انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 شهریور1403 - 6:23am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1998 , 1999 , 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام حمید جان میتونی با من ارتباط غیر از اینجا(تلگرام یا...) داشته باشی من یه طرحی دارم که باید توضیح کامل بدم که میشه 10متر سنس کنی با لوپ 50
و میخوام با کمک هم اجرا کنیم چون من برنامه نویسیم کمی ظعیفه اما از نظر فیزیک الکترونیک جواب گرفتم و باید کار کنه.

پنج شنبه 15 مهر1395 - 3:17pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
قبلا عرض کردم تنها پل ارتباطی من با دوستان از طریق همین انجمن هست. میتونین پیغام خصوصی بدین. البته مطلبی که فرمودین تقریبا محال بنظر میرسه! ولی همین جا در پیشگاه دوستان عرض میکنم اگر شما یا هر کسی طرحهای اینچنینی در هر زمینه ای ارائه کنه که واقعا جواب بده ؛ بنده هم در صورت تکمیل کردنش مشابه همین طرح نتیجه رو در انجمن قرار میدم.

پنج شنبه 15 مهر1395 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
قبلا عرض کردم تنها پل ارتباطی من با دوستان از طریق همین انجمن هست. میتونین پیغام خصوصی بدین. البته مطلبی که فرمودین تقریبا محال بنظر میرسه! ولی همین جا در پیشگاه دوستان عرض میکنم اگر شما یا هر کسی طرحهای اینچنینی در هر زمینه ای ارائه کنه که واقعا جواب بده ؛ بنده هم در صورت تکمیل کردنش مشابه همین طرح نتیجه رو در انجمن قرار میدم.

زنده باد جناب مهندس @};- @};- @};-

پنج شنبه 15 مهر1395 - 5:53pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز فایل راهنمای جدید با نسخه 3.35 در پست اول تاپیک قرار گرفت.
راهنمای جدید دارای نکات حساسی هست که طی چند ماه اخیر حاصل شده و البته تغییراتی که نسبت به نسخه های قدیمی در برنامه دستگاه انجام شده هم درش لحاظ شده. همینطور چند بخش در خصوص توضیحات اپراتوری هم اضافه شده که فکر میکنم میتونه مفید باشه. در بعضی قسمتهای مربوط به ساخت و اپراتوری گاها فقط کلماتی اصلاح شده تا توضیح دقیق تر و گویاتری ارائه شده باشه. لذا مطالعه این فایل رو اکیدا برای همه دوستان لازم میدونم.
همچنین فرمت راهنمای جدید بر اساس تقاضای دوستان بصورت PDF هست و ضمن اینکه ظاهر قشنگتری هم داره ؛ برای پرینت گرفتن هم مناسب تره.
امیدوارم این راهنما به دوستان چه در زمینه ساخت بهتر و چه اپراتوری کمک موثر تری بکنه. @};-

پنج شنبه 15 مهر1395 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت مهندس حمیدعزیز
مهندس جان از زحمات شب وروزتان نهایت تشکر وقدر دانی رادارم امیدوارم همواره موفق وموید باشید ممنون از لطفتون
با تشکر

پنج شنبه 15 مهر1395 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستت درد نکنه مهندس جان. @};- خسته نباشید
ممنون که این قدر به فکر بچه های انجمن هستین و طرح رو ساپورت میکنید. انشاءالله بتونیم گوشه ای از محبتهاتون رو جبران کنیم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

پنج شنبه 15 مهر1395 - 8:13pm

حمید تشریف دارین؟
دوستان یه طرح دارم میگم لطفا همفکری کنید تا به نتیجه برسیم.

پنج شنبه 15 مهر1395 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
راهنمای جدید دارای نکات حساسی هست که طی چند ماه اخیر حاصل شده و البته تغییراتی که نسبت به نسخه های قدیمی در برنامه دستگاه انجام شده هم درش لحاظ شده. همینطور چند بخش در خصوص توضیحات اپراتوری هم اضافه شده که فکر میکنم میتونه مفید باشه. در بعضی قسمتهای مربوط به ساخت و اپراتوری گاها فقط کلماتی اصلاح شده تا توضیح دقیق تر و گویاتری ارائه شده باشه. لذا مطالعه این فایل رو اکیدا برای همه دوستان لازم میدونم.
همچنین فرمت راهنمای جدید بر اساس تقاضای دوستان بصورت PDF هست و ضمن اینکه ظاهر قشنگتری هم داره ؛ برای پرینت گرفتن هم مناسب تره.
امیدوارم این راهنما به دوستان چه در زمینه ساخت بهتر و چه اپراتوری کمک موثر تری بکنه. @};-

مهندس از تمام زحماتی که طی این 2000 صفحه برای پیشبرد این پروزه کشیدین کمال تشکرو دارم مهندس مطمئن باشید اگر به موفقیتی برسیم شیرینی شما محفوظه @};- @};-

پنج شنبه 15 مهر1395 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد خیلی ممنون,بابت زحمتهایی که برای همه ما میکشی,عوضش,رو,از اقا امام حسین ببینی,
برای سلامتی استاد حمید,صلوات

پنج شنبه 15 مهر1395 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:

تشکر مهندس عزیز زنده باشی @};- :ymhug:

پنج شنبه 15 مهر1395 - 11:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1998 , 1999 , 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Sambox و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure