انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:49pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
این مدار دو قسمت داره که قسمت دومش و به دلیل مشکلات ساختش براتون حذف کردم.جاهای خالی مربوط به مدار دومه.

جمعه 18 مرداد1392 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
این مدار دو قسمت داره که قسمت دومش و به دلیل مشکلات ساختش براتون حذف کردم.جاهای خالی مربوط به مدار دومه.

اگه براتون امکانش هست اون قسمتوهم اپلودکنیدومختصری درمورداشکالاتش بگین شایدتونستیم حلش کنیم ضمناایانهایتاجلوپنل فلزیاب به صورت عکسی که گذاشتمه یانه (تفکیک داره)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 18 مرداد1392 - 1:51pm
استادیار
استادیار

بله روشیک جان این طرح پنل جلو همین دستگاهه که شرکت مدیس الکترونیک 10یا بیشتر ساله که زده..مساله تفکیک هم که تو تمام سیستمهای پالسی برا همگان اثبات شده.. در کل دستگاه خوبیه ومیشه باهاش چیزی دراورد.اگه سیستم تفکیکی درس حسابی میخوای باید بری سراغ سیستمهای vlf....هر چند اونا هم مشکلاتی دارن.من باgpx4500شرکت مینلب کار کردم که همه باهاش آشنایی دارن ولی باز این سیستم تفکیکی پرقدرت حلبی زنگ زده رو با مفرغ اشتباه میگیره.یا...........به هر حال sxسیستم ارزان, قوی,ساده وکارامدیه خیلیا رو دیدم ازش نتیجه گرفتن

جمعه 18 مرداد1392 - 2:24pm
استادیار
استادیار

از اشکالاتش اگه بگم اول مساله حساسیت به سفاله که اگه قلقش دستت بیاد حله..دوم مساله سرما ست که با قطعات مرغوب و مشابه حل میشه.سوم وزن باطری این سیستمه که ی خورده سنگینه البته اگه بخواین با باطری اسیدی کار کنید..

جمعه 18 مرداد1392 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه لطف کنین ودرموردنحوه عملکرداین سیستم که ظاهرادوردیف ledداره توضیحی بدین خوشحال میشیم بنظرمن ردیف اول ledهابرای فلزیابی باشه وهرچه فلزنزدیکتربشه هاازچپ براست بیشترروشن میشه وردیف پایینیشم احتمالابرای تفکیک فلزات اهنی ازغیراهنیه (حرکت بچپ یابراست ازوسط باتوجه به نوع فلز)درسته یانه

جمعه 18 مرداد1392 - 2:42pm

سلام.تقریبا دو سال پیش این دستگاه رو یکی از اشناهام داشتش.پشتشو باز کردم و توشو نگاه کردم.هر کاری کردم نزاشت مدارشو کپی کنم :( .البته اسم دستگاه یه چیز دیگه بود.اما دستگاه خوب وثبات خوبی داشت.حالا از اقای کرمی خواهش میکنم اطلاعات دستگاه رو کامل بزاره.ممنون داداشی. :-*

جمعه 18 مرداد1392 - 2:52pm
استادیار
استادیار

بله دقیقا همینجوریه که گفتی :D میشه دوتا میتر گذاشت و ledها رو حذف کرد..سعی کنید از آی سی 709مرغوب استفاده کنید یا از نوع14پایه(پلاستیکی)که با برداشتن پایه های یک و دو وهفت و هشتوسیزده وچهارده یا مشابهاتی که دوستان ذکر کردن..

جمعه 18 مرداد1392 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ed2000 نوشته است:
سلام.تقریبا دو سال پیش این دستگاه رو یکی از اشناهام داشتش.پشتشو باز کردم و توشو نگاه کردم.هر کاری کردم نزاشت مدارشو کپی کنم :( .البته اسم دستگاه یه چیز دیگه بود.اما دستگاه خوب وثبات خوبی داشت.حالا از اقای کرمی خواهش میکنم اطلاعات دستگاه رو کامل بزاره.ممنون داداشی. :-*

حتمااسمش پالس استاربتا بوده درسته میتونی درموردعملکردش اون چیزی که احیانا دیدی یا شنیدی نقل قول کنی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط roshik در جمعه 18 مرداد1392 - 3:06pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 18 مرداد1392 - 3:02pm
استادیار
استادیار

سلام edجان همه جی رو دوستان آماده کردن براتون ازpcbتاعکس و...چیز مبهمی نمونده که :-? :-?

جمعه 18 مرداد1392 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
بله دقیقا همینجوریه که گفتی :D میشه دوتا میتر گذاشت و ledها رو حذف کرد..سعی کنید از آی سی 709مرغوب استفاده کنید یا از نوع14پایه(پلاستیکی)که با برداشتن پایه های یک و دو وهفت و هشتوسیزده وچهارده یا مشابهاتی که دوستان ذکر کردن..

یعنی اون قسمت ازمدارکه توبردتون ناقصه مربوط به دیجیتال کردن خروجیهاست ازخروجی میتربرای قسمت تفکیک (ردیف دومled)استفاده کرده که میتونیم بجای این قسمت ازمداردومیتروبه خروجی میترمدارمستقیماوصل کنیم درسته یانه؟
برای خروجی ردیف اول led هاازکجای مدارخروجی گرفته میشه مشخص کنین

جمعه 18 مرداد1392 - 3:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: blueblueblue , engkhaled و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure