انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:45am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من تقريبا مدار آقاي كرمي روتموم كرده ام فقط 3 تا ولومش مونده وصلشون كنم اتصالات مدار رو دارم چك ميكنم :-BD

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
naser1 نوشته است:
آقاي كرمي ميشه لطف كنين در مورد اون ترانزيستور بالايي سمت چپ يه توضيح بدين ؟ چطوري نصب ميشه آخه آقاي عليخان برعكس كشيدن؟[/quote
ناصرجان اگه منظورت اون ترانزیستورمنفی کوچیکه بایدبگم تواین مداری که میبندیم درست بسته شده (جلوی اون به سمت پایینه)ضمناباترانزیستورمثبت پایینی بصورت پوش بول درنظرگرفته شده(برای تقویت صوت)

ممنونم
:-BD

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان pcb چون با دست كشيده شده خيلي بد قلقه كليه نقاط ريز رو بررسيش كن
@};-

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
روشيك جان pcb چون با دست كشيده شده خيلي بد قلقه كليه نقاط ريز رو بررسيش كن
@};-

بله حق باشماست من هم قبل ازسوارکردن قطعات کنترلش کردم بعضی ازلاینهاباتوجه به اصلاحش توسط دوستان بازهم خیلی بهم نزدیکه ضمناترانزیستور2n5401روهم پیداکردم قیمتشم خیلی مناسب بود100تومن فقط ای سی xr4151روسفارش دادم قیمتش کمی بالابودحدود5000تومن امیدوارم مدار جواب راضی کننده ای بده وبیشترازدردسرنچندان زیادش جواب بده

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعید میدونم جواب خوبی بده اخه باهاش کار کردم تکفیکش الکیه موفق باشید

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی نوشته است:
بعید میدونم جواب خوبی بده اخه باهاش کار کردم تکفیکش الکیه موفق باشید

من هم نظرموقبلادرموردتفکیکش گفتم مدارحرفه ای دراون برای تفکیک بکارنرفته برای من هنوزم جای سواله که چطورتفکیک انجام میده خوب بهتره خودمون بعدازساختش امتحان کنیم بسیاری ازسوالاتمونوجواب خواهددادخوب اقای مقدسی شماکه باهاش کارکردین لطف کنین مختصری توضیح بدین مثلا میزان حساسیتش به فلزات اهنی وغیراهنی-حداکثرقدرتش ومیزان ثباتش

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 11:24pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان نظرتون در مورد این PCB چیه ؟ در ضمن اگه یکی از دوستان شماتیک SX500 رو رو کاغذ هم شده بکشه میشه یه PCB خوب واش زد

پیوست:
SX500.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 23 مرداد1392 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
دوستان نظرتون در مورد این PCB چیه ؟ در ضمن اگه یکی از دوستان شماتیک SX500 رو رو کاغذ هم شده بکشه میشه یه PCB خوب واش زد

ممنون دوست عزیز. تشکر از زحمات شما
روی فیبر رو هم (جای قطعات) رو هم مشخص کنید عالی میشه.
فیبر رو چک کردید؟

پنج شنبه 23 مرداد1392 - 12:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

alikhan نوشته است:
ارتین نوشته است:

فیبر رو چک کردید؟

انجام وظیفه بود ، در مقابل زحمتهای شما و سایر دوستان عزیز ،
بله حطوط زو چند بار چک کردم ، ظاهرا مشکلی نداشت ، فردا تازه قطعات میرسه دستم ، اول این طرح رو روی کاغذ چاپ میکنم و قطعات رو روش می چینم تا محل جا گذاری قطعات رو ببینم چجویه ، مشکلی نداشته باشه ، اونوقت اون رو تکمیل تر میکنم با جانمایی قطعات ، میزارم برای دوستان ، ولی یه مشکلی هست ؛ من محل دقیق قطعات رو نمیدونم کجاست ؛ مثل خازنها ، مقاومت ، و .... ، تو این تصویر فقط شکل قطعات کشیده ، ولی هیچکدوم مقدار نداره ؛ چجوربه؟

پیوست:
pcb (2).jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 23 مرداد1392 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
alikhan نوشته است:
ارتین نوشته است:

فیبر رو چک کردید؟

انجام وظیفه بود ، در مقابل زحمتهای شما و سایر دوستان عزیز ،
بله حطوط زو چند بار چک کردم ، ظاهرا مشکلی نداشت ، فردا تازه قطعات میرسه دستم ، اول این طرح رو روی کاغذ چاپ میکنم و قطعات رو روش می چینم تا محل جا گذاری قطعات رو ببینم چجویه ، مشکلی نداشته باشه ، اونوقت اون رو تکمیل تر میکنم با جانمایی قطعات ، میزارم برای دوستان ، ولی یه مشکلی هست ؛ من محل دقیق قطعات رو نمیدونم کجاست ؛ مثل خازنها ، مقاومت ، و .... ، تو این تصویر فقط شکل قطعات کشیده ، ولی هیچکدوم مقدار نداره ؛ چجوربه؟

پیوست:
pcb (2).jpg

ارتین عزیزشمابرای مشخص کردن قطعات روی فیبربه فایل فشرده ص 30 مراجعه کنیدکه همه چیزاومده

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 6:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kiro077 و 272 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure