انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 مهر1403 - 1:54pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام وقتی باتوباکس توی بیابان کارمیکنی یه جاهایی که دستگاه صداش در میاد ازجهات دیگه که میری روش دیگه اون نقطه رانمیزنه مثلا ازجهت شمال به جنوب بوق میزنه ولی برعکس این جهت یا شرق به غرب دیگه صداش در نمی یاد کسی میدونه چرا......

جمعه 19 مهر1392 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلطان نوشته است:
آرش نوشته است:
دوست عزیز بخاطر اینکه شما از مقاومت آجری5وات و هسته فریت با قطر بیشتر استفاده کردین آی سی نمیسوزه

ممنون مهندس جان به نکته جالبی اشاره کردی فردا میرم از نو خرید میکنم :(( اینقدر رفتم مغازه طرف , کم مونده با هم فامیل دربیایم ! ;))

دمت گرم سلطان خندوندی مارو
:))

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 19 مهر1392 - 11:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ariana2014 نوشته است:

:x
درود دوباره به استادان و مهندسین عزیز
استادای عزیز راهنمایی کنن من با یه مولتی متر دیگه ولتاژ AC فرستنده رو گرفتم که با مبدل ولتاژ24v , ولتاژ سر لوپ 164 بود T1 و T2 رو هم امروز عوض کردم از نوع قابلمه ای 3055 گذاشتم و c1 رو هم تعویض کردم ولتاژ T1 , T2 هم درست بودن (24 و 12) چرا عوض اینکه برد دستگاه بیشتر بشه کمتر میشه ؟ :-!
فاصله لوپ ها هم 95 سانت و نال هم میشن ولی چرا باید رنجش کم بشه ؟ :-??

استاد حمید استاد جاوید و استادان برسین به دادم ~X(

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

شنبه 19 مهر1392 - 12:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلطان نوشته است:
ariana2014 نوشته است:

استادای عزیز راهنمایی کنن من با یه مولتی متر دیگه ولتاژ AC فرستنده رو گرفتم که با مبدل ولتاژ24v , ولتاژ سر لوپ 164 بود T1 و T2 رو هم امروز عوض کردم از نوع قابلمه ای 3055 گذاشتم و c1 رو هم تعویض کردم ولتاژ T1 , T2 هم درست بودن (24 و 12) چرا عوض اینکه برد دستگاه بیشتر بشه کمتر میشه ؟ :-!

سلام دوست من ولتاژ +4 درست هست ؟ یا ولتاژ +24 خوب چکش کن ببین شاید جایی اتصالی ریز داری

شنبه 19 مهر1392 - 12:58am
استاد
استاد

سلطان نوشته است:
ariana2014 نوشته است:

درود بر شما
اگه ترانزیستور 3055 توی بازار گرفتی جولب به اون صورت نمیده چون جنس مرغوبی نداره سعی کن از روی برد اوراقی وسایل قدیمی گیر بیاری

شنبه 20 مهر1392 - 4:58am
استاد
استاد

مجتبی455 نوشته است:
سلام وقتی باتوباکس توی بیابان کارمیکنی یه جاهایی که دستگاه صداش در میاد ازجهات دیگه که میری روش دیگه اون نقطه رانمیزنه مثلا ازجهت شمال به جنوب بوق میزنه ولی برعکس این جهت یا شرق به غرب دیگه صداش در نمی یاد کسی میدونه چرا......

درود بر شما
ابتدا شما باید یه چاله بکنید و در عمق یک متری یک چاله حدود نیم متر در دیواره بکنید یه فلز 20 سانتی در اون جا بدید بعد با توباکس تستش کنید و نتیجه گیری کنید که تا چه اندازه برد زیر خاک دارد و تا چه اندازه حساسیت نشون میده نسبت به زمین

شنبه 20 مهر1392 - 5:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان لطفا یه نفر جواب آقای مجتبی 445 رو بده . مشکل منم مشابه همینه و تو صفحه 133 با شکل مشکلم رو توضیح دادم . اما الان بیش از دو هفتس منتظر جوابم . اما دریغ از یه جواب . خیلی نا امید شدم واقعا . چون هر روز به این تاپیک سر میزنم به امید اینکه کسی جوابی بده .
مهندس حمید یه گوشه چشمی به این مشکل ما بنداز قربون دستت

شنبه 20 مهر1392 - 7:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
دوستان لطفا یه نفر جواب آقای مجتبی 445 رو بده . مشکل منم مشابه همینه و تو صفحه 133 با شکل مشکلم رو توضیح دادم . اما الان بیش از دو هفتس منتظر جوابم . اما دریغ از یه جواب . خیلی نا امید شدم واقعا . چون هر روز به این تاپیک سر میزنم به امید اینکه کسی جوابی بده .
مهندس حمید یه گوشه چشمی به این مشکل ما بنداز قربون دستت

سلام دوستان احتمال 90 در صد دستگاه شما به بعضی سنگ ها داره واکنش نشون میده لطفا اگر فرکانس دستگاه شما بالاتر از 11 کیلوهرتزه اینجا مطرح کنید تا مشکل رو بر طرف کنیم .این مشکل دقیقا برای من هم اتفاق افتاد و متوجه این سنگ های تیره رنگ شدم.

شنبه 20 مهر1392 - 8:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان من این تو باکس رو رو زمین بردم بیشتر املاح با سفال و گل های که به رنگ زرد رنگه رو تو زمین بوق میکشه من حتی یه جا حفاری هم کردم دو تیکه سفال بزرگ تو زمین بود دستگاه من از نظر ولتاژ و کار کرد هیچ مشکلی نداره موندم دردش چی فقط خواهش میکنم یکی این مشکل رو بر طرف کنه

شنبه 20 مهر1392 - 10:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

اون خازن c18 رو هم 1.5 نانو گذاشتم باز به همون شکل بود قرار بود یکیاز دوستان رو این مدار تفکیک بزاره ولی خبری نشد ما همچنین منتظریم

شنبه 20 مهر1392 - 10:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure