انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 3:44am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
بگو خوب

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ARASH05550 نوشته است:
بگو خوب

بخاطر روی گلت ، خوب :-*
حالا برگیریم به اصل موضوع ، ناصرجان تا اقای کرمی بیان درمورد اندازه pcb توضیح بدن ، اندازه pcb ، مدار sx500 چند در چنده؟ شماتیک این مدار وجود داره که با پرتئوس براش pcb زده بشه ، تشکر

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

واقعاادم متاسف میشه که بعداز35صفحه تبادل نظرسالم این وضعیت روتجربه میکنه اخه یک ادم منصفی نیست بگه فرضامداریکی ازدوستان مثلااقاناصریااقاهوشی یااقای مقدسی ویااقای کرمی جواب نده ایاازبزرگواری وتواضعشون کم میشه ایا شماازشکست دوستانتون خوشحال میشین ولذت میبرین اقایون محترم این انجمن هاحرمت داره وباجوسازی وموضع گیری شخصی منافات داره من ازروز اول پیش بینی این نظرات غیرواقع بینانه رومیکردم که با عنوان ایجادکردن تایپیک جدامخالفت کردم مگه خودتون نبودین تاقبل ازگرفتن نتیجه مثبت از12رگولاتوریی که اقایون هوشی وناصرکارمیکردنددست به دعاشده بودین که زودتربه نتیجه برسندمقصرشماهانیستین اخه مدارشون جواب اولیشوداده
لذابازهم ازدوستان عزیزی که برای به نتیجه رسیدن این تایپیک داوطلب شدندمیخوام همینجانظرات خودشونوعنوان کنندوبحث های حاشیه ای روعنوان نکنن درمورددرنظرگرفتن تایپیک جدابرای اس ایکس500فقط نظراقای کرمی مهمه وبس هرکسی اینومیخواد باپیام خصوصی ایشونومتقاعدکنه تاتایپیک جداایجادبشه به نظرمن ایشون هم اونقدربزرگوارن که این تایپیک ودوستاشورهانکنندولی اگه این اتفاق هم بیفته من به همه دوستانم قول میدهم هرنتیجه مثبتی دراس ایکس500قابل دسترسی شداونوعینادر12رگولاتوری پیاده کنم بطوریکه همون نتیجه حاصل بشه اخه نمیدونم به چه زبونی بایدبگم این دومدارکپی همه بایک سری تغییرات ناچیزمداری.
موفق باشید

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
بگو خوب

بخاطر روی گلت ، خوب :-*
حالا برگیریم به اصل موضوع ، ناصرجان تا اقای کرمی بیان درمورد اندازه pcb توضیح بدن ، اندازه pcb ، مدار sx500 چند در چنده؟ شماتیک این مدار وجود داره که با پرتئوس براش pcb زده بشه ، تشکر

ارتین جان در رابطه با sx 500 تاپیگ جدیدی باز شده بنده هم چند تا عکس در رابطه با sx500 اپلود کردم . به نظرت بهتر نیست بقیه رو اونجا پیگیر بشیم ؟؟؟

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 3:14pm
مدیر کل
مدیر کل

ناصر عزیز حرف من از باب مزاح و به این جهت بود که فکر نکنم این مدار 12 رگولاتور رو کسی غیر از شما بتونه الان بسازه! شما هر کاری هم روی این مدار کردی تقریبا به صورت شرح واقعه و تعریف داستان بود! مجموعه اطلاعاتی که بتونه منجر به ساخت مدار توسط هر شخص دیگه ای بشه بنظر من وجود نداره! شما چند روز پیش فیلم گذاشتی گفتی راه افتاد ؛ نه در فیلم چیزی مشخص بود و نه شما اخرش این اطلاعات رو جمع و جور کردین! همین دیشب هم که فرمودین ممکنه هیچوقت روش به نتیجه دلخواه نرسین! این که حرف خود شما بود. نظر من هیچی! شما و امثال شما باید این مساله رو بالاخره بفهمین که وقتی توی انجمن دارین فعالیت میکنین هدف صرفا ساخت مدار برای خودتون نیست! اگر به ریتم کاری من نگاه کنین من وقتی روی مداری کار میکنم جوری اطلاعاتش رو در اختیار میذارم که همه بتونن بسازن. سیستم ساختی که از 100 نفری که بیان اینجا 1 نفر هم نتونه اون مدار رو راه بیندازه معلومه که هیچ بدرد نمیخوره! پس شیوه کار گروهی در یک انجمن آموزشی رو اول باید یاد بگیرین تا من به شما نگم شما موندی و 12 رگولاتورت!!! :D
در مورد SX500 هم من دیگه نظری ندارم. دوستان هر جور صلاح میدونن چه اینجا چه در تاپیک دیگه میتونن کار کنن. حرف من فقط یک چیزه! این همه پست زده شده هنوز یک مدار قابل ساخت که بگیم بچه ها بتونن شروع کنن وجود نداره! این رو سر و سامونی بهش بدین لااقل یک مدار قابل ساخت از توش در بیاد.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که این فلزیابو دارن میسازن (منظورم تمام مدلهای مختلف ایین تایپیکه)به این مطلب توجه کنن بنظرم میشه بجای 2n5401ازbc327استفاده کردولی درقسمت راه اندازترانزیستوراصلی (مربوط به سیم پیچ اصلی) بهتره همین ترانزیستوراستفاده بشه لطفادوستانی که بردشودارند چک کنندونتیجرواعلام کنند البته جایی چندمشابهشوعنوان کرده بودBF491...493-2SA1221...22-2SA1319 نمیدونم توبازارگیرمیادیانه
ضمنااین عکس باید مربوط به فیبرساخته شدهSX500 باشه اگه دقت کنین میبینین که فیبراون فیبرکامل شده اقای کرمی هست که انشاءا...ایشون بحث های تکمیلی روامشب ادامه میدن.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

roshik نوشته است:
دوستانی که این فلزیابو دارن میسازن (منظورم تمام مدلهای مختلف ایین تایپیکه)به این مطلب توجه کنن بنظرم میشه بجای 2n5401ازbc327استفاده کردولی درقسمت راه اندازترانزیستوراصلی (مربوط به سیم پیچ اصلی) بهتره همین ترانزیستوراستفاده بشه لطفادوستانی که بردشودارند چک کنندونتیجرواعلام کنند البته جایی چندمشابهشوعنوان کرده بودBF491...493-2SA1221...22-2SA1319 نمیدونم توبازارگیرمیادیانه
ضمنااین عکس باید مربوط به فیبرساخته شدهSX500 باشه اگه دقت کنین میبینین که فیبراون فیبرکامل شده اقای کرمی هست که انشاءا...ایشون بحث های تکمیلی روامشب ادامه میدن.

دوستان هم خواهشنا دیگه از این پست بنده به بعد دیگه حرفی خارج از بحث این مدار نزنن ، خواهشنا ، خواهشنا ، خواهشنا

roshik جان ، بنظر بنده ایجاد پست جدید sx500 خیلی زود بو بهتر بود تو همین پست که اقا ناصر زحمت 12 رگلاتور رو کشید با همکاری شما و اقا ناصر و اقای کرمی این بحث ادامه پیدا میکرد و در صورتیکه کل جزئیات بجای رسید ، حالا اونوقت اون رو منتقل میکردیم به پست مخصوص خودش ، بازم من تابع نظر جمع هستم هر طور که صلاح هست همون کار رو انجام بدیم ، من pcb که اقای کرمی گذاشت رو چندین بار پرینت گرفتم ، اندازه ببین خطوط در طول و عرض شد 71*116، اینکه میگم فاصله خطوط ، بدون کادر دور pcb منظورم هست که میتونم یه فیبر 75*120براش در نظر بگیرم ، البته دوستان یه بار این رو پرینت بگیرن اعلام کنن ، اقا حمید بوقتش مزاحمتون هم میشیم ، خیالت جمع :D

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

roshik جان ، خطوط مداری که عکس پشت فیبرشو که گذاشتی خیلی تر و تمیزه ، این pcb موجود هست از روی همین بزنیم ؟

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان یک نکته دیگه درموردبردفلزیابsx500 اقای کرمی
درموقع مونتاژبردفوق دقت کنین که ایسیka331 به صورت برعکس روی برددرنظرگرفته شده حتما موقع نصب این ای سی180درجه بچرخونینش بعدنصبش کنین

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
roshik جان ، خطوط مداری که عکس پشت فیبرشو که گذاشتی خیلی تر و تمیزه ، این pcb موجود هست از روی همین بزنیم ؟

بله این فیبرهمون فیبری هست که اقای کرمی درصفحه 30 به صورت فایل زیپ اپلودکرده بودند

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure