انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 6:48pm

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

اقای علیخان نظری در مورد بالا گفتم نداری؟ بابت اسکوپ پراپ ها

سه شنبه 25 تیر1392 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
اقای علیخان نظری در مورد بالا گفتم نداری؟ بابت اسکوپ پراپ ها

سلام دوست عزیز

حقیقتش اینه که من با اسکوپ چک نکردم. نمیدونم چی بگم! اما فونت دستگاه من چند ساعت هم روشن موند به هم نریخت تا وقتی که باطریش ضعیف شد!
الان بدجور گرفتارم یعنی اصلا شب که میام خونه له ام له!! (-|
بقیه دکمه ها و سلکتورها کار میکنند؟
یعنی همین اعداد در حال تغییر هم با تغییر سلکتورها باید عوض بشن! کلیدها؟ mode? save? R?C?send?

سه شنبه 25 تیر1392 - 11:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس حمید نظر شما چیه ؟ ظاهرا دیگه کسی به این دستگاه تمایل نداره و بقول خدا بیامرز بسطامی که میگه ، من مانده تنهای تنها .....:((

سه شنبه 25 تیر1392 - 11:50pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین جان من نظری ندارم جز اینکه فکر کنم شما هر چی بسازی همین مدلی در میاد! :D
خب شما اگر زیاد عجله نکنی و هم مدارت رو چند بار چک کنی و هم با دستگاه تستهای بیشتری انجام بدی به نتایج خیلی بهتری هم میرسی. اینجوری 2 روزه شما میخوای همه چی درست از آب در بیاد خب احتمالش خیلی کمه! :D
در تصاویر اسکوپ شما چیزی که من بطور مطمئن دیدم این بود که فرکانس 137 هرتز درسته. در مورد بقیه نظری ندارم.
این هم که کسی به این مدار تمایلی نداره خب میل خودشونه باز من نظری ندارم! :D اتفاقا هر چقدر بیشتر دوستان بسازن ما مجبوریم بیشتر جواب سوال بدیم! #:-s :D از ابتدا هم عرض کردم این نوع دستگاه ساختش خیلی راحت تره تا اپراتوریش. حتی اگزماینر هم کم و بیش به همین صورت باید استفاده بشه. اینکه دیگه ساده تر هست و قلق های خودشو داره.

چهارشنبه 25 تیر1392 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا توروخدا دلسرد نشین من تازه دادم فیبرم رو واسم بزنن.
کار که نشد نداره.
خواهشا دوستانی که ساختن دستگاه رو و تست گرفتن .ار نتیجه تست و اپراتوریش یه توضیحاتی لطف کنن بفرماین.

چهارشنبه 25 تیر1392 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ناصر جان شما 2 تا لطف اگر در حق ما بکنی من یک دنیا ممنونت میشم! اول اینکه چیزی رو که مطمئن نیستی هیچ وقت نگو! اطلاعات درست این مساله رو بنده در پست قبلی هم عرض کردم. شما اگر به اندازه کافی با میکرو و ال سی دی کار کرده باشین میدونین اون مساله کاملا عادیه. لطف دومی که میکنی این هست که اگر واقعا میخوای اینجا کار مثبت و مفیدی ارائه بدی حواس و تمرکز خودت رو در هر مقطع زمانی به یک پروژه بسپار! متاسفانه شما این مدار رو نصفه رها کردی و وسطش حرف از جی پی آر زدی و بعدش رهسپار چندین پروژه از قبیل مگنومتر و فلزیاب 12 رگولاتوره و فلزیاب کاوشگر شدین! با این وضعیتی که شما داری کار میکنی نه خودت به چیزی میرسی و نه به دیگران کمکی میشه! فقط تعداد پستهای خودت رو داری بالا میبری و سایر دوستان هم توجهشون جلب میشه بدون اینکه آخرش خبری باشه! :D

مهندس حميد داداش خسته نباشي من منظور بدي نداشتم اگه از اين ناراحتي كه من در اين تاپيك به دوستان ميخوام كمك كنم خوب از اين به بعد كمك نميكنم
@};- موفق باشين

چهارشنبه 25 تیر1392 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
مهندس حمید نظر شما چیه ؟ ظاهرا دیگه کسی به این دستگاه تمایل نداره و بقول خدا بیامرز بسطامی که میگه ، من مانده تنهای تنها .....:((

آرتين جان ميتونم با پيام بهتون كمك كنم چون تصميم گرفته ام ديگه تو اين تاپيك يه نقطه هم نننويسم چون جواب زحمتهامو گرفتم

چهارشنبه 25 تیر1392 - 1:30am
مدیر کل
مدیر کل

ناصر عزیز شما حتی یک صدم بنده هم برای این تاپیک زحمتی نکشیدین که بخواین منتی بذارین! :D شما اصلا روی این مدار کار خاصی صورت ندادین وسطش هم رفتین سراغ جی پی آر و فروش و به صورت مسخره اسم از اگزماینر آوردین! من خیلی حواسم به همه جزئیات هست! هر وقت شما واقعا کاری کردین بگین کردین و ما هم تشکر میکنیم. این مدل کار نصفه و نیمه روی چندین مدار همزمان و ادعای دیجیتالی و تصویری کردن که هیچکدومش چیزی از توش در نیومده چه معنی داره؟ شما عکس و فیلم ساخته شده این مدار رو از ژئوتک دراوردین و از شما چند بار سوال کردن چقدر خوب ساختی و ... من صبر کردم شما آخرش نگفتی ساخت خودت نیست! اینا رو میگم ایشالا یه مقدار حواس شما جمع تر باشه. منابعی که شما بهش دسترسی داری و سرچ میکنی بنده هم بلد هستم. اما اگر خودت شخصا میخوای کاری صورت بدی حسابش جداست و همه زحمت شخصی رو متوجه میشن و قدردان هستن.
حالا هم اگر کار خاصی دقیقا روی این مدار بصورت عملی صورت دادین خب مطرح کنین تا تبادل نظر انجام بشه و این بنفع همه از جمله خود شماست! اگر هم کاری روی این مدار نمیکنین و نظر خاصی ندارین خب اجازه بدین دوستان کارشونو بکنن.

چهارشنبه 25 تیر1392 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ناصر عزیز شما حتی یک صدم بنده هم برای این تاپیک زحمتی نکشیدین که بخواین منتی بذارین! :D شما اصلا روی این مدار کار خاصی صورت ندادین وسطش هم رفتین سراغ جی پی آر و فروش و به صورت مسخره اسم از اگزماینر آوردین! من خیلی حواسم به همه جزئیات هست! هر وقت شما واقعا کاری کردین بگین کردین و ما هم تشکر میکنیم. این مدل کار نصفه و نیمه روی چندین مدار همزمان و ادعای دیجیتالی و تصویری کردن که هیچکدومش چیزی از توش در نیومده چه معنی داره؟ شما عکس و فیلم ساخته شده این مدار رو از ژئوتک دراوردین و از شما چند بار سوال کردن چقدر خوب ساختی و ... من صبر کردم شما آخرش نگفتی ساخت خودت نیست! اینا رو میگم ایشالا یه مقدار حواس شما جمع تر باشه. منابعی که شما بهش دسترسی داری و سرچ میکنی بنده هم بلد هستم. اما اگر خودت شخصا میخوای کاری صورت بدی حسابش جداست و همه زحمت شخصی رو متوجه میشن و قدردان هستن.
حالا هم اگر کار خاصی دقیقا روی این مدار بصورت عملی صورت دادین خب مطرح کنین تا تبادل نظر انجام بشه و این بنفع همه از جمله خود شماست! اگر هم کاری روی این مدار نمیکنین و نظر خاصی ندارین خب اجازه بدین دوستان کارشونو بکنن.

نه داداش خر ما از كره گي دم نداشت شما اون زماني رو كه من روي اين مدار كار ميكردم اطلاع داشتين كي بود؟
درسته username بنده توسط شما تحريم شده بود آقا مجتبي فرمودند كه ايشون خبر نداشتند ولي با وجوذ اين من با چندين user name ديگه در اين انجمن حاضر بودم وسعي ميكردم به دوستان كمك كنم
حالا ميخواي دوباره از اون مكان واز اون دستگاه فيلم بگيرم واسم حميد رو هم روش بنويسم آپلود كنم
ميخواي بگو كه شما ستگاه و درست كردين دادين دست من ديگه =)) =))
اصلا ميدوني پروژه پايان نامه بنده ربات كواد روتور بود كه الان صدتا از تيمهاي رباتيك دانشگاهها در كفش هستند اينهم يك ربات كه در دوره كارداني ساختمش برو در وبلاگم فيلمشو گزاشته ام نگاه كن عكسم هم اونجاست ببين قيافه ام به آقا مهندسها ميخوره اصلا اسم وبلاگم رو واست پيام ميفرستم حتما يك سري بهش بزن

چهارشنبه 25 تیر1392 - 2:32am
مدیر کل
مدیر کل

ببین آقا مهندس ناصر عزیز! بنده نه از سواد شما چیزی گفتم با اینکه چند مورد مستند وجود داره اطلاعات نادرست ارائه کردین ؛ و نه با قیافه شما! و یا کارهای دیگه شما کاری دارم. شما اگر ادعا میکنین این مدار رو ساختین و باهاش کار کردین خیلی مشخص بیاین تجربیات خودتونو بگین! چرا عکس و فیلم از ژئوتک میذارین؟ چرا وسط کار صحبت از فروش دستگاه دیگه میکنین؟ هدف شماست که الان مهمه! شما تحریم شدی چون نظر اکثریت بچه های شورا همین بود! همون تاپیک مضحک محرمانه رو هم که اقا مجتبی حذف کرد شما به یک شکل دیگه اومدی گذاشتی و ما چیزی نگفتیم. البته الان فرق میکنه و ظاهرا داره کار میشه اونجا.
اینکه شما سوادت چقدره و پروژه هات چی بوده بدرد کسی نمیخوره! بنده هم بخوام از خودم بگم خیلی گفتنیا هست که اصلا علاقه ای ندارم. هر کسی از همون چند جمله ای که حتی تایپ میکنه مشخص میشه کیه و سوادش چقدره! ما اینجا نیومدیم که خودمونو بکسی ثابت کنیم! هدف اصلا این نیست. هدف کمک کردن به هم و رسیدن به هدفیه که شاید یک نفر به تنهایی نتونه به اون هدف برسه. چون علم و تجربه هیچکس کامل نیست. شما هم اگر میخوای خودتو ثابت کنی لطف کن دست از این کارها بردار. کمک کردن این مدلی نیست. خیلیا ادعای کمک کردن داشتن و اخرش از مسائل دیگه سر دراوردن! کمک هم اگر صرفا بخواد چند جمله قلنبه سلنبه بلغور کردن باشه و بقیه فکر کنن شما چقدر سواد داری و بعدش بری سرچ بزنی مطلب از جای دیگه کپی کنی و تموم بشه داستان ؛ نه فایده نداره! لااقل من کسی نیستم فریب این چیزا رو بخورم. هدف شما هم هر چی هست بالاخره مشخص میشه.
الانم شما اگر دستگاه رو ساختی و تست گرفتی نمیخواد اسم من رو روش بزنی! اونی هم که گذاشتی اسم دیگری روش بود که کاربر شناخته شده ژئوتک هست و مطمئنا شما نیستی! لطف کن فیلم تست خودت رو از این مدار زمین شناسی بذار ببینیم چکار کردی و نتیجه چی بوده. خواهشا هم بحث رو دیگه به این سمت و سو نبرین. در هر تاپیک فقط در مورد همون مبحث صحبت کنین.

چهارشنبه 25 تیر1392 - 3:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure