انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 5:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مثل اينكه آقاي كرمي رفتن ومن باعثش شدم به خاطر اون شكلك :^o
دوستان من فكر ميكنم اين مدار sx500 همه رو سر كار بزاره ميگي نه بشين و تماشا كن :D =))

یکشنبه 20 مرداد1392 - 10:43pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اینا (مدارات حاشیه ) تکه سنگند ,میندازند جلو پامون که به قله (12 رگلاتوره ) نرسیم. :D
ولی خیالی نیست وقتی به هدف رسیدیم ما اینطوری میشیم =)) اونا هم اینطوری X(

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من تو این فکرم شما ها ماشاالله همه آدمای باسواد و محترم چرا ریشتونا میدید دست کسانی که تازه میان تو سایت و یک مدار میزارن و تا نصفه میرن و ولش میکنن . اینجور آدما از طرف دشمنان سایت هستن و شما را به خنده گرفتن . میگن عجب آدمایی هستن که همین که کسی پیدا میشه و یک مدار میزاره میپرن روش و هنوز پی سی بی و غیره نداره میرن قطعه میخرن
ای داد بر ما
به نظر من باید تمومی تاپیکهای الکی حذف بشه و روی یک مدار متمرکز بشید و هر کس هم اومد که بخواد دوباره مداری بده راهش ندید .
از ما گفتن دوستان . اینان گرگند در لباس میش

نگید شهریار نگفتا

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
اینا (مدارات حاشیه ) تکه سنگند ,میندازند جلو پامون که به قله (12 رگلاتوره ) نرسیم. :D
ولی خیالی نیست وقتی به هدف رسیدیم ما اینطوری میشیم =)) اونا هم اینطوری X(

هوشي جان به هدف رسيده ايم اون فوتش هم كه( آقاي ديندار اگه يادشون بياد اون يارو بمن گفت كه من خودم توليد كنندهام نميام الكي فوتشو بهت بگم ) پيدا كردم
فغلا 12 رگولاتور رو گزاشته ام كنار ودارم روي sx500 كار ميكنم ببينم آقاي كرمي رو سفيد از آب در مياد :D ولي لا اقل اينو ميدونم گه 12 رگولاتوره جوابش رو پس داد و اون برد كمش هم علتش اين بود كه من يكبار اشتباهي مثبت منفي 24 رو بستم tip 35 نشتي پيدا كرده بود L-)

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:16pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ممنون ناصر جان
منم دارم روش کار میکنم ببینم اخرسر چی میشه؟

دوست عزیز اقای کرمی هم که الان انلاینه :D

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:31pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت همه دوستان حرفه ای انجمن.من قول ی مدار ودادم و گذاشتم به جای ایراد وحرفای توهین آمیز یکی شهامت کنه و بسازه.من تو ی قسمت نظامی کار میکنم اینترنت دم دستم نیس که دم به دقیقه بیام از یه مقاومت و خازن بگم :ymtongue: اگه این مدار براتون سخته اصلا دنبال ساخت فلزیاب نرین..آخه کجای این مدار سخت و مبهمه :-w من نه گرگم و نه قصد دور زدن کسی رو دارم.این مدار12رگولاتور و دیدم ساده ترش وگذاشتم کجای کار من سنگ اندازی بوده :-w خواستم مدار حرفه ایmdl8500 وبذارم که ............................................ X( برا بعضیا متاسفم

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقاي كرمي من دارم مدار شما رو مونتاژ ميكنم اگه تغييراتي علاوه بر اينها كه فرمودين لازمه لطفا دريغ نكنيد @};-

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقاي كرمي واقعيت اينه كه اچون سابقا 5 ماه پيش در اين تاپيك يك عده مشكلاتي پيش اومد ( بگو مگو ودرگيري لفظي )كه اين تاپيك محرمانه رو حذف كردند چون نميخواستيم اون تاپيك قبلي بينتيجه باشه ومن به دوستان در اون تاپيك قبلي قول داده بودم كه مدار رو درست كنم وخواستم بقولم عمل كنم اين تاپيك رو راه انداختم دوستان هم دور نماي ذهني خوبي ندارند شرمنده قصد بي احترامي به شما رو نداشتيم @};- @};-

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:52pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا ناصر عزیز من نکات ریز و درشتش هم که گفتم.به خدا ساختش کار ی روز بیشتر نیس..من بچه ایلامم اگه کسی با من فاصلش نزدیکه بیاد و تست کنه...pcb هم دقیق همون چیزی بوده که ابعادش و دادم..

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان حرفه ای انجمن.من قول ی مدار ودادم و گذاشتم به جای ایراد وحرفای توهین آمیز یکی شهامت کنه و بسازه.من تو ی قسمت نظامی کار میکنم اینترنت دم دستم نیس که دم به دقیقه بیام از یه مقاومت و خازن بگم :ymtongue: اگه این مدار براتون سخته اصلا دنبال ساخت فلزیاب نرین..آخه کجای این مدار سخت و مبهمه :-w من نه گرگم و نه قصد دور زدن کسی رو دارم.این مدار12رگولاتور و دیدم ساده ترش وگذاشتم کجای کار من سنگ اندازی بوده :-w خواستم مدار حرفه ایmdl8500 وبذارم که ............................................ X( برا بعضیا متاسفم

سلام
یه جور دیگه به موضوع نگاه کنیم بد نیست. مدار و بسازیم اگر ایراد داشت اونوقت محاکمه کنیم. اقای کرمی که میگن مدار جواب میده تا عکسش ثابت نشه نباید پیشداوری کنیم یا تهمت بزنیم. ان شا.. که مدار جواب خواهد داد.
من قطعات رو سفارش دادم حالا کی برسن معلوم نیست. خیلی مدار گرون قیمتی نیست!
امیدوارم تا آخر هفته بعد بتونم مدارو راه اندازی کنم.
پی سی بی هم همونیه که عکسشو گذاشتم.
پناه بر خدا و امید به کمک شما دوستان.
البته اقای کرمی دوستان و خود من از اینکه قسمتهایی از مدار گنگ و ناشناخته است نگرانی داریم.
یا حق

یکشنبه 20 مرداد1392 - 11:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 69 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure