انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 شهریور1403 - 6:43am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 , 2005 , 2006 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس جان و دوستان عزیز ... بنده ماسفت رو هم عوض کردم ولی بازم تغییر برد نداشتم ... بازم برد دستگاه خیلی کمه... واقعا درمونده شدم ... پیشاپیش از جواباتون ممنونم

جمعه 16 مهر1395 - 3:00pm
مدیر کل
مدیر کل

Kasran نوشته است:
سلام
بنده در مورد مدار شما نظری ندادم من در مورد مدار آنالوگ نظر دادم حمید جان مدار شما عالیه.
من به شما گفتم و شما خودت گفتی که در انجمن نظرم رو بگم و من هنوز در مورد طرح خودم چیزی نگفتم.
هنوز طرح برد بیشتر رو مطرح نکردم من یه نمونه میسازم اگه کار کرد به شما اعلام میکنم.
ممنون

خواهش میکنم.
البته من عرضم این بود که یک تاپیک مختص طرح خودتون ایجاد کنین تا در موردش کار بشه. این ربطی به طرح ما و این تاپیک نداشت.
اما در مورد طرح پالسی فلزجو شما باید ابتدا به اون جوابدهی نرمال که اکثر دوستان رسیدن برسید و بعد نظر بدین. ضمن اینکه تلقی شما در خصوص تایم مساوی برای روشن و خاموش بودن ماسفت کاملا اشتباه بود و اصولا در هیچ فلزیاب پالسی هم یادم نمیاد چنین چیزی دیده باشم! در عین حال کم کردن تایم پالس معادل کم کردن عرض پالس هست و مفهومش همونه. عرض پالس از حدی کمتر هم طبیعتا به افت برد منجر میشه نه به افزایش برد! این مطلب هم کاملا واضحه.
اشاره ای هم که به ثبات و استفاده از لوپ فرستنده و گیرنده داشتین درست هست و قبلا در مورد تاثیر لوپهای دابل توضیح دادم و عرض کردم که چرا بنظر من استفاده از این روش برای دفینه یابی جالب نیست. فلزیاب های پالسی زیادی با لوپ دابل در بازار وجود دارن و کارکردشون قابل ارزیابیه. هر چند بقول شما این روی طرح ما هم قابل پیاده سازیه ولی نتیجه برای دفینه یابی مطلوب نیست.

جمعه 16 مهر1395 - 3:20pm
مدیر کل
مدیر کل

Rlo نوشته است:
سلام مهندس جان و دوستان عزیز ... بنده ماسفت رو هم عوض کردم ولی بازم تغییر برد نداشتم ... بازم برد دستگاه خیلی کمه... واقعا درمونده شدم ... پیشاپیش از جواباتون ممنونم

خسته نباشین.
دوست عزیز من یک بار تمام پستهای شما رو مرور کردم و میبینم شما در هر مرحله با مشکلات عجیب و غریبی برخورد داشتین! شاید بد نباشه یک بار هم فایل راهنمای جدید رو با دقت مطالعه کنین و کل دستگاهتون رو بررسی مجدد کنین. در نهایت دقیقا بفرمایین برای یک فلز مشخص مثل فیبر مسی یا سکه 500 تومنی و لوپی که مختصاتش مشخص باشه چقدر برد دارین تا شاید بشه نظر بهتری داد.

جمعه 16 مهر1395 - 3:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر مهندس حمید عزیز
دستت درد نکنه داداش
موفق باشی

جمعه 16 مهر1395 - 4:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت مهندس بزرگوار
بنده هم به نوبه خودم کمال تشکر و قدر دانی را به خاطر تمام زحمات و کمکهای بی منتتون دارم.
واقعا در خواب هم نمیدیدم با صرف هزینه ای اندک بتونم صاحب فلزیابی در این سطح بشم.
خدا میدونه شما با این کاراتون و همچنین با اطلاع رسانی و شفاف سازیهایی که تو این سایت انجام میدید جلوی ضرر و زیان چند نفر رو گرفتید.
انشاءالله همیشه برقرار و پیروز باشید @};- :ymapplause:

جمعه 16 مهر1395 - 5:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام حمید خان. خدا قوت و خسته نباشید.

جمعه 16 مهر1395 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید سلام
بابت زحمات بی دریغ شما کمال تقدیر و تشکر را دارم
ان شاالله خیر دنیا و آخرت نصیبتون باشه

جمعه 16 مهر1395 - 8:54pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف دوستان. :ymhug: :x

جمعه 16 مهر1395 - 10:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهندس جان دستت طلا @};- قربون معرفتت :ymhug:

شکست براي ضعيفان از دست دادن و براي قدرتمندان تجربه است!

شنبه 17 مهر1395 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان عزیز فایل راهنمای جدید با نسخه 3.35 در پست اول تاپیک قرار گرفت.
راهنمای جدید دارای نکات حساسی هست که طی چند ماه اخیر حاصل شده و البته تغییراتی که نسبت به نسخه های قدیمی در برنامه دستگاه انجام شده هم درش لحاظ شده. همینطور چند بخش در خصوص توضیحات اپراتوری هم اضافه شده که فکر میکنم میتونه مفید باشه. در بعضی قسمتهای مربوط به ساخت و اپراتوری گاها فقط کلماتی اصلاح شده تا توضیح دقیق تر و گویاتری ارائه شده باشه. لذا مطالعه این فایل رو اکیدا برای همه دوستان لازم میدونم.
همچنین فرمت راهنمای جدید بر اساس تقاضای دوستان بصورت PDF هست و ضمن اینکه ظاهر قشنگتری هم داره ؛ برای پرینت گرفتن هم مناسب تره.
امیدوارم این راهنما به دوستان چه در زمینه ساخت بهتر و چه اپراتوری کمک موثر تری بکنه. @};-

با سلام خدمت دانشمند حمید عزیز خدا قوت خسته نباشید :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};- @};-

شنبه 17 مهر1395 - 10:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 , 2005 , 2006 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Sambox و 160 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure