انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 8:53am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بسيار عالي ، اقا مجتبي و افا حميد واقعا خسته نباشد ، آقا مجتبي از بس با هيجان تعريف ميكني كه دلمون اب شد =p~ ، راستي آقا مجتبي درباره مبحث نقطه زني اين ردياب بيشتر توضيح ميدن ؟ و همچنين ايا نحوه بدست اوردن عمق با اين ردياب با همون روشهاي قديمي؟ من به شما دوبزرگوار و تمامي دوستان عزيز تو اين سايت اين موفقيت بزرگ رو تبريك ميگم ، حالا وقتشه براش يه اسم بزاريم ، اولين نظر رو خودم ميدم جون اين ردياب از بس تو كارش دقيق و تيز بينه من اين اسم رو پيشنهاد ميدم : 2013 EAGLE

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 7:13pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین نوشته است:
بسيار عالي ، اقا مجتبي و افا حميد واقعا خسته نباشد ، آقا مجتبي از بس با هيجان تعريف ميكني كه دلمون اب شد =p~ ، راستي آقا مجتبي درباره مبحث نقطه زني اين ردياب بيشتر توضيح ميدن ؟ و همچنين ايا نحوه بدست اوردن عمق با اين ردياب با همون روشهاي قديمي؟ من به شما دوبزرگوار و تمامي دوستان عزيز تو اين سايت اين موفقيت بزرگ رو تبريك ميگم ، حالا وقتشه براش يه اسم بزاريم ، اولين نظر رو خودم ميدم جون اين ردياب از بس تو كارش دقيق و تيز بينه من اين اسم رو پيشنهاد ميدم : 2013 EAGLE

خواهش میکنم دوست من اتفاقا نظر خوبیه هرکی میتونه یه اسم خوب واسش پیدا کنه و اینجا بیان کنه به بهترین اسم که انتخاب بشه 20% هم تخفیف بهش میدم برای خرید این دستگاه ارزشمند
هرچند اقا حمید هم اسم خوبی براش پیدا کردند . ضمنا تائید این اسم هم برعهده اقا حمید هست من هم نظر میدم ;)
اول ردیابی میکنین یعنی حالت ایستاده انتنها رو دست میگیرین مثلا اگه هدف سمت چپ باشه انتن سمت راست به سمت چپ میره و بالعکس و وقتی روی هدف برین قیچی میشه به این راحتی البته تمرین زیاد هم میخواد اینطور نیست کسی که تاحالا ردیابی نکرده بیاد یه شبه ردیاب زن بشه نه تمرین میخواد .
عمق زنی این هم اینطوریه قبلا هم توضیح داده بودم تو انجمن اقا مهدی بودم اینطوره وقتی هدف رو پیدا کردین درهمان حالت که قیچی هست بدون اینکه انتنها رو باز کنین میرن عقب عقب تا جایی که انتنها خودش باز بشه چند بار این کار رو تکرار میکنین از چهار جهت فرقی نمیکنه از انجائیکه انتن باز شد تا هدف قدم میزنیم هرقدم هم سعی کنین یک متر باشه بعد منهای اون یکمتر که فاصله دستهاست تا زمین اون میشه عمق هدف اصلی هرچقدر متراژ شد درسته .
مثال: اگه یه باری تو یک متری باشه شما دومتر میرین عقب منهای اون یکمتر میکنین عمق میشه یک متر .
البته راههای دیگه هم هست اقا اریا بیشتر میدونن ایشون راهنمایی میکنند بعدا .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 7:21pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درود بر همه هموطنان و زحمت کشان....
:D والا اگه این چیزی که میفرمایید باشه کارتون درسته.....دست مریزاد بخدا آدم پدرش درمیاد هی با دستگاههای الکی دور خودش میچرخه......
ایشالا این پروژتون با موفقیت هرچه تمام تر پیشرفت بکنه و به نتیجه برسه و باز ثابت کنیم که ما ایرانیان زادگان کوروش کبیر همه با اتحاد و برادری می توانیم به آن چیزی که غیر ممکن است دست پیدا کنیم.
درود بر همه شما :YMPEACE:

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 7:37pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
اسمش بنظرتون Earth Eagle 2013 خوب نیست؟

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت تمامی دوستان بخصوص اساتید محترم
خوشحالم که میبینم اساتید با همفکری و کار شبانه روزی به این ردیاب مهم دست پیدا کردن . به امید خدا کارهای تکمیلی اون به پایان برسه و آماده تحویل به دوستان بشه حال بنده که تقریبا بمدت دو سال میشه از انواع ردیاب استفاده میکنم چه دو آنتن چه تک آنتن نظری دارم که اگر واقعا شعاع تا 200 متر را به خوبی میزنه دیگه دستکاری نشه چون ردیاب بصورت بیسیم هست دیگه لازم نیست برد اون بیشتر بشه . البته مهندس حمید گفتن که میخوان قدرت اونا پنج برابر کنن و براش ولوم قدرت بزارن که این هم خیلی خوبه و هرکس به نسبت منطقه خودش ردیاب را تنظیم میکنه . در هرصورت این موفقیت را تبریک میگم و امیدوارم تمامی دوستان به هدف خودشون برسن

در مورد اسم برای ردیاب به نظر من اگه این را بزاریم خوبه Masterpiece 2013
که معنی اون میشه شاهکار 2013
البته بازم نظر خودتون هست

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 10:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده هم نظرم روی همین اسم هستش Masterpiece 2013

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 10:34pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

سلام خدمت اساتید و دوستان
این اسم هم میتونه اسم جالبی باشه با توجه به ویژگیهای جدید دستگاه که تو هیچ دستگاه دیگه ای نمیشه پیدا کرد

Revolution

به معنای : انقلاب و تحول

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 11:31pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستی یه سوال داشتم ممنون میشم آقا مجتبی یا آقا جمید و البته اریای عزیز جواب بدن.
توی جایی مثل تپه باستانی یا قبرستان که پر از بار هست و شاید در جهتهای مختلف و فواصل مختلف باشن در اینصورت عکس العمل دستگاه چطور خواهد بود؟
ضمنا اسمهایی که دوستان میگن خوبه نظر من هم TOP-2013 یا BEST - 2013 هست%
موفق باشین

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 29 فروردین1392 - 11:55pm
مدیر کل
مدیر کل

خب آقا مجتبی شما این اخبار خوب رو اول به خود من بگو من در طراحیم بفهمم چکار باید بکنم :D ولی خازج از شوخی بسیار عالی بوده و الانم وسط طراحی تقویت کننده استرس گرفتم که دستگاه مبادا دچار خطا بشه. خیلی باید تست بگیرم تا مطمئن بشم. از نظر طراحی هم عرض کرده بودم سیستم فرکانسی با این دقت خودم تا حالا ندیدم :ymsmug:
در مورد افزایش برد همون قضیه 5 برابر فعلا هست و فکر میکنم نهایت برد میتونه به 500 متر هم برسه. در اون صورت ولوم قدرت اگر بصورت مدرج مثلا 10 درجه داشته باشه هر درجه معادل حداکثر 50 متر برد خواهد بود!
بازم عرض میکنم دقت این دستگاه مثال زدنیه و شما اگر کمی اپراتور خوبی باشین حتی داخل منزل هم میتونین با دقت بین 10 الی 20 سانت نقطه دقیق شیء مخفی شده رو بدست بیارین!
درباره روش عمق گیری هم که آقا مجتبی اشاره کردن من با همین روش بازم با خطای 10 الی 20 سانت میتونم عمق رو حساب بکنم. البته این 10-20 سانت هم در واقع خطای دستگاه نیست!!! بلکه خطای مربوط به نحوه بدست گرفتن آنتن و خود دستهاست! :D
در جواب بینای عزیز هم عرض کنم خب اگر چند هدف در فواصل مختلف و جهات مختلف داشته باشین اصلا مشکلی نیست. چون هم با تغییر مسیر حرکت شما و هم استفاده از ولوم قدرت میتونین بین دو هدف تفکیک کنین. البته اگر جنسشون یک چیز باشه! اگر جنسشون فرق کنه که خب کار خیلی راحت هست.
در مورد سیستم تقویت کننده فقط این رو عرض کنم همه میان آمپلیفایر صوتی میذارن که دو ریال به درد نمیخوره! :D چون خطا و نویز رو زیاد میکنه. ولی من بدنبال سیستم دیجیتالی تقویت امواج هستم که حتی شکل موج رو از اینی که هست هم دقیق تر بکنه!!! و این اصلا چیز مرسومی نیست و قطعات خاصی لازم داره ایشالا که مشکل تهیه قطعه هم نداریم. تنها اشکال این هست که مصرف باطری نسبت به حالت فعلی بین 1.5 تا 2 برابر بیشتر میشه که البته طبیعی هم هست و بنظر من کاملا ارزششو داره.
حالا این قضیه اسم هم اضافه شد به داستان! اجازه بدین ساخته بشه و تست بشه من این قول رو به شما میدم که مدل کارایی دستگاه خودش اسم رو به ما میگه! :D

جمعه 29 فروردین1392 - 2:21am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دستت درد نکنه مهندس حمید,میدونم که واسه ساخت این ردیاب خیلی زحمت کشیدی انشاءا.. بتونیم جبران کنیم ,فقط اگه تا اخر این ماه اماده بشه خیلی خوبه ,راستش من پریشب یه جایی رفته بودم موقع رد شدن از رودخانه ردیابم که با بند موبایل انداخته بودم به گردنم افتاد تو رودخونه و رفت که به دریا بپیونده ,الانم هی فکر میکنم یه چیزی کم دارم خیلی واسه ساختش زحمت کشیده بودم ولی برباد رفت.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 29 فروردین1392 - 2:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure