انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 مهر1403 - 10:55pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان اگه سوالی بودبپرسیداگه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 4 مرداد1392 - 7:01pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ARASH05550 نوشته است:
دوستان اگه سوالی بودبپرسیداگه

بسيار عالي ، خسته نباشيد ، در مورد اون ورق پلاستيكي كه گفتيد، كجا دارن؟ اگه يه عكس از لوپ ميزاشتين بهتر بود و يجا رو من اقا پوريا متوجه نشدم اون دوتا پيچ سفسد رو متوجه نشدم (پیچ های دسته دارسفید که قطعات رو روی بدنه محکم میکنه هم همون بوشن لوله 2 هست .با مته 19 سوراخ کردم بعد یه لوله اب 2 فلزی که رزوه شده بود داغ کردم به عنوان غلاویز استفاده کردم) لوله پليمر مگه بوشن رزودار داره؟ موفق باشي

جمعه 4 مرداد1392 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتین جان سلام
شما میتونید به تابلو سازهای تزئینی مراجعه کنید و از اونها این پلاستیک رو بخری که برای قاب پشت تابلو دیواری استفاده میشه که در دو رنگ نوک مدادی و مشگی هستن که خیلی مناسب اینکاره و یا به وسیله برش و حرارت لوله پولیکا وحرارت و صاف کردنش استفاده کنید-به تایپیک ساخت لوپ برای فلزیاب مراجعه کن

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 4 مرداد1392 - 9:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتین جان منظور پوریا از پیچ سفید همون پیچ هایی هستن که شرشون به صورت ‏Tانگلیسی هستن و داخلش پیچ از جنس آهن و گاهی آلمینیوم هستن واگه به عکس نگاه کنی به دوسر لوپ پیچ شدن

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 4 مرداد1392 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز منظورم همون در پوش پلاستیکی که به انتهای لوله ها میبندند بود.چون میخواستم هزینه تراشکاری و ساخت پیچ پلاستیکی کم بشه از این ها استفاده کردم قیمتش 150 تومن هست برای غلاویز هم لوله فلزی آب که سرش رزوه داره کمی داغ کردم و داخل سوراخ 19 لوله ها چرخوندم. که تقریبا با 2 هزار تومن انجام شد .اما رفتم یه تراشکاری گفت کلش رو 60 هزار تومن دستمزد میگیرم درست کنم .

برای قاب لوپ ها هم ام دی اف 8 میل گرفتم با یه اره کلنگی توش رو در آوردم . اینجوری کل اسکلت رو با 60 یا 70 هزار میتونید بسازید.

حالا دوستان از وسایل مشابه به این هم میتونند استفاده کنند.هرکس تو حرفه خودش یه چیز هایی دیده که به کارمیاد.

جمعه 4 مرداد1392 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوریا جان میخوامت

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 4 مرداد1392 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا حمید
یه سوال درباره کویل
من کویل رو به اندازه 72 دور پیچیدم و قبل از اینکه با نوار چسب اون سفت کنم . اهم رو گرفتم 4 شد و با ال سی متر هم اندوکتانس رو گزفتم که 6400میکروهانری شد . بعد از اینکه با نوار چسب سیم ها رو سفت کردم دوباره اندازه گرفتم حالا اندوکتانس شده 9600میکر هانری .
علت چی می توه باشه .

شنبه 5 مرداد1392 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zixelll نوشته است:
سلام دوستان من با کمی تغییرات روی دستگاه تونستم ثبات دستگاه رو 100 در 100 کنم و با ولتاژ 16 ولت یک ظرف مسی 15 در 15 رو تونستم تو 210 بزنم و اصلا به بدن حساس نیست و بوق اضافه هم نداره حالا برای ازمایش در زمین باید تستش کنم :D

سلام
ریکسل جان . این تغییرات که دادی رو کی میخوای اعلام کنی

ممنون

شنبه 5 مرداد1392 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
سلام آقا حمید
یه سوال درباره کویل
من کویل رو به اندازه 72 دور پیچیدم و قبل از اینکه با نوار چسب اون سفت کنم . اهم رو گرفتم 4 شد و با ال سی متر هم اندوکتانس رو گزفتم که 6400میکروهانری شد . بعد از اینکه با نوار چسب سیم ها رو سفت کردم دوباره اندازه گرفتم حالا اندوکتانس شده 9600میکر هانری .
علت چی می توه باشه .

سلام دوست عزیز میشه بگین با چه نمره سیمی سیم پیچی کردین
من خودم با سیم 0.7 به تعداد 73 دور سیم پیچی کردم ظرفیتش تازه شده 5.15 میلی هانری

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 5 مرداد1392 - 5:41pm
مدیر کل
مدیر کل

mrmr16 عزیز ظرفیت لوپ شما بسیار بالاست! البته اگر ابعاد و دورها رو واقعا رعایت کرده باشین دلیلی برای این مساله نیست! من توصیه میکنم به اندازه گیری با ال سی متر توجه نکنین چون ممکنه مشکل از اون دستگاه باشه. مختصات دقیق لوپ هم به صورت تئوری و عملی بدست اومده و ثابت شدست. شما اگر ابعاد 33 در 27 سانت رو رعایت کنین و از سیم 0.7 میل استفاده کنین و 72 دور هم بپیچین تحت هر شرایطی ظرفیتش حدود 5.2 میلی هانری و اهم هم 4 میشه. دقیق این اعداد هم اصلا مهم نیست. بارها عرض کردم!
طبیعیه که وقتی در نهایت لوپ رو چسب پیچی میکنین و محکمش میکنین ظرفیتش کمی بالا بره. اما بازم دیگه نه در حدی که شما گفتی.

شنبه 5 مرداد1392 - 5:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure