انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 3:48am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان به خصوص آقای کرمی

من فایل روی پی سی بی رو تهیه کردم.
یه لطفی کنید نکاتی رو که روی عکس شماره زدم اگر نکته خاصی دارند ذکر کنید. اگر هم نه که لطفا بنویسید مثلا 2 و 4و 6 هیچی!
اگر کلیت مدار هم مخصوصا جامپرها رو چک کنید ممنون میشم.
ایرادی بود بفرمایید رفع کنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان سلام
حالا که پست دوباره یکی شده لطفا یکی دقیق روی دو تا پی سی بی (آقای کرمی - ناصرجان ) رو بررسی کنه و بگه آیا فرقی هست بین این دو یا نه اگه فرقی نداشتن باهم این دوتا مدارو به اوج برسونیم انشاالله

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان مثل اينكه داريم به هدف اصلي كه ساخت يك پالسي قوي سايته نزديك ميشيم من خودم فردا قطعات sx500 رو ميگيرم .يه مدار از روش ميزنم فرقي نميكنه كدوم مدار رو بزنين مهم اينه كه به خواسته هامون جواب بده اين مدار رو مونتاژ كنم اگه لازم شد مطالب مهم رو در باره اش به اطلاع دوستان ميرسانم
موفق باشين :ymparty:

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
بگو خوب

بخاطر روی گلت ، خوب :-*
حالا برگیریم به اصل موضوع ، ناصرجان تا اقای کرمی بیان درمورد اندازه pcb توضیح بدن ، اندازه pcb ، مدار sx500 چند در چنده؟ شماتیک این مدار وجود داره که با پرتئوس براش pcb زده بشه ، تشکر

آرتين جان من pcb رو كار كرده ام ولي هنوز ناقصه وتا خودم نسازم ونتيجه نگيرم نميتونم ذر اختيار دوستان قرار بدم

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 7:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ناصر جان ، تشکر ، خوشحالم که دوباره با انرژی کامل این بحث رو دنبال میکنی

از اونجایکه من تاپیک مخصوص sx500 رو فعلا قفل کردم ، ولی بعضی از دوستان با پیام خصوصی ، نسبت به بستن این تاپیک معترض شدن ، از تمام دوستان خواهشنا نظرشون رو بگن که ادامه مطالب sx00 تو همین تاپیک باشه ؟ یا نه ، بحث این مدار رو تو همون تاپیک مخصوصش ادامه بدیم، تشکر از همکاری شما دوستان

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتين جان ، فكر نميكنم اونطوري كه مدار 12 رگولاتور ثبات داره اين مدار داشته باشه با توجه به ضعف در سيستم تثبيت ولتاژش ضمنا مدارش خيلي خلاصه شده هست واون نويزي كه ايشون صحبتش رو ميكردند در صداش داره من دقيقا علتش رو بدست آوردم واون مربوط به ناقص بودن يك قسمت در مسير تزويج سيگنال به 2n3055 هست :D

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصر جان از احساس مسعولیت شما واقعا ممنونم و در عین خود مثال زدنی هستش

امیدوارم اون شخص هم یاد بگیره از رفتار بزرگوارانه شما-- خودش میدونه با کی هستم !!!!!!!

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 8:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقای کرمی ، لطف میکنی اندازه pcb و اطلاعات مورد نیاز دیگه رو یه سره بزارین برای دوستان تا کار ساختشو شروع کنیم ، بعضی دوستان از جمله خودم قطعات این مدار رو تهیه کردن ، ولی هنوز تو چاپ pcb موندنیم ، شما هم که ماشاله سرتون شلوغه ، تشکر از همکاری جنابعالی

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 9:06pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت دوستان.اول در جواب آقا ناصر بگم که تحلیلتون در مورد sx ی خورده با عجله بوده بنده گفتم با آی سی331 نویز داره از4151 استفاده کنید.در مورد طرح pcbدوستان که گذاشتن جامچر و اشتباه کشیدن.باید به پایه8 آی سی358 وصل بشه نه پایه پتانسیومتر.پیشنهادم برا دوستان اینه که اگه سوالی داشتین پیام خصوصی بدین :-? واقعا جای تعجبه دوستان همچین نظراتی دادن.بنده هدفم کمک به دوستان بوده و بس .آقا ناصر اینجا حق آب و گل دارن :D :-* .. :-H :-H :-H :-H :-H :-H :-H

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 9:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقای کرمی ، لطف میکنی اندازه pcb رو بفرمائید ، چند بار خواهش کردم ، ولی شما اصلا جوابی نمیدین چرا؟ :-?

ضمن بنا به درخواست دوستان قفل قسمت( فلزیاب sx500 اقای کرمی) هم باز شد ، دوستان اگه تمایل دارن تو اون پست ادامه بحث ها رو بدیم

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 9:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure