انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 7:49pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
نه داداش منو چه به الماس یه بنده خدایی از ننش یه قطعه به اندازه بند انگشت چیزی شبیه الماس به ارث رسیده میخواد مطمعن بشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 19 مرداد1392 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از sx500 خبري نشد كسي مونتاژش نكرد؟ لا اقل يكيشو درست ميكرديم كار ميكرد =(( دستمون خالي نميموند
روي اون يكي ديگه هم وقت ميزاشتيم :-w درستش ميكرديم

شنبه 19 مرداد1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

naser1 نوشته است:
از sx500 خبري نشد كسي مونتاژش نكرد؟ لا اقل يكيشو درست ميكرديم كار ميكرد =(( دستمون خالي نميموند

ناصر خان من که چشم اب نمیخوره برادر !! الان همه 12 رگولاتوره میشناسن توش موندیم .چه برسه به sx500 که چند روزیه سر زبون افتاده درسته تشابهاتی با هم دارند ولی نقاط گنگ زیاد داره .من که قصد دارم sand banks شروع کنم درسته که تک سمبل هست ولی با توجه به تثبیت های مختلف ولتاژی و طبقات تقویتی باید مدار با ثباتی باشه لاقل همه چیز دستت هست.

شنبه 19 مرداد1392 - 5:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
سلام دوستان

بکذازید آقا محمد بیان و کمک کنند که این مدار رو بایدار کنیم . هیج مداری به بای این مدار ما نمیرسه

آقا محمد .ع انشالله میان و باهم این مدار رو اوکی میکنیم . من ایشون رو میشناسم پسر خوبی هستن حالا نمیدونم اینجا اطلاعات خودشون رو میزارن یا خیر .

آقا محمد خودشون هم استاد برنامه نویسی هستند . :D

شنبه 19 مرداد1392 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
naser1 نوشته است:

ناصر خان من که چشم اب نمیخوره برادر !! الان همه 12 رگولاتوره میشناسن توش موندیم .چه برسه به sx500 که چند روزیه سر زبون افتاده درسته تشابهاتی با هم دارند ولی نقاط گنگ زیاد داره .من که قصد دارم sand banks شروع کنم درسته که تک سمبل هست ولی با توجه به تثبیت های مختلف ولتاژی و طبقات تقویتی باید مدار با ثباتی باشه لاقل همه چیز دستت هست.

علي جان فقط يكمي همت و همكاري ميخواد بقول معروف
آب در كوزه وما تشنه لبان ميگرديم يار در خانه وما گرد جهان ميگرديم!!!!!!!!!!!!!!!!! \:d/

شنبه 19 مرداد1392 - 5:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
ali222 نوشته است:
naser1 نوشته است:

علي جان فقط يكمي همت و همكاري ميخواد بقول معروف
آب در كوزه وما تشنه لبان ميگرديم يار در خانه وما گرد جهان ميگرديم!!!!!!!!!!!!!!!!! \:d/

ناصر جان ، من دارم pcb این sx500 رو اماده میکنم ، برای چاپ روی برد ، چون pcb قبلی زیاد جالب نبود ، قطعات هم سفارش دادم ، خورده به تعطیلات ، ایشاله فکر کنم دوشنبه دستم بیاد ، به امید خدا شروع میکنم به ساختن

شنبه 19 مرداد1392 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی اقای دینداراین عکس ازبردکوچیکوتوانجمن همسایه اگه اشتباه نکنم اقایی بنام homay6بخاطراشکال فلزیابش اپلودکرده بودمطمئناایشون میتونه کمک زیادی بکنه بعدازبازشدن این موضوع تواین انجمن من ازطریق پیام خصوصی چندین بارخواستم باایشون ارتباط برقرارکنم امامتاسفانه هیچ کدوموجواب نداداگه کسی باایشون اشنا باشه مطمئنابسیاری ازسوالهامونومیتونه جواب بده

شنبه 19 مرداد1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
راستی اقای دینداراین عکس ازبردکوچیکوتوانجمن همسایه اگه اشتباه نکنم اقایی بنام homay6بخاطراشکال فلزیابش اپلودکرده بودمطمئناایشون میتونه کمک زیادی بکنه بعدازبازشدن این موضوع تواین انجمن من ازطریق پیام خصوصی چندین بارخواستم باایشون ارتباط برقرارکنم امامتاسفانه هیچ کدوموجواب نداداگه کسی باایشون اشنا باشه مطمئنابسیاری ازسوالهامونومیتونه جواب بده

اون عکسی که من تو صفحه قبل گذاشتم روی پنل جلوی دستگاه نوشته لوله یاب بنظرم این دستگاه مصرف صنعتی برای شرکتها داشته . و کسی سفارشی ساخته.

شنبه 19 مرداد1392 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعد از 50 صفحه پیج ساختن این تایپیک داره سریالی میشه

شایدم بعدا داستان شد!!!!!

این یکی میاد ادعا میکنه 4 تا مطلب میزاره میره!!!!

اون یکی میاد 4 تا مطلب میزاره میره!!!!!

یکی هم به نتیجه میرسه کلا میزاره میره!

دسته همه داخل پوست گردو البته فقط و فقط پوست گردو!!! نه مغز گردو!!!........

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 19 مرداد1392 - 7:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی

دوستان میدونید تا حالا چرا نتونستیم یه نقطه زن خوب درست کنیم؟ چون مدام هدفمون رو تغییر میدیم ,روی یه پروژه تا یه مدتی کار میکنیم بعدش به هر دلیلی ولش میکنیم و میریم سراغ یه چیز دیگه,اگه از اول تا اخر به همین 12 رگولاتور بچسبیم و ولش نکنیم به نتیجه خوبی خواهیم رسید من اینو میگم چون دیدم ,فلزیاب اقای شیرمحمدی هم تغییر یافته این مداره
و خودم هم دیدم که دستگاههاش عمق زیادی رو میزنه ,همشهری بنده هم هستند.
پس بهتره حاشیه ها رو ول کنیم و بچسبیم به این 12 تایی خودمون درسته که الان معایب و اشکلات زیادی داره ولی اگه با هم باشیم میتونیم اونا رو حل کنیم.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 19 مرداد1392 - 8:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure