انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 3:54am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یکی دو روزه سکوت سنگینی حکمفرماست ؟؟

یکشنبه 27 مرداد1392 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بخاطرجابجایی خونمون چندوقتیه نتونستم روی مدارکارکنم انشاءا...یکی دوروزدیکه سیم پیچشوساختم مداروچک میکنم

یکشنبه 27 مرداد1392 - 10:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی نوشته است:
داداش شما باید فلز طلا اگه موجود نبود که دراین اندازه نیست از فلز روی که در هر خونه ایی پیدا میشه تست کن که نزدیک ترین فلز به طلا میباشه فلز هم دایره ایی نباشه بهتره اگه شما بابی ار ان چنین بردی گرفتی باید همان فلز رو حداقل در یک متری میگرفتی چون بی ار ان یه فلزیاب فرکانس پایینه بهترین لوپ برای 12 رگولاتوره 90در90 با مقاومت 3.5 12 دور سیم 50 صدم سیم لاکیه بنظر من هرچه فرکانس در پالسی بالا باشه میتونه به طلا واکنش خوبی بده در عوض تو خاک افت شدیدی میکنه یعنی واکنش به طلا مساوی با واکنش به خاک وسفال اگه مهندسین محترم نظری بدهند عالیه از بابت نوشته قبلی از اقای کرمی معذرت میخواهم اقای کرمی به خودشون گرفتن

جناب اقای مقدسی تعداددورذکرشده توسط شمایک دورباگفته های اقای کرمی اختلاف داره این یک دوراختلاف برای این فلزیاب اختلاف قابل صرف نظر کردن نیست چون تعداددورکمه بنظرشماکدوموبایددوستان ملاک قراربدن

یکشنبه 27 مرداد1392 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هوشی جان شماازمدار12رگولت جواب گرفتی یابه مشکل برخوردی

یکشنبه 27 مرداد1392 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر خان هم فکر کنم بهمراه sx500 و بیل کلنگ الک همچنان در کوه کمر در حال کاوشه و رفقا رو فراموش کرده

یکشنبه 27 مرداد1392 - 11:47pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
هوشی جان شماازمدار12رگولت جواب گرفتی یابه مشکل برخوردی

سلام
روشیک جان منم هم فعلا درگیر یه کار شخصی ام هنوز نتونستم تستش کنم ببینم کار میکنه یا نه؟البته چند مورد جزیی مونده که زیاد وقت نمیبره که حلش کنم .ولی واقعا فعلا سرم خیلی شلوغه .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 27 مرداد1392 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
یکی دو روزه سکوت سنگینی حکمفرماست ؟؟

جناب علی خان این چیزی که نوشتی مربوط به مدار12رگوله نمیشه بلکه مربوط به اخبارانجمنه که بایددرتایپیک مربوط به خودش گنجونده بشه(مثلاباعنوان تایپیک :تازه های اخبارانجمن)
دوستان ازشوخی هم که بگذریم من هم بانظرایشون موافقم امادوستانی که پیگیرمطالب این تایپیک هستندبهتره خودشون همت کنندوبردشوبسازنداینجوری هم بارعلمیشون اضافه میشه وهم بسیاری ازسوالاتشون به جواب میرسه من به غیرازاین قسمت تایپیک های دیگروهم زیرنظردارم بنظرم تایپیکsand banks 150 metal detector هم بدنیست دوستانمون اونجاهم به نتایج خوبی رسیدن تایپک های دیگه ای هم هست که اگه به نتیجه برسندحرف ندارندمثل چاوشگروچنس.

دوشنبه 28 مرداد1392 - 6:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
آقای کرمی
دو تا از خازن های 4.7 میکرو روی فیبر مثبت و منفی ندارن!! من از روی فیبر آقا ناصر اینها رو کشیدم لطفا ببینید درستند؟ اونهایی که روشون دوتا دایره قرمز کشیدم.
ولوم مولتی ترن 10 کیلو یا 100 کیلو باید باشه؟
ترتیب پایه ها روی این عکس 1و2و3 نوشته شده . کدوم شماره باید پایه وسط باشه ؟ روی عکس درست اشاره کردم؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 مرداد1392 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوتا عکس از پشت و روی فیبر من
اگر ایرادی داره ممنون میشم بگید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 مرداد1392 - 3:25pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام علی جان خسته نباشی ظاهرا که همه چی مرتبهc16 قطب نداره مقدارش هم 2.2 نانوفاراده بقیه خازنها هم مطابق شکل نصب کن ولوم مولتی ترن هم دقیق شماره گذاری کردی بقیه قطعات هم نصب کن راه اندازی که کردی خبرم کن تا راهنمایی کنم بقیه مراحل و انجام بدی @};- @};-

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 159 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure