انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 9:46am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
ناصرجان سلام
داداش به قول یه بنده خدایی هرکی یه مداری میزاره تا عیب و ایراد مدارش معلوم بشه بنده درمورد مدار آقای کرمی نظری ندارم ولی مدارشما رو تائید میکنم یه بخشی رو باز کن و مدارت رو ادامه بدیم و این بخش رو به کل حذف کنیم

اقاارش بهتره اینقدر ایه یاس نخونی ودرخودت برای ساخت یک مدارکه خودت بیشتراعتمادداری کمی انگیزه ایجاد کنی و عملابرای ساختش اقدام کنی بعدش مطمئنم بجای نوشتن این جملات مایوس کننده همه روبه همکاری بیشترترقیب میکنی

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان نميتونم كه اين مدارsx500 رو نصفه رها كنم شما هم تصميم با خودتونه يا با آخرين تغييرات 12 رگولاتور رو كه من مطمعنم كار ميكنه درستش كنين يا sx500 رو درست كنين تا مشكلاتش رو بر طرف كنيم :D

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 5:36pm

بابا گلی به جمالتون #-o .مشخص نیست شما میخواین مدارو بسازین وبهینش کنینو ازش استفاده کنین یا اینکه هدفتون از ساخت اینه که تخریبش کنینو تو سرش بزنین :-? .تا کس دیگه ای خواست بسازه منصرف بشه.تا الان فقط اقاناصر مدارو ساخته وکس دیگه نه وچون مدارش راه نیفتاده دلیل نمیشه مدار کار نکنه.دلتاپالس 40ساله از عمرش میگذره.سلامتشم اثبات شدس.حالا کسی نتونه راش بندازه.باید بگه کلا و سازمانن دلتا مشکل داره؟؟؟اینجوریه که ماها هیچوقت به هیچی نمیرسیم.

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
روشيك جان نميتونم كه اين مدارsx500 رو نصفه رها كنم شما هم تصميم با خودتونه يا با آخرين تغييرات 12 رگولاتور رو كه من مطمعنم كار ميكنه درستش كنين يا sx500 رو درست كنين تا مشكلاتش رو بر طرف كنيم :D

مثل اینکه پالسهای منفی دوستان درشماهم تاثیرگذارشده بنظرم کاربرای شماازهمه راحت تره چون مشابه این مداریعنی 12رگولاتوره جواب داده بایک مقایسه واندازه گیری پاسخ مداری در قسمت های مختلف مدار راحت میتونین به جواب برسین

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 6:38pm

دوستان تا حالا کسی با ای وی ار و برنامه نویسی فلزیاب ساخته.؟

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 6:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Loxter نوشته است:
دوستان تا حالا کسی با ای وی ار و برنامه نویسی فلزیاب ساخته.؟

دوست من اتفاقاً يك برنامه نويس خوب دراين زمينه اين انجمن نياز داره تا در اين زمينه به دوستان كمك كنه اگر شما ميتونيد كمك كنيد لطفاً تا بتونيم يك سيتم خوب برنامه ريزي كنيم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام یادم میاداقایی بردی گذاشت میخواست درستش کنه تا نصفه امد ولی مطمین نبود که کارش درسته یانه من حقیر امدم گفتم این یکی اورده پیشم برای تعمیر وافزایش برد من همونیم تو سایت قبلی گفتم به سفال حساسه یه قوطی کنسرو در فلان متراژ میزنه به طلا حساسیت خوبی نشون میده بیشتر از یه استیل عکس گذاشتیم فیلم گذاشتم این تایپیک نیروی دیگرگرفت البته موج توهین ها برمن وارد شد من هم نمیتونستم کمک کنم اخه دیگه دسنم نبودا گر بود دونه دونه قطعاتشو درمیاوردم دوباره جا میزدم وازش عکس میگرفتم بعد اقایی امد مداریگذاشت من از این مدار دلخوشی نداشتم اخه طلا رو فلز نمیدونه اگه یک تن جلوش میذاشتی از تکفیکش بگم که بیشتر شبیه برد اکولایزر بودبردش افتضاح بود نظر شخصی منه که این مدار رو از غرض اینجا گذاشتند تا با کمک دوستان بهینه اش کنند گرانتر از قبل بفروشند قصدم فقط کوتا کردن سودجوها ست وگرنه اونها بالا شهر نمی نشستند ماهم بریم کارگری کنیم برای چند تا بیسواد بازم خدارو شکر عذاب وجدان نداریم

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهم عذاب وجدانه برادر آفرين جناب مقدسي ، چرا در اين انجمن ها شما مدارات بي دنگ و فنگ و قدرتي پيدا نميكني چون هيچ كسي دست خودشو خراب نميكنه مداري كه داره باهاش پول درمياره مفتي بذاره توي اين انجمنهاي مختلف ديگران كپي بزنن !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت دوستان گرامی...دوستان عزیز در مورد تفکیک فلزیابsxسوال کردن منم نظر شخصی خودم و گفتم که از سیستم پالسی خوشم نمیاد..این که دلیل بر ضعف دستگاه نمیشه L-) اگه سیستم بدی باشه من براتون نمیذاشتم که :-* آقا ناصر با مدار تا کجا رفتی؟؟؟

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:49pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقای مقدسی من کی گفتم از این دستگاه فروختم X( X( بهت پیام خصوصی میدم :D جلو دوستان حرمتت و دارم

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 295 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure