انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 3:47pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kooroshxfx نوشته است:
نه دادش ترو خشک رو با هم نسوزون کوچیک پهلونای ایلام هم هستیم

جناب کرمی یه لطفی کنین تایپیک جداگانه بزنین ممنون میشم

لطف میکنین

كوروش جان نميخواستم اينو بگم ولي ديگه مجبورم ميكني داداش
نميدونم كي به شما خط ميده كه در اين تاپيك نا هماهنگي ايجاد كني اينو ميگم بري به اون طرف بگي كه من اگه برم يه انجمن ديگه و فعاليت كنم مطمعنم مورد استقبال قرار ميگيرم اگه فقط يك بار ديگه سعي كني بي نظمي در اين تاپيك بوجود بيارين يا من در اين انچمن خواهم بود يا شما X(

دوشنبه 20 مرداد1392 - 12:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
kooroshxfx نوشته است:
نه دادش ترو خشک رو با هم نسوزون کوچیک پهلونای ایلام هم هستیم

جناب کرمی یه لطفی کنین تایپیک جداگانه بزنین ممنون میشم

لطف میکنین

كوروش جان نميخواستم اينو بگم ولي ديگه مجبورم ميكني داداش
نميدونم كي به شما خط ميده كه در اين تاپيك نا هماهنگي ايجاد كني اينو ميگم بري به اون طرف بگي كه من اگه برم يه انجمن ديگه و فعاليت كنم مطمعنم مورد استقبال قرار ميگيرم اگه فقط يك بار ديگه سعي كني بي نظمي در اين تاپيك بوجود بيارين يا من در اين انچمن خواهم بود يا شما X(

ناصر جان ، قربونت برم دوباره زدی به سیم اخر که داداش [-X

خواهشنا دوستان بدون دلیل به کسی توهین نکنن ، اقای کرمی که اطلاعات اولیه رو در اختیار دوستان گذاشته ، و بعلت تعطیلات اکثر دوستان که مال شهرستان هستن هنوز قطعات رو تهبه نکردن ، ایشاله قطعات بیاد کار ساختشو با کمک شما شروع میکنم ، بنده وظیفه خودم دونستم که تا اومدن قطعات pcb جدید رو بکشم ، و ظاهرا مشکل خاصی نیست و فقط اندازه یخوره بزرگتر از فیبر قبلی میشه و به امید خدا فردا اون رو چاپ و روی فیبر پیاده میکنم ، همه چی درست بود میزارم تو سایت برای دوستان ، به امید خدا

دوشنبه 20 مرداد1392 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقاي كرمي من نميدونم با چه زباني از شما عذر بخوام اصلا ميدوني چيه؟
فكر ميكنم يك عده ميخوان عمدا اين تاپيك هم مثل تاپيك قبلي به پايان برسه شايد هم فكر ميكنند كه اين تاپيك مانع نون خوردنشون بشه افرادي مثل آقا كوروش هم خواسته يا نا خواسته به اين مسئله دامن ميزنن الان يك مدتيه كه اين تاپيك خيلي بينظم شده :-\

دوشنبه 20 مرداد1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصر جان بنده از هیچ شخصی خط نمیگیرم و عینک بد بینی رو در بیارین لطفا

من همیشه از زخمات شما تشکر و قدر دانی کردم

اگه گفتم تایپیک جدید بزنه فقط بخاطر اینکه ما مبتدی هستیم - گیج هستیم گیج توو گیج میشیم یعنی رسما تعطیل میشیم!!!!

کمی هم مبتدی ها رو درک کنین لطفا

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 20 مرداد1392 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kooroshxfx نوشته است:
ناصر جان بنده از هیچ شخصی خط نمیگیرم و عینک بد بینی رو در بیارین لطفا

من همیشه از زخمات شما تشکر و قدر دانی کردم

اگه گفتم تایپیک جدید بزنه فقط بخاطر اینکه ما مبتدی هستیم - گیج هستیم گیج توو گیج میشیم یعنی رسما تعطیل میشیم!!!!

کمی هم مبتدی ها رو درک کنین لطفا

كوروش جان شما بايد به خودتون زحمت بدين واز صفحه اول مطالب اين تاپيك رو بخونين اينطوري هم گيج نميشين وهم كلي مطلب بدرد بخور در مورد اين دو مدار ياد ميگيرين ميشه گفت اين دو مدار يكي هستن فقط شكل واندازه مدار ها باهم فرق ميكنه دوستان اينجا فعاليت ميكنن كه اگه از يكي نتيجه نگرفتن لا اقل از اون يكي ديگه نتيجه بگيرن اگر هم تاپيك جدا بزنيم من مطمعنم دوستان مجبور ميشن به اون يكي تاپيك هم سر بزنن در نتيجه بين دو تا تاپيك علاف خواهند شد :)]

دوشنبه 20 مرداد1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنگ بنای تفرقه زمانی گذاشته شد که اسم sx 500 در این تاپیک به میان اومد. و الا با باز کردن تاپیکی جدید میشد هر دو دستگاه رو به نتیجه رسوند . حالا شده کلاف سر در گم. البته ایرانی جماعت خرده شیشه و شیطنت در خونشه نمیشه کاریش کرد
یه سری به کشورهای عربی بادیه نشین بزنید به هیچ عنوان ایرانیها رو بعنوان حتی خدمتکار خونه قبول ندارند بهشون اعتمادی ندارند
تو این مملکت که جای خود دارد.

دوشنبه 20 مرداد1392 - 1:46am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادرا ماشاا.. همه بزرگ و عاقل هستیم ، لطفاً مردونه بچسبید به کار تا به امید خدا بتونید به کمک هم نتیجه بگیرید ، آقای کرمی که خیلی قاطع فرمایش کردن که مدار رو چندین بار درست کردن و نتیجه هم داده ، خوب دیگه چه حرفی برای بعضی ها هست ! یاعلی بگید و برید جلو ، برادرمون آقای کرمی هم هرجایی مشکل داشتید میان و رفع اشکال میکنن ، ایشون شخصیت بالایی دارن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 21 مرداد1392 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببینید دوستان کسی به کسی توهین نکرده و نمیکنه خودتون تو سایت یک چرخی بزنید و ببینید تاپیکهای نیمه کاره ول شده را . پس حق بدید که اعضای شورا بخوان گوشزد کنن . هیچ کس هم مجبور نیست بیاد و اطلاعات خودشا اینجا بزاره اگر هم بزاره از روی لطفش به دوستان هست . اگر دوستی از من رنجیده شده ببخشه ولی روی من با کسانی هست که خودشون هم میدونن و چیزی نمیگن بدونن اگر سعی در خراب کردن جو انجمن داشته باشن دیگه حرفی نمیمونه . باید خودشون بی سر و صدا برن .
از آقای کرمی و دیگر دوستان هم معذرت میخوام فکر نکنن حرفهای من با اینها بوده نه اونایی که باید بفهمن فهمیدن . شما هم به کار خودتون ادامه بدید و مطمئن باشید کمک به یک همنوع ثواب زیادی داره .
از مدیرا عزیز هم خواهش دارم مباحث مربوط به sx500 را از این تاپیک به قسمت خودش انتقال بدن تا دوستان گیج نشن
همگی موفق باشید .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

دوشنبه 21 مرداد1392 - 9:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
من پیشنهاد میدم یک مدیر با تجربه همیشه اینجا باشه و این دعوا های الکی رو سر و سامان بده

به قول آقا ناصر خیلی ها میخواهند این تابیک به نتیجه نرسه چون باعث میشه بعضی ها از نان خوردن بیافتند .

و بعضی کاربرا هم بد لطفی میکنن . بعضی ها که مدار دیکه کار میکنند و مرتب میان اینجا و فقط قصد برهم زدن تاپیک رو دارند . خوب معنی این کار چی میتونه باشه /؟ :-\

و اکه تو تا تابیک جدا زده بشه بجه ها نمیتونن متمرکز بشن . کرچه هیچ مداری 12 رکلاتوره نمیشه ولی امیدوارم بچه ها این مدار رو بسازن و نتیجه رو اینجا اعلام کنند

با تشکر

دوشنبه 21 مرداد1392 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که واقعامیخواهندازاین تایپیک نتیجه بگیرندلطف کنندازاین لحظه به بعددربحث های حاشیه ای واردنشن حتی یک نظرساده وواقع بینانه هم ممکنه برداشت های متفاوت درپی داشته باشه مطمئن باشیدبابی اهمیت دادن نظرات مغرضانه یاغیره افراد خودبه خودنتیجه گیری هدفداراون شخص به دربسته میخوره وازبین میره پس بیائیدبه خودمان تکیه کنیم ونه دیگران اگه کسی کمکی کرددستشومیبوسیم وگر نه براش ارزوی توفیق میکنیم.
من امروزقطعاتsx500 روخریدم فقط یکی دوقطعه روپیدانکردم که سفارش دادم الانم میخوام فیبرمدارچاپیشودرست کنم فقط یکی ازدوستان که فیبروبه اندازه واقعیش برگردونده ونیازبه تغییرسایزنداره رولطف کنه اینجابزاره تاازروش بسازم

دوشنبه 21 مرداد1392 - 2:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Radvi و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure