انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 7:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
roshik نوشته است:
راستی اقای دینداراین عکس ازبردکوچیکوتوانجمن همسایه اگه اشتباه نکنم اقایی بنام homay6بخاطراشکال فلزیابش اپلودکرده بودمطمئناایشون میتونه کمک زیادی بکنه بعدازبازشدن این موضوع تواین انجمن من ازطریق پیام خصوصی چندین بارخواستم باایشون ارتباط برقرارکنم امامتاسفانه هیچ کدوموجواب نداداگه کسی باایشون اشنا باشه مطمئنابسیاری ازسوالهامونومیتونه جواب بده

اون عکسی که من تو صفحه قبل گذاشتم روی پنل جلوی دستگاه نوشته لوله یاب بنظرم این دستگاه مصرف صنعتی برای شرکتها داشته . و کسی سفارشی ساخته.

ببینیدمهم نیست که برای چه منظوری اون فلزیاب ساخته شده همونطوری که اسمش میگه فلزومیتونه شناسایی کنه اتفاقااین نوع فلزیابهاحساسیتش به فلزات مغناطیس شونده زیادتره وبابالابردن فرکانس نوسانسازبیشترهم میشه مهم اینه که اگه به بردکوچیک دسترسی پیداکنیم بسیاری ازاشکالاتمون مرتفع میشه بزارین اسمش هرچی هست باشه

شنبه 19 مرداد1392 - 10:08pm
مدیر کل
مدیر کل

کوروش جان بنظر من در مورد این تاپیک چند تا حالت ممکنه باشه!
یا مدار کسی جواب نداده و الکی میگن جواب داده! یا کارایی در حد مطلوب نبوده! یا جواب داده خوب هم بوده ولی شخص نمیخواد کمک کنه که بقیه هم جواب بگیرن! یا از همه مهم تر اینکه همه چیز درسته ولی اون شخصی که جواب گرفته و مایل به کمک کردن هم هست بلد نیست چطور کمک کنه که همه بتونن جواب بگیرن!
بنظر من این مدار بالاخره اگر جواب داده باید حداقل فیبرش به صورت مشخص و اصلاح شده با لیست قطعات نهایی قرار داده بشه تا هر کسی بتونه بسازه. غیر این باشه که بقول شما فقظ شبیه یک سریال میشه!

شنبه 19 مرداد1392 - 10:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید جان تا این انجمن( کشتی تقریبا به گل نشسته :D ) و کاربرانش اجماع نکنن و از شخص ناخدا تمکین نکنن وضعیت همینطور خواهد بود

دوستان نمیخوام دلسردتون کنم اما وضعیت این تایپیک رو ناخدای ما پیش بینی کرده اند و تقریبا هم، به همون سو کشیده شده

نظر بنده به عنوان برادر کوچیک شما اینه که ناخدای ما یک مدار رو انتخاب کنند و همه تمکین کنند و روی همون کار کنند - عمر گران بهای ما مانند شمع سوزان در حال

سپری شدن هستش

با اجماع میتوانیم به هدف خودمون نزدیک بشیم

خواهش میکنم روی صحبتهای بنده حقیر فکر کنین

سپاس

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 19 مرداد1392 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان

به نظر من باید این مدارsx500 رو ساخت تا متوجه شد کارایی داره یا نه. مهندس ناصر بعد از اون فیلم اگر زحمت بکشن و همه جزییات هر چند تکراری با چند تا عکس باکیفیت از پشت و روی فیبر رو در یه فایل قرار بدن خیلی در انسجام تاپیک تاثیر داره.
تو باکس هم تا ساخته نشد یقینی حاصل نشد. البته آقا مجتبی مدام گزارش کارهاشو میداد. خدا خیرش بده مهندس حمید هم تمتم وقت کمک میکرد. اینجا هم باید ساخت و اطلاعات رو به اشتراک گذاشت. دست به کار شدن یه چیز دیگه است.
یه ضرب المثل چینی میگه
"کسی کوه رو جابجا میکنه که از برداشتن سنگ ریزه ها شروع کنه"
:)
یا حق

شنبه 19 مرداد1392 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
کوروش جان بنظر من در مورد این تاپیک چند تا حالت ممکنه باشه!
یا مدار کسی جواب نداده و الکی میگن جواب داده! یا کارایی در حد مطلوب نبوده! یا جواب داده خوب هم بوده ولی شخص نمیخواد کمک کنه که بقیه هم جواب بگیرن! یا از همه مهم تر اینکه همه چیز درسته ولی اون شخصی که جواب گرفته و مایل به کمک کردن هم هست بلد نیست چطور کمک کنه که همه بتونن جواب بگیرن!
بنظر من این مدار بالاخره اگر جواب داده باید حداقل فیبرش به صورت مشخص و اصلاح شده با لیست قطعات نهایی قرار داده بشه تا هر کسی بتونه بسازه. غیر این باشه که بقول شما فقظ شبیه یک سریال میشه!

الكي نداريم داداش حميد در مورد فلزياب 12 رگولاتور من از مدار جواب گرفته ام فقط عمقش كمه 12 تا هم رگولاتور نميخواد بهش بزنين همون 2 رگولاتور جواب ميده من براي سيني 60 سانتي 2متر 20 سانت جواب گرفتم ضمنا آقا حميد اگه منظورتون از اون كس كه نميخواد چيزي بگه من باشم من همچين آدمي نيستم كارهايي هم كه روي فلزياب انجام دادم هم گفتم حالا دوستان ميخوانستند مدار آقاي كرمي رو كار كنند تقصير من چيه؟ ليست قطعات رو هم كه آقاي عليخان تصحيح كردند =((

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:28am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم ناصر عزیز نه من حرفم کلی بود. حالا شاید قسمت بلد نبودن در کمک به دیگران یه مقدار شامل حال شما بشه! :D بهرحال شما هم زحمت کشیدین و جای تقدیر داره.
بالاخره مشخص کنین بردش کمه یعنی چقدر کمه؟ لوپ شما چی بوده و این جواب رو گرفتین؟ حساسیت به مس و طلا رو تست کردین؟ زیر خاک هم تست کردین؟
بنظر شما مدار هنوز جای کار داره یا دیگه نتیجه همینه؟ اینا مشخص بشه خیلی خوبه که دوستانی که تمایل دارن بتونن بسازن.

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خواهش میکنم ناصر عزیز نه من حرفم کلی بود. حالا شاید قسمت بلد نبودن در کمک به دیگران یه مقدار شامل حال شما بشه! :D بهرحال شما هم زحمت کشیدین و جای تقدیر داره.
بالاخره مشخص کنین بردش کمه یعنی چقدر کمه؟ لوپ شما چی بوده و این جواب رو گرفتین؟ حساسیت به مس و طلا رو تست کردین؟ زیر خاک هم تست کردین؟
بنظر شما مدار هنوز جای کار داره یا دیگه نتیجه همینه؟ اینا مشخص بشه خیلی خوبه که دوستانی که تمایل دارن بتونن بسازن.

حميد جان حساسيتش نسبت به آهن ومس به يك اندازه هست به استيل بهتر جواب ميده زير خاك هم فقط به لوله هاي آب امتحان كردم خوب جواب داد مشكل من بردشه كه براي سيني 30 در 30 بايد 3 متر ونيم باشه كه ندارم فكر كنم از ترانزيستور tip 35 باشه كه نشتي شده الان هم قطعات sx500 رو گرفته ام وروش كار ميكنم
اندازه لوپ رو هم كردم 17 دور سيم 0.7 كه طبق فرمايش آقاي كرمي دو ميخ رو به فاصله 180 سانت زدم ودورشون پيچيدم تقريبا قطرمربعي شد به ظلع 1متر و10 سانت

آخرین بار توسط naser1 در یکشنبه 19 مرداد1392 - 1:00am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:40am
مدیر کل
مدیر کل

خب پس با توجه به نتیجه ای که مورد انتظار بوده فعلا برد کمی داره!
ولی لوپ به این بزرگی رو شما چرا بصورت دایره دراوردین؟ حفظ وضعیت لوپ بزرگ بصورت دایروی کلا کار خیلی مشکلیه و همین هم از ثباتش کم میکنه! برای لوپ به این بزرگی باید حتما فریم مربعی درست کنین تا لوپ کاملا ثابت باشه و بشه ازش جواب گرفت.

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب پس با توجه به نتیجه ای که مورد انتظار بوده فعلا برد کمی داره!
ولی لوپ به این بزرگی رو شما چرا بصورت دایره دراوردین؟ حفظ وضعیت لوپ بزرگ بصورت دایروی کلا کار خیلی مشکلیه و همین هم از ثباتش کم میکنه! برای لوپ به این بزرگی باید حتما فریم مربعی درست کنین تا لوپ کاملا ثابت باشه و بشه ازش جواب گرفت.

حميد جان من هر دو حالتش رو امتحان كردم هم دايرهاي وهم مربعي كه در حالت مربعي بهتر جواب داد ضمنا من اون لوله ها ي آب رو با لوپ 50 سانتي كه قبلا درست كرده بودم امتحان كردمبا اين لوپ فقط تست در هوا انجام داده ام والان هم دل و روده 12 رگولاتور رو ريختم بيرون چون فيبرش يكمي قسمت مسي مدار از بس قطعات تعويض كردم بعضي جاها كنده شده ميخوام روي هموني كه هوشي جان pcb ‌رو زحمتشو كشيده اند مونتاژ كنم :D @};-

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ناصرجان سلام شب خوش
‏ نمیدونم پرسیدم یا نه یا خودتون عرض کردین !اما میشه بگی با لوپ پنجاه سانتی لوله ها رو درچه عمقی سنس کرده و چطور مطمعا شدید اون عمقه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 19 مرداد1392 - 2:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure