انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 10:51am

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

کلید 8 برای ذخیره کردن مقاومت مربوط به اون نقطه هست. البته در حافظه آیسی 6 ذخیره میشه نه میکرو!

یکشنبه 31 شهریور1392 - 9:14pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عکس زیر توسط یکی از عزیزان برای من ارسال شده.
پیوست:
snifer2000.jpg

اونطور که بطور مشخص و دقیق از این تصویر هم معلوم هست این دستگاه زمین شناسی هم در واقع همین مداری هست که ما داریم روش کار میکنیم! اگر به تک تک دکمه ها و دو سلکتور دقت کنین متوجه میشین! حتی من احتمال میدم در جزئیات مدارش هم تغییر نداده باشن! سیستم دیجیتالش رو هم که اصلا نمیشه تغییری داد.
عمق مفید کاوش این دستگاه توسط شرکت سازندش 15 متر ذکر شده و خیلی هم روش تبلیغ کردن و قیمتش هم حدود 4 میلیون هست!
هدف من از عنوان کردن این مطلب بیشتر این بود که بعضی از دوستان یک مقدار بخودشون بیان و کار رو جدی بگیرن. واقعیت این هست که خیلی از این اشخاص و شرکتها الان دارن از بغل این مدار پولهای آنچنانی در میارن و حتی خود شما هم ممکنه باور کنین دستگاهشون چیز خاص و محرمانه ای هست که خودشون زحمتشو کشیدن. در حالیکه معمولا بعد مدتی مشخص میشه یکی از مدارات متعارف بوده که نه تنها یک مدار منتشر شده عمومی هست بلکه اصلا ساختش هم زیاد مشکل و گران نیست.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 31 شهریور1392 - 3:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
کلید 8 برای ذخیره کردن مقاومت مربوط به اون نقطه هست. البته در حافظه آیسی 6 ذخیره میشه نه میکرو!

سلام آقا حميد يعني بعد از كاشت پرابها كليد 8 رو بزنيم كار تمومه؟؟؟؟ پس كار سلكتور gain رو اگر ميشه لطفا يه توضيح كوچولو بديد.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 1 مهر1392 - 7:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام من تازه رسیدم از جایی

منتظر یک خبر واقعا عجیب باشید فعلا خسته ام استراحت کنم خبر با عکس میزارم /:)

/:)

دوشنبه 1 مهر1392 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا حميد كمك من مدار رو درست كردم تست هاي 5 ولت درسته حتي رو پايه هاي ال سي دي هم ولتاز دارم ولي هيچ تصويري روي ال سي دي نيستش مشكل كجاست با ولتمتر هرجا رو ولتا‍ژ گيري ميكنم سالمه فقط رو ال سي دي هيچ تصويري نمياد پتانسيومتر رو هم عوض كردم بازم هيچي.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 3 مهر1392 - 9:10am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

nader76 نوشته است:
سلام من تازه رسیدم از جایی

منتظر یک خبر واقعا عجیب باشید فعلا خسته ام استراحت کنم خبر با عکس میزارم /:)

سلام دوستان
نادر جان منتظر خبرهات هستیم داداش.
موفق باشی
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 3 مهر1392 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

الان میگم چیه این خبر!!

ولی اون باید به حمید بگم چون شاید باعث تبلیغ بشه .

چهارشنبه 3 مهر1392 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قبل گذاشتن عکس ها بگم..

یک دستگاهی خریدم اومدم بعد میخواستم عکس بگیرم که متوجه شدم دستگاه اصلی داخل چمدان نیست فقط لوازم جانبیش بود!! گفتم حتما اونجا که تست گرفتم مونده واقعا از تعجب داشتم شاخ در میاوردم که حتی یک بادر در چمدان رو باز نکردم ببینم چی داخلش هست!همش هم تقصیر دوستم بود همش میگفت درسته درسته نشد دوتا سوال درست حسابی از فروشنده بپرسیم.
همون جا زنگ زدم بعد خیالم راحت شد که اونجاست دوباره نشستم پشت ماشین برگردم بعد حدود چهار ساعت رسیدیم اینقدر خسته بودیم که اتاق گرفتم موندیم اونجا ساعت 23 میشد
برگشتن هم گفتم بریم یک حالی کنیم از همون جا رفتیم گشتن
حالا هم رسیدیم اینجا :(

عکس های دستگاه هم میزارم ولی همین دستگاه که حمید عکسشو گذاشته هست .

چهارشنبه 3 مهر1392 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1377 نوشته است:
سلام آقا حميد كمك من مدار رو درست كردم تست هاي 5 ولت درسته حتي رو پايه هاي ال سي دي هم ولتاز دارم ولي هيچ تصويري روي ال سي دي نيستش مشكل كجاست با ولتمتر هرجا رو ولتا‍ژ گيري ميكنم سالمه فقط رو ال سي دي هيچ تصويري نمياد پتانسيومتر رو هم عوض كردم بازم هيچي.

آقا يكي كمك من كنه help meeeeeeeeeeeeeeee

چهارشنبه 3 مهر1392 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1377 نوشته است:
amir1377 نوشته است:

آقا يكي كمك من كنه help meeeeeeeeeeeeeeee

یک بار دیگه چک کن پایه ها رو درست وصل کرده باشی اگه درست بود با توجه به این که 5 ولت هم داری پس احتمال زیاد از میکرو باشه .
دوباره پروگرام کن.
اصلا هچی نمیاد یا 16 تا مربع ؟

چهارشنبه 3 مهر1392 - 6:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majid ghorbani , Qazwsx1 و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure