انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 5:54am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
مقدسی جان راه حل اینکار ایجاد تایپیک جداست ،و میشه تغییرات هر تایپیک رو روی مدار دیگه هم اعمال کرد چون اصل مدار یکی هستش و به جز طول و عرض و تغییر جزئی ‏PBCها فرق چندانی ندارند

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

naser1 نوشته است:
دوستان وضع اوضاع خيلي درهم برهم شد من نبايد در مورد دستگاه sx500 ميگفتم اصلا معلوم نيست كي به كيه؟
چه كسي ميخواد كدوم مدار رو درست كنه؟ چه كسي ميخواد همكاري كنه مدار رو ارتقا بديم ~X( =)) X( :D
نه اينجوري نميشه!!!!!!!!!!!!! :-w :-w :-w :-? :-?

کاملا حق با شماست ناصر جان .والله ما هم گفتیم و تاکید کردیم متاسفانه گوش شنوایی نبود. والله من که از
این بی نظمی پیش امده شک کردم .

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 2:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
مقدسی جان راه حل اینکار ایجاد تایپیک جداست ،و میشه تغییرات هر تایپیک رو روی مدار دیگه هم اعمال کرد چون اصل مدار یکی هستش و به جز طول و عرض و تغییر جزئی ‏PBCها فرق چندانی ندارند

نه همين طوري باشه بهتره واله من حوصله ندارم بين دو تاپيك هي بچرخم دوستان هم سر در گم ميشن فقط افراد مشخص كنند كه روي چي كار كنيم تصميم با دوستانه حالا اومديم روي مدار آقاي كرمي كار كرديم و وقت گزاشتيم و اون چيزي كه ايشون تعريفش رو ميكنند نشد بر ميگرديم سر جاي اولمون :ymsick: =)) :D
نا گفته نمونه كه ممكنه روي مدار 12 رگولاتوره هم به جواب دلخواه نرسيم حميد جان هم كه ما رو با كمكهاي فراوان شرمنده كردند مهندس sybot هم تو اين گير ودار وقت پيدا كردند واسه فرار.............. شانس و برم حالا اومديم سواب كنيم كباب هم شديم :D

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 2:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من تا يكي دو روز سر وته اين مدار آقاي كرمي رو در ميارم اگه جواب داد واسش يه pcb درست وحسابي طراحي ميكنم :-o

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 3:10am
استاد
استاد

درود بر شما
اقا ناصر و اقای کرمی اگه امکان داره برای هر دستگاه که مد نظر هست و میشه اون را ساخت و امیدی بهش هست یه تایپیک جداگانه بزنین تا نه خودتون و نه دوستان دیگه این وسط قاطی نکنند الان سه صفحه پست زده شده هیچ کسی نمیدونه کدام توضیح از طرف شما مربوط به کدوم دستگاه هست. پس برای پیشرفت بیشتر باید این دو مدار از هم تفکیک بشوند و هر کدوم تایپک جداگانه خودش را داشته باشه و چون اقای کرمی در در پست های اخری این مدار را در سایت قرار دادند بهتر ایشون این مدار را در تایپک جداگانه ای قرار بدهند تا با همکاری دوستان به سرانجامی برسد و این تایپک را هم اقا ناصر با دوستان دیگه تکمیل کنند

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:02am
مدیر کل
مدیر کل

با توجه به تفاوتهایی که در دو مدار 12 رگولاتور و SX500 دیده میشه ؛ بخصوص متفاوت بودن فیبر و بعضی قطعات و اینکه این دومی اصلا دیگه 12 رگولاتور نیست :D فکر میکنم بهتر باشه دوستان یک تاپیک دیگه به اسم خودش باز کنن و ناصر عزیز رو با 12 رگولاتورش تنها بذارن! :ymdevil: :D
SX500 ظاهرا چند نسخه داره که نمیدونم این کدوم مدلش هست. ولی من به سرنوشتش خیلی بیشتر امیدوارم تا 12 رگولاتور!
ضمن تشکر از جناب کرمی و سایر دوستان خواهش میکنم مطالب مربوط به SX500 جمع آوری بشه و در یک تاپیک مجزا قرار بگیره تا هم دوستان سر در گم نشن و هم اینکه حداقل یکی از این دو مدار با تمرکز بتونه به جواب قابل قبول برسه.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
با توجه به تفاوتهایی که در دو مدار 12 رگولاتور و SX500 دیده میشه ؛ بخصوص متفاوت بودن فیبر و بعضی قطعات و اینکه این دومی اصلا دیگه 12 رگولاتور نیست :D فکر میکنم بهتر باشه دوستان یک تاپیک دیگه به اسم خودش باز کنن و ناصر عزیز رو با 12 رگولاتورش تنها بذارن! :ymdevil: :D
SX500 ظاهرا چند نسخه داره که نمیدونم این کدوم مدلش هست. ولی من به سرنوشتش خیلی بیشتر امیدوارم تا 12 رگولاتور!
ضمن تشکر از جناب کرمی و سایر دوستان خواهش میکنم مطالب مربوط به SX500 جمع آوری بشه و در یک تاپیک مجزا قرار بگیره تا هم دوستان سر در گم نشن و هم اینکه حداقل یکی از این دو مدار با تمرکز بتونه به جواب قابل قبول برسه.

من نمیدونم این همه اصراربرای بازکردن یک تایپیک جداواسه چیه یکی به من بگه تفاوت های این دومدارکجاهااست که ازهم متفاوتشون کرده قسمت های پایه وبیس این دومدارعین همه مثل مدارتقویت سیگنال حاصل ازسیم پیچ-مدارنمونه گیرسیگنال -مدارتغذیه تثبیت شده بری ای سی ها(ساخت 15-و9+ولت)-مدارتقویت کننده سیگنال صوتی و...
فرق اساسی که من میبینم اینه که درمدارفلزیاب دوستانمون(اقاهوشی واقاناصرواقای مقدسی) برای تغذیه سیم پیچ مدارولتاژش تثبیت شده ولی درمداراقای کرمی اینکارانجام نشده ضمنادرمدارSX500یک مداربادوترانزیستوربرای تقویت وکنترل بلندی صدای خروجی اضافه شده بازهم تاکید میکنم بازکردن تایپیک جداباعث سردرگمی بیشتردوستان خواهدشدچون مجبورندبه مطالب تایپیک دیگه باتوجه به تشابه زیادشون استنادکنند

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 7:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

حميد جان شرمنده اين حرف رو ميزنم من از شما خواستم كه بيايي واين دو مدار رو مقايسه وتركيب كني نه اينكه بر عليه من واين تاپيك ساز مخالف بزني واقعيت اينه كه واسه من هيچ فرقي نميكنه دوستان كدوم مدار رو كار ميكنند مهم اينه كه از brn و ساير پالسيهاي سايت موفق تر در مياد حالا sx500 باشه يا 12 رگولاتور_ هر دو پسرخاله همند :p ضمنا شما كه تا ديروز ميگفتين يه همچين مداري اصلا بدرد نميخوره واينا ............... :D ;)
ضمنا گيرم دوستان من و با اين تاپيك تنها بزارن اين وسط چي گير شما مياد؟ :D =)) :))

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 11:43am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

حیف و صد حیف

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ناصرجان این طرز صحبت کردن با آقا حمید رو اصلا پسند نکردم ،ولی رک بودن و رک حرف زدن جای خودشو داره اما آقا حمید قصدش خیر بود اینجوری حرف زدن خوب نبود

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 171 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure