انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 9:42pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
انوقت اون 48 ولت از لحاظ امپراژ و نوع شکل موج dc مشکل ساز نیست ؟؟ احتمالا تو نوسانساز کویل مشکل ساز بشه
برای قسمتهای دیگه مدار میشه استفاده کرد در صورتی که لزوم نداره 48 باشه و تو طبقات کویل تا حالا ندیدم افزایش دهنده استفاده کرده باشن

اقاناصرمنم نظرم براینه که نمیشه برای تغذیه قسمت سیم پیچ مدارازچندبرابرکننده استفاده کردببینیدوقتی اینکارروبکنیم جریان خروجی حاصله درحدچندصدمیلی امپره بادرصداعوجاج بالاکه حتما بایدرگولاتوروخازن درنظربگیری تااعوجاجوکم کنی پس بفرض محالم اگه جریان سیستم تامین بشه بازهم دوبرابرکننده نمیتونه 24ولتوبه48ولت برسونه بنظرم بایدازمدارات مقایسه کننده بسیارعالی استفاده کرده باشه وسیگنال حاصل ازسیم پیچودرچندطبقه تقویت کرده باشه (استفاده ازمدارات مجتمع نویزپایین وبهره وسرعت بالا)

جمعه 18 مرداد1392 - 10:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alikhan نوشته است:
naser1 نوشته است:
از دوستان كسي sx500 تمام نكرد ؟
آقاي عليخان شما زودتر از بقيه اقدام كرده ايد چه خبر تموم نكردين اگه تمام كردين چقدر واسه كاسه استيل ميزنه؟

سلام

فیبر رو زدم. با هموم فایل آقای کرمی مشکلی هم نداشت. پس چرا اونو درست نمی کنید.
راجع به ساخت من قطعات رو نخریدم هنوز.
شروع به ساخت کنم خبر میدم
یا حق

اقای علیخان ، چرا شماتیک دستی تو قسمتی که اسم مدار روش نوشته با عکس سبز که مال برد اصلی مدار هست فرق میکنه ؟ خوب دقت کنید اگه پیدا نکردین ، بگین تا با شکل توضیح بدم

جمعه 18 مرداد1392 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
ali222 نوشته است:
انوقت اون 48 ولت از لحاظ امپراژ و نوع شکل موج dc مشکل ساز نیست ؟؟ احتمالا تو نوسانساز کویل مشکل ساز بشه
برای قسمتهای دیگه مدار میشه استفاده کرد در صورتی که لزوم نداره 48 باشه و تو طبقات کویل تا حالا ندیدم افزایش دهنده استفاده کرده باشن

اقاناصرمنم نظرم براینه که نمیشه برای تغذیه قسمت سیم پیچ مدارازچندبرابرکننده استفاده کردببینیدوقتی اینکارروبکنیم جریان خروجی حاصله درحدچندصدمیلی امپره بادرصداعوجاج بالاکه حتما بایدرگولاتوروخازن درنظربگیری تااعوجاجوکم کنی پس بفرض محالم اگه جریان سیستم تامین بشه بازهم دوبرابرکننده نمیتونه 24ولتوبه48ولت برسونه بنظرم بایدازمدارات مقایسه کننده بسیارعالی استفاده کرده باشه وسیگنال حاصل ازسیم پیچودرچندطبقه تقویت کرده باشه (استفاده ازمدارات مجتمع نویزپایین وبهره وسرعت بالا)

روشيك جان موضوع از لحاظ علمي يكمي پيچيده هست اگه بخوام توضيح بدم بايد 10 صفحه در مورد مدار توضيح بنويسم فقط ميتونم بگم كه به شكل اول از ص 8 همين تاپيك يه نگاه بنداز شايد متوجه منظورم بشي افزايش دامنه سيگنال كويل يعني @-) عمق بيشتر كه پشتش كلي مشكل ايجادميشه كه بايد حل بشن :D

جمعه 18 مرداد1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
اقای علیخان ، چرا شماتیک دستی تو قسمتی که اسم مدار روش نوشته با عکس سبز که مال برد اصلی مدار هست فرق میکنه ؟ خوب دقت کنید اگه پیدا نکردین ، بگین تا با شکل توضیح بدم

سلام دوست عزیز

منظورتون تفاوت این عکس با فیبریه که برای پرینت گذاشتیم؟
واقعیتش اینه که من همین مدارو چاپ کردم و بس. بقیش نظری ندارم! شاید فیبرهای متفاوتی داشته باشه. اما این عکس تقریبا شبیه فیبر ی که من تهیه کردم
یا حق

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 18 مرداد1392 - 11:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مدار 12 رگلاتوری که گذاشته شده طراحی من میباشد که چند مدت پیش کپی این مدار رو به دوستی با نام کار بری اتیلا دادم اول از سایت ایران تک سر در اورد الانم این
سایت در مورد قطعاتش باید بگم بنا به طراحی خودمه جای بعضی ار قطعات جا به جاست این طراخی که توش نوشتم
پالس جرمنی مال 8 سال پیشه که به خیلی ها دادم مدار خوبیه تنها موردش ثباتشه که اگه روش کار کنید رفع عیب میشه موفق باشید من هم کمکتون میکنم

شنبه 18 مرداد1392 - 1:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

mohamad20 نوشته است:
مدار 12 رگلاتوری که گذاشته شده طراحی من میباشد که چند مدت پیش کپی این مدار رو به دوستی با نام کار بری اتیلا دادم اول از سایت ایران تک سر در اورد الانم این
سایت در مورد قطعاتش باید بگم بنا به طراحی خودمه جای بعضی ار قطعات جا به جاست این طراخی که توش نوشتم
پالس جرمنی مال 8 سال پیشه که به خیلی ها دادم مدار خوبیه تنها موردش ثباتشه که اگه روش کار کنید رفع عیب میشه موفق باشید من هم کمکتون میکنم

محمد جان ، یعنی شما می فرماید که عکس پشت فیبر که در پست بالا موجوده مال sx500 نیست ؟ ~X( ~X( ~X(

شنبه 18 مرداد1392 - 1:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

اصل این مدار 12 رگلاتوره ساخت کشور المان میباشد که در حدود 15 ساله که تو ایرانه بعد دست یه کسی به نام غلامی میافته نزدیک به 70 در صد مدار رو تغییر میده که شده همینی
که تو این سایت هست مدار اولیش رو من دیدم خیلی پر قدرت و با ثباته مدارش دستم نیومد تا کپیش کنم خیلی قوی بود به جرات میگم از لورنز قوی تر بود تا اون جایی که
یادمه بجای رگلاتور ها یه مدار دیگه ای بهش وصل بود که خودش یه کیت جدا بود فقط تونستم توشو باز کنم ببینم در کل مییشه روش کار کرد من زیاد روش کار نکردم بیشتر رو طراخی مدارات کار کردم من چندین سال خارج از کشور زندگی کردم و دستگاه هایی دیدم که تو دنیای نت وجود نداره و یا شاید جتی اسمشون هم نشنیده با شید بعدا در موردشون توضیح میدم بهترین دستگاه جهان سیمن اسکنر ساخت امریکاست که مثل یه رادار کوچیکه رادارش تا شعاع 300 متری هر چی زیر زمین باشه تو مانیتورش نشون
میده اونم به صورت 3 بعدی انگار یه عکس سیاه سفید از اون فلز گرفته شده من این دستگاه رو تو سازمان باستان شناسی کشور ایتالیا دیدم اون جور که پرسییدم فقط برای
دولت ها به فروش میرسه .من با هر دستگاهی که به فکرتون میرسه کار کردم و خودم الان یه لورنز دارم و یه حفره زن شرکت okm exp5000 به نظرم بهتریین حفره زن همین
دستگاه okm به درد فلز یابی نمیخوره ولی میمیره برای حفره زنی نمیدونم چرا این حرف ها رو زدم به هر حال هر سوالی در مورد دستگاه های دیگر دارید در خدمتم
:-BD

آخرین بار توسط mohamad20 در شنبه 18 مرداد1392 - 2:32am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 18 مرداد1392 - 1:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

[b]نه منظور من sx500 نیست همون نقشه pcb سیاه سفید که صفحه 3 و 4 سایته همون 12 رگلاتور که روش نوشتم پالس جرمنی

شنبه 18 مرداد1392 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:

محمد جان به اين تاپيك خوش آمدين @};- @};- @};-

من مدار رو كار كرده ام البته با بعضي تغييرات
محمد جان ميشه بگين كدوم قسمتها ي مدار در افزايش عمق زني تاثير بيشتر رو داره؟

آخرین بار توسط naser1 در شنبه 18 مرداد1392 - 2:02am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 18 مرداد1392 - 1:58am
مدیر سایت
مدیر سایت

ای بابا پدر درمود تا از روی عکس با اتوکد pcb شو بزنم ~X( ~X( ~X( ، اینم pcb ولی هنوز نیمه کار هست ،اخر نفهمیدم این مال 12 رگلاتوره من فکر کردم مال sx500 ، پس چرا اینقده شبیه هم هستن :(( :(( :((

پیوست:
Image11.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 18 مرداد1392 - 1:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure