انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 مهر1403 - 11:49am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 138 , 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی455 نوشته است:
سلام وقتی باتوباکس توی بیابان کارمیکنی یه جاهایی که دستگاه صداش در میاد ازجهات دیگه که میری روش دیگه اون نقطه رانمیزنه مثلا ازجهت شمال به جنوب بوق میزنه ولی برعکس این جهت یا شرق به غرب دیگه صداش در نمی یاد کسی میدونه چرا......

سلام چون دستگاه شما ثبات نداره باید همه قطعات و شیلد لوپها و خود لوپها و حتی بدنه دستگاه رو چک کنی ;)

شنبه 20 مهر1392 - 12:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

zixelll نوشته است:
حالا بدون مبدل ببین ولتاژ +8 درسته آیا +8 هم همون ولتاژ رو میده تاکید میکنم بدون مبدل

زیکسل جان منظورت از +8 رو متوجه نشدم یعنی پراب مثبت رو به مثبت باطری بزنم و پراب منفی رو هم به شیلد ؟
اگه منظورت همین باشه ولتاژ 8.5 هستش .

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

شنبه 20 مهر1392 - 2:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ucp.php?i=pm&mode=view&f=0&p=24558
جناب زگیل اگه من سوال داشته باشم از همین بچه ها یا خود اقا حمید که شما یاد گرفتید می پرسم شما هنوز فرق بین پایه پایه های ترانسیتور رو نمی دونید چطور از شما سوال بپرسم بعدش من که از شما سوال نپرسیدم به هرکی می رسی ادرس ایمیل و سایت تو می ذاری خجالت نمی کشی می خوایی سوالات شما از اقا حمید یا سایت همسایه که یه بچه دوساله هم بلده بذارم ببینند تو از همین بچه هال و اقا حمید یاد گرفتی البته که فقط در حد کپی مدار و پی سی بی نه در تجزیه و تحلیل مدار واقعا زشته ببخشید اقا حمید چون خیلی ناراحت شدم هر کی میاد یه چیزی یاد میگره فکر میکنه دیگه حرفه ای هستش میره سایت میزنه بعد کل بچه ها رو به اونجا دعوت میکنه البته ما فرق بین استاد و مبتدی رو میدونیم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 20 مهر1392 - 3:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ما اومدیم مشکلمونو حل کنیم این اقای زگیل داره تبلیغات فروش برای ما میکنه اقای محترم از کجا معلوم که تو باکسی رو که شما داری میفروشی ثبات داشته باشه؟حرف که مالیات نداره اگه مردی یه فیلم بگیر از جاهای که به نتیجه رسیدی اون دلتا پالس2 رو چند تا میخوای برات بفرستم به اون میگن دستگاه اخه یا روبی اون کجاش اسکنره یه اسباب بازی بورو این ها رو به کسی بفروش که چیزی سرش نمیشه همش حرفی نزدیم و ساکت موندیم فکر میکنن دیگه از پشت کوه اومدیم اگه قرار بود من دستگاه بفروشم که الان میلیاردر بودم من و بچه های که داریم تو این سایت صادقانه کار میکنیم عشق به این کار داریم دوس داریم هر چیزی یاد گرفتیم کفه اخلاص بزاریم یکم مرد باش و مردانگی داشته باش تو باکس من هم تا 2 متر و نیم فلز سنس میکنه و تا 4 متر هم فلز بزرگ ولی املاح میزنه و سفال همه هم این موضوع رو میدونن بجای اینکه بیای مشکل رو حل کنی و اگه به نتیجه ای رسیدی به بچه ها کمک کنی داری مخفی بازی میکنی برات متاسفم

شنبه 20 مهر1392 - 7:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ناراحت شدم از این جریان آقا حمید من از شما معذرت میخوام که اینطوری حرف زدم انگار ماها بلد نیستیم وبلاگ بزنیم یا دستگاه بفروشیم من خودم از رو شماتیک یه فیبر جدید از توباکس زدم با نرم افزار ولی چون جواب نداد برای بچه ها نزاشتم چون تمام قطعات رو هم نو خریدم سوار کردم روی برد با طراحی خودم فکر نکن ما ها اینجا هستیم چیزی بلد نیستیم من اگه دستگاهی هم بسازم و کار هم بکنه نقشه و تموم قلق هاشو میزارم تا همه استفاده کنن که به امید خدا تا چند وقت دیگه این نقطه زن جدید ما هم اماده میشه با تفکیک و تمام دیجیتال کلی هم تا الان خرج برنامه نویسی و طراحیشو کردیم

شنبه 20 مهر1392 - 7:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خجالت باید شما بکشی که اگه کمک به کسی هم کردی الان داری بازگو میکنی و منت میزاری در ضمن حرف دهنتو بفهم بعد بیا اینجا دیگرانو ببر زیر سوال من تبلیغ نکردم گفتم اگه کسی سوالی داره در مورد توباکس یا غیره اگه من تو انجمن نبودم بیاد توی سایت یا به ایمیلم مطرح کنه تا کمکش کنم در ضمن شما اگه شعور داشتی اینجوری حرف نمیزدی من همیشه گفتم حمید هم با من رفیقه هم استادم هر چی هم دارم از حمید هست شما نمیخاد پاچه خاری حمید رو بکنی در ضمن دفعه آخرت باشه با بی ادبی حرف میزنی فهمیدی من تا الان همین طرح هایی که تو سایت خودم گذاشتم به خیلی از بچه ها راهنمایی کردم که چجوری این کارو بکنن نباید که جلوی شما اینکارو بکنم فروشم هم چون خیلی ها به من پیام خصوصی دادند برای فروش توباکس و ... من فروشگاه زدم تا کسی که الکترونیک بلد نیست بتونه از دستگاه آمادش استفاده کنه معذرت میخام نمیدونستم از شما باید اجازه بگیرم پس مواظب حرف زدنت باش بفهم با کی حرف میزنی

یکشنبه 20 مهر1392 - 1:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
https://felezjoo.com/ucp.php?i=pm&mode=view&f=0&p=24558
جناب زگیل اگه من سوال داشته باشم از همین بچه ها یا خود اقا حمید که شما یاد گرفتید می پرسم شما هنوز فرق بین پایه پایه های ترانسیتور رو نمی دونید چطور از شما سوال بپرسم بعدش من که از شما سوال نپرسیدم به هرکی می رسی ادرس ایمیل و سایت تو می ذاری خجالت نمی کشی می خوایی سوالات شما از اقا حمید یا سایت همسایه که یه بچه دوساله هم بلده بذارم ببینند تو از همین بچه هال و اقا حمید یاد گرفتی البته که فقط در حد کپی مدار و پی سی بی نه در تجزیه و تحلیل مدار واقعا زشته ببخشید اقا حمید چون خیلی ناراحت شدم هر کی میاد یه چیزی یاد میگره فکر میکنه دیگه حرفه ای هستش میره سایت میزنه بعد کل بچه ها رو به اونجا دعوت میکنه البته ما فرق بین استاد و مبتدی رو میدونیم

ببخشید استاد شما؟ 8-}

یکشنبه 20 مهر1392 - 1:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلطان نوشته است:
zixelll نوشته است:
حالا بدون مبدل ببین ولتاژ +8 درسته آیا +8 هم همون ولتاژ رو میده تاکید میکنم بدون مبدل

زیکسل جان منظورت از +8 رو متوجه نشدم یعنی پراب مثبت رو به مثبت باطری بزنم و پراب منفی رو هم به شیلد ؟
اگه منظورت همین باشه ولتاژ 8.5 هستش .[/q

دوست خوبم شما سیم مشکی مولتی متر رو به منفی باطری و سیم قرمز رو به به یک سر مقاومت 1 بزار ببین ولتاژ چقدره

یکشنبه 20 مهر1392 - 2:01am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادران محترم
الحمدا.. همه با شخصیت هستید ، و بیان هر کسی نشانگر شخصیت شماست و خیلی از دوستان حساب خاصی روی شخصیت شماها باز کردن ، لطفاً اگر اعتراض و گزارشی از تخلف و یا هر موضوعی دارید به مدیران پیام خصوصی بدید تا پیگیر موضوع باشن تا محیط علمی انجمن به اختشاش حرفهای نامربوط کشیده نشه ..متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 21 مهر1392 - 8:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

کار تو که خیلی زشت تر از من بود پس عمه من اون پیام خصوصی رو فرستاده بود تو صندق پستیم خجالتم خوب چیزی بخدا - فک کردی میترسم ازت تا الان هم خیلی تحمل کردم حرفی نزدم این کار رو با خیلی ها کردی من اون پیام رو دیدم شوکه شدم من هم دستگاه میفروشم همه رقم دستگاهی فروختم تا الان ولی نه دستگاهی که ما داریم تو انجمن روش کار میکنیم نیازی نیست از من هم اجازه بگیری اگه درست حسابی راهنمایی میکردی من دهنم باز نمیشد خیلی از ما ها به هم کمک میکنیم ولی تو پیام خصوصی فروشگاه و قیمت و شرایط فروش برای هم نمیفرستیم پس اول قانون سایت و راهنمای کردن و کمک کردن رو یاد بگیر بعد بیا اینجا من به هر کسی هم کمک کردم باز گو نکردم شما باعث شدی دهنم باز بشه در ضمن تو اگه شعور داشتی چرا این کار رو کردی اگه به یه تازه وارد پیام میدادی برای فروش دستگاه تو باکس یا دلتا پالس 2 باز میگفتیم اون بنده خدا بلد نبوده نه بیای به من پیام بدی برای فروش دستگاه دیگه نمیخوام بیشتر از این حرفی بزنم

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 138 , 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure