست

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 11:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 807 , 808 , 809 , 810 , 811 , 812 , 813 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 480 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure