انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 3:45am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
من که دیگه رفتم ببینیم با این طرز فکر به کجا میرسید
(یاحق)

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
ناصرجان این طرز صحبت کردن با آقا حمید رو اصلا پسند نکردم ،ولی رک بودن و رک حرف زدن جای خودشو داره اما آقا حمید قصدش خیر بود اینجوری حرف زدن خوب نبود

آقا آرش شما خودتونو بزارين جايه من
الان چند وقتيه روي اين مدار زحمت ميكشيم وكار ميكنيم وبرد مدار رو تا 2متر رسونديم اونهم با 16 ولت حالا من از آقا حميد خواستم بيان و كمكمون كنند ايشون هم بجاي كمك اومدن چوب لاي چرخ گزاشتند
اصلا داداش ارزش نداشت زحمت بكشي اينجور چيزا روكه ببيني پشيمون ميشي.............................. X(
من ديگه در اين تاپيك كار نميكنم دادمش به آقاي كرمي

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
ای بابا

تازه این مدار راه افتاده بود به لطف دوستان که باز بهم خورد

خواهشا این حرفا رو بزارید کنار . خوب این انجمن هم به نوعی یک خانواده هست و همه طرز فکرا هست. نباید که فورا با نظر هم اینجوری تابیک رو به هم بزنیم .

من خودم قدر دان اقا ناصر هستم که نشستند پای این مدار و به یک جاییش رسوندند

از اقا حمید هم میخام لطف کنن و بزرکورای کنن و باز بجه ها رو خودشون دور هم جمع کنن . آقا حمید فقط شما خودتون میتونید نظمی با این تابیک بدین . چون بالاخره صاحب تجربه هستید تو عرصه فروم

این مدار یک مدار پرقدرتی هست و میتونه جای خالی یک نقطه زن پالسی رو در انجمن پر کنه . لطفا هر چه از دستتون برمیاد برای دوستان دریغ نکنید تا همه باهم کنار هم بتونیم به نحو عالی از تجربیات و دانش این فروم استفاده کنیم و لذت ببریم

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هرطور راحتی ناصرجان من از اول گفتم فرقی بین این دو مدار نیست به جز چند تا تغییر کوچیک و یه کم فرق تو اندازه و حالت پی سی بی ولی به حرف آقا حمید احترام قائلم چون ایشون استاد الکترونیکن و من فقط پنجاه درصد از الکترونیک سر درمیارم ،درضمن دومتر در هوا به معنی یک متر درخاک هم نیست نمونش بی آر ان که دو متر در هواش معادل تست دوستان سی سانت درخاکه من هم به خاطر حساسیت به طلا عاشق این مدار بودم ولی دینن و قرآنن این همه مدارساختم ولی هیچ بودن وپوچ وگرنه هزاربار سند ومدرک رو میکردم از زدن فیبر و خرید وو و پس دوست دارم یکی مدرک رو کنه بسازم معتبر به قول سامی جان دوست عزیزم دومتر درهوا باد هواست

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

naser1 نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
ناصرجان این طرز صحبت کردن با آقا حمید رو اصلا پسند نکردم ،ولی رک بودن و رک حرف زدن جای خودشو داره اما آقا حمید قصدش خیر بود اینجوری حرف زدن خوب نبود

آقا آرش شما خودتونو بزارين جايه من
الان چند وقتيه روي اين مدار زحمت ميكشيم وكار ميكنيم وبرد مدار رو تا 2متر رسونديم اونهم با 16 ولت حالا من از آقا حميد خواستم بيان و كمكمون كنند ايشون هم بجاي كمك اومدن چوب لاي چرخ گزاشتند
اصلا داداش ارزش نداشت زحمت بكشي اينجور چيزا روكه ببيني پشيمون ميشي.............................. X(
من ديگه در اين تاپيك كار نميكنم دادمش به آقاي كرمي

اقا ناصر برادر عزیز یکبار دیگه پست جناب حمید خوب بخون منظور ایشون متوجه میشی 100% منظور حمید این بود که بچه ها برای sx 500 تاپیک جدیدی باز کنند نه که اینکه با شما همکاری نکنند و شما رو تنها بزارن . اصلا چنین منظوری نداشتند . ناصر خان شما هم حق داری الان این تاپیک خیلی بی نظم شده بعضی دوستان به عمد یا غیر عمد تاپیک در هم ریختن .خودشون زدن به کوچه علی چپ گوششون هم بدهکار نیست .انگار عده ای در این میان ضرر میکنن نمیخوان این تاپیک به سرانجامی برسه 100%

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
هرطور راحتی ناصرجان من از اول گفتم فرقی بین این دو مدار نیست به جز چند تا تغییر کوچیک و یه کم فرق تو اندازه و حالت پی سی بی ولی به حرف آقا حمید احترام قائلم چون ایشون استاد الکترونیکن و من فقط پنجاه درصد از الکترونیک سر درمیارم ،درضمن دومتر در هوا به معنی یک متر درخاک هم نیست نمونش بی آر ان که دو متر در هواش معادل تست دوستان سی سانت درخاکه من هم به خاطر حساسیت به طلا عاشق این مدار بودم ولی دینن و قرآنن این همه مدارساختم ولی هیچ بودن وپوچ وگرنه هزاربار سند ومدرک رو میکردم از زدن فیبر و خرید وو و پس دوست دارم یکی مدرک رو کنه بسازم معتبر به قول سامی جان دوست عزیزم دومتر درهوا باد هواست

اقا ارش این دلیل نمیشه چون مدار ناصر خوب کار نمیکنه یا ضعیفه با مدارات مشابه قاطی پاتی بشه.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:

آرش جان خوب پستها رو خوندي داداش گفتم به لولهايه پوسيده حياط كه بيشتر از 1.5 متر عمق دارن واكنش نشون ميده و اون مقاومت r26 رو هم الكي نگفتم عوض كنين اون فركانس مدار رو تا 30 هرتز هم پايين مياره فركانس پايين يعني عمق بيشتر در زمين وعمق كمتر در هوا
حالا هيچ چي نشده معلوم نيست مدار آقاي كرمي درسته يا غلطه همه .......

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:03pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان پیشاپیش عید فطر بر همه مبارک
راستش اینو بگم که ایشالا کسی به دل نگیره ولی خداییش اینجا یه محفل خانوادگی شده و قطعا طبیعیه که بین اعضای خانواده هم تنش و بگو مگو پیش میاد ولی اینجا منتی برای کسی نیست و همه به دلخواه اومدن و تبادل تجربه میکنن .پس لطفا دوستان کاری یا حرکت و حرفی نزنن که موجب ناراحتی همدیگه بشن.
بنابراین بهتره بجای فرسایش انرژی در این بحثای بیخودی با انرژی بیشتر بسوی هدفمون حرکت کنیم.
یاعلی مدد --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

~X( ~X( ~X( ناصر جان چرا نمیگیری حرف منو من میگم تا الان هرچی مدار فلزیاب ساختم بدون دیدن فیلم و مدرک معتبر بوده و ضرر کردم اما مدار شما با زحمت پا گرفته و مدرک تستش رو در هوا دیدم و قبولش دارم و فقط مونده مدرک تستش در خاک که اگه زحمش رو بکشی حرفی برای گفتن نمیمونه پس مدار شما یه چند قدمی جلوتر از مدار آقای کرمی عزیز هستش من به خودم قول دادم که دیگه فقط چیزی رو که باچشم میبینم بسازم و پست 12 رگولاتور متعلق به شماست و حرف حمید جان برای جدا کردن پست مربوط میشد به مدار کرمی عزیز که اگه ایشون هم مدرک معتبری مبنی برکار مدار در هوا و خاک ارائه بدهند نور الانور میشود :D :D :D :D :D و شما همچنان به کارتادامه بده چه بامن چه بی من و منهای دیگه

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ناصرجان ، دیگه دلخور نشو دیگه داداش :-* ، همه دوستان از تمام زحمتهای که جنابعالی کشیدی تشکر و قدردانی میکنن ، اقا ارش امروز چته ، گیر الکی میدی ،ارش جان بنده هم مثل شما تا الان هزینه زیاد کردم ، درسته که هنوز تو نقطه زن بجای نرسیدم ، ولی همچنان دوستان در تلاشند ، به امید خدا این رو هم تمومش میکنیم با نتیجه عالی ، اقای کرمی هم روز اول اومدن گفتن که سرشون حسابی شلوغه ، و میاد اطلاعات رو میزاره تو سایت ، خدا امواتشو رحمت کنه ، که مثل بعضی از افراد نیموده رفتن و یا اطلاعاتی دارن ، هیچ کمکی نمیکنن و فقط بعنوان تماشاچی میان تو سایت ، در صورتیکه اطلاعات زیادی در این زمینه دارن ، خدا بخواد با کمک اقا ناصر ، اقای کرمی ، مهندس حمید ، و سایر دوستان صاحب نظر ، این مدار رو با کیفیت خیلی عالی مسیازیم :YMPEACE: ، تا کور شود هر انکه نتوان دید

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure