انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 1:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
توصیه من به دوستان که میخواهند با کابل شبکه کویل بسازن

اولا با ید همانطور که کفتم کابل تمام بسی باشه و بدون فویل

مارک های خوبی که میتوان از اونا استفاه کرد لکراند و تایکو میباشد

البته جون اینا یکم کابل های کرون قیمتی هستند شاید خورد پیدا نشه و با رول بفروشن . ولی اکه پیدا کنید هست . اکه نتونسنید پیدا کنید بهم بکید یکی رو معرفی میکنم که تو کار تجهیزات شبکه هست و قبلا تو بروزه های شبکه کار میکردن و اضافه آوردن و الان خرده هم میدن و دوست بنده هم نیست . فقط بنده چند بار از ایشون خرید کردم

بهترین ماکا به ترتیب tyco cat5 utp بعدا legrand cat6 utp میباشند . موفق باشید

سه شنبه 22 مرداد1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقاي ديندار من يك سيم رو اهمش رو كه 4متره اندازه گرفتم شد 1.8 فكر نكنم با اين سيم كه من گرفته ام بشه من تعجب ميكنم آخه در يه تاپيكي يكي از دوستان با همين كابل شبكه ممولي استفاده كرده بود و ميگفتش كه متري 1500 گرفته ام وجواب هم ميده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-\ :-w :-? دقيقا يادم نيست كدوم تاپيك كدوم انجمن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه اشتباه نكنم آقاي zixal بود البته اگه اشتباه نكنم :D

سه شنبه 22 مرداد1392 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش ناصر من که کفتم از اینا نمیشه جواب کرفت
این حرف رو هم جناب زیکسل در تابیک دلتا پالس زده بودن فکر کنم

با این کابلا چون خلوص مس کمی دارن اصلا نمیشه جواب کرفت. سعی کنید از همونا که من کفتم بکیرید

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hadi-dindar نوشته است:
داداش ناصر من که کفتم از اینا نمیشه جواب کرفت
این حرف رو هم جناب زیکسل در تابیک دلتا پالس زده بودن فکر کنم

با این کابلا چون خلوص مس کمی دارن اصلا نمیشه جواب کرفت. سعی کنید از همونا که من کفتم بکیرید

ok ممنونم

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
دوستان یک سوال من تاحالابامداراتی که سروکارداشتم درقسمت راه اندازسیم پیچ بیشترازترانزیستورفت وکمترازترانزیستوربی پلاراستفاده شده ایاکسی ازدوستان مدای رودیده که ازترانزیستورباتکنولوژیIGBT استفاده کرده باشه

روشيك جان همين مدار كاوشگر آرش جان از igbt استفاده كرده و ماينر 4 هم همينطوره مايندايور هم همينطوريه شما اونا رو بيخيال شو بچسب به همين دو مدار خودمون كه راه نجاته :D

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 12:34am
مدیر سایت
مدیر سایت

هادي جان بنده 4 متر كابل شبكه كت5 رو مثل كوئل مسي با هم سري كردم ولي اهمش شده 20 ! چرا اينقدر زياد شده ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 1:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
هادي جان بنده 4 متر كابل شبكه كت5 رو مثل كوئل مسي با هم سري كردم ولي اهمش شده 20 ! چرا اينقدر زياد شده ؟

مهدی جان شما با 4 متر از این کابل ( منظورم کابل تمام مس نه با درصد خلوص کم جنس تایوان حدالمقدرو) رو به قطر 40سانتی متر باهم سری کنید مقاومت 3.1 اهم تقریبا دارید .
به تصاویر زیر با دقت توجه کنید

امیدوارم مفید بوده باشه . حتما جنس کاب شما مهدی جان پایین هست .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 1:14am
مدیر سایت
مدیر سایت

متشکرم مهندس هادی
بنده هم دقیقاً طبق تصویر سیم هارو سری کردم ، پس احتمالاً کابل بنده جنس مناسبی نباید داشته باشه ، کابل کت6 شیلد دار پیدا کردم متری 1800 تومن ، ولی دوستان سیم لاکی مسی خیلی قوی تر از این کابل جواب میده ، فقط جمع کردنش کمی مشکل داره که باید یک فکری براش بکنیم ..سپاس برادران @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من بیشترقطعات روسوارکردم سیم پیچش مونده که هنوزفرصت نکردم بسازمش فقط یک سوال خازن c8که مقدارش 4m7/50vاست وازنوع الکترولیته پلاریته اش مشخص نشده کسی میدونه فکرکنم اقای کرمی بهتربتونن کمک کنند

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
دوستان من بیشترقطعات روسوارکردم سیم پیچش مونده که هنوزفرصت نکردم بسازمش فقط یک سوال خازن c8که مقدارش 4m7/50vاست وازنوع الکترولیته پلاریته اش مشخص نشده کسی میدونه فکرکنم اقای کرمی بهتربتونن کمک کنند

روشيك جان من منفيه اون خازن رو با توجه به شكل زير به طرف وسط فيبر مدار زدم ضمنا آيسي ka331 رو 180 در جه بچرخونش

پیوست:
a.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 5:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Nodehi , Radvi و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure