انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:49am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت همه دوستان.عذر خواهی منو قبول کنید که دیر به دیر آنلاین میشم.در جواب سوال روشیک باید بگم که من کلا به سیستم های پالسی اعتقادی ندارم .سیستم های پالسی هر چقد قوی و حرفه ای ساخته و طراحی بشن باز نمیشه رو تفکیکشون حساب کرد..چیزی که باعث شده من رو این مدار کار نکنم اول مساله حساسیت به املاح وسفاله دوم مساله تفکیک...درکل چیزی که ی اپراتور رو خسته میکنه به نظر من خطای دستگاهه نه رنج کار :ymhug: قبلا هم از زحمات دوست خوبم آقا ناصر وسایر دوستان تشکر میکنم که واقعا دل به کار دادن :D

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من هنوز نتونستهام از مدار sx500 جواب بگيرم اوسيلاتورش فعال نميشه!!!!!!!!!!!!! وفقط يه صدايه زوزه ا ز بلندگو بگوش ميرسه كه در حاله كم شدنه به آرامي ولي ولوم صوت كار ميكنه
آقاي كرمي راهنمايي كنين
روشيك جان شما چيكار كردين مدارتون كار ميكنه؟
:-\

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 1:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

كرمي نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان.عذر خواهی منو قبول کنید که دیر به دیر آنلاین میشم.در جواب سوال روشیک باید بگم که من کلا به سیستم های پالسی اعتقادی ندارم .سیستم های پالسی هر چقد قوی و حرفه ای ساخته و طراحی بشن باز نمیشه رو تفکیکشون حساب کرد..چیزی که باعث شده من رو این مدار کار نکنم اول مساله حساسیت به املاح وسفاله دوم مساله تفکیک...درکل چیزی که ی اپراتور رو خسته میکنه به نظر من خطای دستگاهه نه رنج کار :ymhug: قبلا هم از زحمات دوست خوبم آقا ناصر وسایر دوستان تشکر میکنم که واقعا دل به کار دادن :D

اقای کرمی عزیز ، ما تازه قعطات sx500 بدستم رسید ، حالا شما میفرمائید که این مدار بعلت عدم تفکیک و حساسیت به سفال و املاح ، اون رو گذاشتین کنار :-? ، خوب پدر امرزیده این رو از اول میگفتین دیگه ، اینهمه وقت گذاشتم ، که واسش pcb زدم برای راحتی دوستان تو ساخت این مدار مشکل نداشته باشن ، حالا اینا رو میگین :(( ، خوب میشه یه مدار دیگه که خوتون قبولش دارین رو بزارین تو سایت ؟

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
سلام دوستان من هنوز نتونستهام از مدار sx500 جواب بگيرم اوسيلاتورش فعال نميشه!!!!!!!!!!!!! وفقط يه صدايه زوزه ا ز بلندگو بگوش ميرسه كه در حاله كم شدنه به آرامي ولي ولوم صوت كار ميكنه
آقاي كرمي راهنمايي كنين
روشيك جان شما چيكار كردين مدارتون كار ميكنه؟
:-\

تازه تونستم قطعاتی که داشتمونصب کنم فکرکنم همه قطعات به غیرازولوم هارولحیم کرده باشم البته هنوزکاراصلیم که ساخت سیم پیچه مونده ضمناناصرجان فیبروقطعاتویکباردیگه بهتره کنترل کنی شایدجایی اشتباه شده باشه اگه ازپشت وروی بردعکسی اپلودکنی شایدبیشترکمک کنه

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان
من از اول هم گفتم توی مدارات موجود فقط روی توباکس و چنس و سندبانک 150حساب بازکنید

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
سلام دوستان
من از اول هم گفتم توی مدارات موجود فقط روی توباکس و چنس و سندبانک 150حساب بازکنید

نه داداش من 12 رگولاتور رو راش انداخته بودم اگه وقتمونو ميزاشتيم واسه 12 رگولاتور الان تموم شده بود :)) =))

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من اوسيلاتورش رو راه انداختم فركانس اوسيلاتور روي 275 تنظيم شده است الان دارم روي 9 ولت رگولاتور كار ميكنم كه نداريمش

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 2:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
دوستان من اوسيلاتورش رو راه انداختم فركانس اوسيلاتور روي 275 تنظيم شده است الان دارم روي 9 ولت رگولاتور كار ميكنم كه نداريمش

ناصر جان ، تشکر از تمام زحمتت ، دیگه موندیم چی رو درست کنیم :-s ، اقای کرمی که sx500 رو تائید نکردن ، شما یه لطفی بکن این sx500 رو بخیال شو ، همون 12 رگلاتور رو تمومش کن ، استاید هم خواهشنا فقط واسه 12 رگلاتور با اقا ناصر هماهنگی کنید تا حداقل یه مدار اینجا به نتیجه برسه ، خواهشنا

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:

خوب حالابهترشداول پایه 3 ای سی 555مربوط به اونوچک کن فرکانسش چنده اگه درسته دودیود4007 وخازنهای100میکرونزدیک به اونوازنظرنصب درستشون کنترل کن وورودی 7809رواندازه بگیرببین چندولت دی سی نسبت به زمین داره

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ناصرجان سلام
داداش به قول یه بنده خدایی هرکی یه مداری میزاره تا عیب و ایراد مدارش معلوم بشه بنده درمورد مدار آقای کرمی نظری ندارم ولی مدارشما رو تائید میکنم یه بخشی رو باز کن و مدارت رو ادامه بدیم و این بخش رو به کل حذف کنیم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 3:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kiro077 و 297 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure