انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 شهریور1403 - 11:00am

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بله ilanji عزیز دیود های زینری که میفرمایین مشخصاتشون درسته و قابل استفاده هستن. حالا چرا اینقدر ناراحت و نگران؟! :D ;;)

سه شنبه 4 شهریور1392 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
بله ilanji عزیز دیود های زینری که میفرمایین مشخصاتشون درسته و قابل استفاده هستن. حالا چرا اینقدر ناراحت و نگران؟! :D ;;)

سلام استاد الان که شما اینجایی دیگه جایی واسه نگرانی نیست
حضورتون باعث دلگرمیه :x :ymhug:

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 4 شهریور1392 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من احساس میکنم دستگاهم ضعیف شده و سنسش نسبت به قبل کمتر شده؟ کسی مشکل رو میدونه؟

چهارشنبه 6 شهریور1392 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
من دلتارو ساختم
خدارو شکر مثل ساعت کار میکنه و تقریبا هیچ مشکلی نیست
فقط چون فرکانسمتر نداشتم از روی صدای بیزر حدودی تنظیم کردم
ولی بردش زیاد نیست البته من توی خونه هستمو فلز اطرافم زیاده شاید مال این باشه ولی در هرصورت من خوشحالم که تونستم درستش کنم
از تمام دوستانی که کمکم کردند سپاسگزاری میکنم و امیدوارم همیشه خوش باشید
سپاس :-*

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

چهارشنبه 6 شهریور1392 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explorer نوشته است:
با سلام و تشکر از همه دوستان دلسوز
تا اینجا به این نتیجه رسیدم که بخشی از مشکلات از قطعاته که باید تغییر کنن(باید سفارش بدم) ضمن اینکه بین دوتا قطعه هم نام و با یک مشخصه هم که از یه جا می خریم هم ممکنه تفاوتی وجود داشته باشه هرچند این تفاوتها باید در حد تغییر کیفیت مدار باشه نه اینکه کلا کار نکنن، که متاسفانه مورد آخر هم پیش اومده واسه من.
تو یکی از تستام قطعه ای بنظرم کار می کرد(فکر کردم شاید کارشو خوب انجام نمیده) تعویضش کردم با یک قطعه نو اما با تست مجدد دیدم وضعیت بدتر شد.
دیگه به قطعه نو هم نمیشه اطمینان کرد.
و از همه بدتر سفارش اینترنتیه که نمیدونی چی واست میفرستن، تو خرید حضوری میشه حداقل ظاهر قطعه رو دید بعد خرید.
از همه قطعات بیشتر از یکی سفارش داده بودم، اما می ترسم بردی دیگه ببندم همین مشکلات رو داشته باشم و شاید بیشتر.
خلاصه متوجه شدم مونتاژ کدهای برنامه خیلی مطمئن تره از مونتاژ قطعات الکترونیکی.
به نظر شما چطور میشه اینترنتی قطعات مطمئن سفارش داد؟
بازم از همکاری شما سپاسگذارم

سلام دوست عزیز
من عکسهایی که از پشت فیبرت گذاشته بودی نگاه کردم متوجه شدم که پشت خازن 31 هیچ سوراخی وجود نداشت و این یعنی اینکه شما دیود شماره 7 رو استفاده کردی؟
اگه ستفاده کردی پس مشکل سنس نکردن کویلت همینه و فقط کافیه برشداری و همه چی درست میشه
موفق باشی
:x

پنج شنبه 6 شهریور1392 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ilanji نوشته است:
explorer نوشته است:
تا اینجا به این نتیجه رسیدم که بخشی از مشکلات از قطعاته که باید تغییر کنن(باید سفارش بدم) ضمن اینکه بین دوتا قطعه هم نام و با یک مشخصه هم که از یه جا می خریم هم ممکنه تفاوتی وجود داشته باشه هرچند این تفاوتها باید در حد تغییر کیفیت مدار باشه نه اینکه کلا کار نکنن، که متاسفانه مورد آخر هم پیش اومده واسه من.
تو یکی از تستام قطعه ای بنظرم کار می کرد(فکر کردم شاید کارشو خوب انجام نمیده) تعویضش کردم با یک قطعه نو اما با تست مجدد دیدم وضعیت بدتر شد.
و از همه بدتر سفارش اینترنتیه که نمیدونی چی واست میفرستن، تو خرید حضوری میشه حداقل ظاهر قطعه رو دید بعد خرید.
از همه قطعات بیشتر از یکی سفارش داده بودم، اما می ترسم بردی دیگه ببندم همین مشکلات رو داشته باشم و شاید بیشتر.

سلام دوست عزیز
من عکسهایی که از پشت فیبرت گذاشته بودی نگاه کردم متوجه شدم که پشت خازن 31 هیچ سوراخی وجود نداشت و این یعنی اینکه شما دیود شماره 7 رو استفاده کردی؟
اگه ستفاده کردی پس مشکل سنس نکردن کویلت همینه و فقط کافیه برشداری و همه چی درست میشه
موفق باشی

تبریک میگم
vd7 تو مدار جایی نداره، استفاده نکردم

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
خدارو شکر با تعویض کابل رابط کویل و مدار تونستم به بهترین نتیجه برسم
یه کابل ضخیم با قطر 2و نیم میل گذاشتم الان بردش زیاد شد تقریبا به اون نتایجی که توی فیلم آقا بهنام بود رسیدم
امیدوارم همه موفق باشید

شنبه 9 شهریور1392 - 6:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explorer نوشته است:
ilanji نوشته است:
explorer نوشته است:

سلام دوست عزیز
موفق باشی

تبریک میگم
vd7 تو مدار جایی نداره، استفاده نکردم

سلام اکسپلورر جان
بالاخره این برد دوم که ساختی چی شد؟ کار میکنه یا نه؟
ایشالا که کار میکنه

شنبه 9 شهریور1392 - 6:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستش گرفتار کاری شدم، برد رو با تعدادی قطعه زدم ولی هنوز فرصت نکردم تکمیلش کنم

شنبه 9 شهریور1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explorer نوشته است:
راستش گرفتار کاری شدم، برد رو با تعدادی قطعه زدم ولی هنوز فرصت نکردم تکمیلش کنم

موفق باشید

شنبه 9 شهریور1392 - 8:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mobtme و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure