انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 مهر1403 - 11:49am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
برادران محترم
الحمدا.. همه با شخصیت هستید ، و بیان هر کسی نشانگر شخصیت شماست و خیلی از دوستان حساب خاصی روی شخصیت شماها باز کردن ، لطفاً اگر اعتراض و گزارشی از تخلف و یا هر موضوعی دارید به مدیران پیام خصوصی بدید تا پیگیر موضوع باشن تا محیط علمی انجمن به اختشاش حرفهای نامربوط کشیده نشه ..متشکریم

موافقم
دوستان اگه اعتراض یا انتقادی دارین این شیوه بیانش نیست و باعث به حاشیه کشیده شدن و سرد شدن انجمن میشه , درسته کاربر تازه ای هستم ولی هرچیزی روش و اصول خودش رو داره عزیزان احترام استادان رو نگه دارن .
یا حق @};-

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

zixelll نوشته است:
دوست خوبم شما سیم مشکی مولتی متر رو به منفی باطری و سیم قرمز رو به به یک سر مقاومت 1 بزار ببین ولتاژ چقدره

زیکسل عزیز بابت موضوع بالا شخصا ناراحت شدم و امید این رو دارم که حضورتون رو در انجمن دریغ نکنین .
در مورد سوالی که پرسیده بودمم نگاه کردم ولتاژ +8.21 بود و سر دیگه مقاومت 1 7.08 بود , دیروز هم رفتیم کاوش دست از پا دراز تر برگشتیم چون دستگاه در حالت افقی نال کردنش واقعا سخت بود و با یک قدم حرکت شرو به بوق زدن میکرد.
منتظر جواب خواهم بود با سپاس .

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

دستگاه رو خیلی در آستانه نگذارید ، کمی ولوم قدرت و سنس رو از آستانه کمتر کنید تا موقع حرکت و بالا و پائین کردن دستگاه صدای بوق در نیاد ، اگر قدرت دستگاهتون خیلی بالاست و فاصله دوتا لوپ 95 سانت بوده برای اینکه درحالت افقی بهتر نال بشه باید فاصله رو به 105 الی 115 تست کنید و بعد با ولوم سنس دستگاه رو تست کنید و بهترین حالت تنظیم رو بدست بیارید ، وقتی بدست اومد دیگه کار حله و همیشه میدونید چیکار کنید که دستگاه بیخودی بوق نزنه ، البته به نظر بنده چون موج فرکانسی این دستگاه سینوسی بوده درحالت حرکت به سمت جلو بهتر سنس باید بکنه تا حالت چپ و راست کردن دست و دستگاه مثل پالسی های تک لپ . موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 21 مهر1392 - 12:18pm
استاد
استاد

درود بر شما
دوستان جرو بحث را لطفا تموم کنید و از توحین کردن به یکدیگر پرهیز کنید و به توباکس بپردازید شاید به یه نتیجه خوب برسیم

یکشنبه 21 مهر1392 - 12:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mojtaba gold نوشته است:
کار تو که خیلی زشت تر از من بود پس عمه من اون پیام خصوصی رو فرستاده بود تو صندق پستیم خجالتم خوب چیزی بخدا - فک کردی میترسم ازت تا الان هم خیلی تحمل کردم حرفی نزدم این کار رو با خیلی ها کردی من اون پیام رو دیدم شوکه شدم من هم دستگاه میفروشم همه رقم دستگاهی فروختم تا الان ولی نه دستگاهی که ما داریم تو انجمن روش کار میکنیم نیازی نیست از من هم اجازه بگیری اگه درست حسابی راهنمایی میکردی من دهنم باز نمیشد خیلی از ما ها به هم کمک میکنیم ولی تو پیام خصوصی فروشگاه و قیمت و شرایط فروش برای هم نمیفرستیم پس اول قانون سایت و راهنمای کردن و کمک کردن رو یاد بگیر بعد بیا اینجا من به هر کسی هم کمک کردم باز گو نکردم شما باعث شدی دهنم باز بشه در ضمن تو اگه شعور داشتی چرا این کار رو کردی اگه به یه تازه وارد پیام میدادی برای فروش دستگاه تو باکس یا دلتا پالس 2 باز میگفتیم اون بنده خدا بلد نبوده نه بیای به من پیام بدی برای فروش دستگاه دیگه نمیخوام بیشتر از این حرفی بزنم

آفای ... یک بار گفتم ادب داشته باش شما قصه فروش خودتونخور در ضمن من یکبار توضیح دادم برای بچه ها نه برای شما . شما کاره ایی نیستی که به من امر و نهی کنی در ضمن من با شما صحبتی ندارم که ادامه میدی X(

یکشنبه 21 مهر1392 - 5:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلطان نوشته است:
zixelll نوشته است:
دوست خوبم شما سیم مشکی مولتی متر رو به منفی باطری و سیم قرمز رو به به یک سر مقاومت 1 بزار ببین ولتاژ چقدره

زیکسل عزیز بابت موضوع بالا شخصا ناراحت شدم و امید این رو دارم که حضورتون رو در انجمن دریغ نکنین .
در مورد سوالی که پرسیده بودمم نگاه کردم ولتاژ +8.21 بود و سر دیگه مقاومت 1 7.08 بود , دیروز هم رفتیم کاوش دست از پا دراز تر برگشتیم چون دستگاه در حالت افقی نال کردنش واقعا سخت بود و با یک قدم حرکت شرو به بوق زدن میکرد.
منتظر جواب خواهم بود با سپاس .

دوست خوبم ممنون اینجور آدمها زیاد هستند بلا نسبت بچه های گل انجمن ولش کن در ضمن ولتاژ 8.21 زیاده باید 8.4 یا 8.2 باشه احتمال زیاد ایسی 7 مشگل داره تعویضش کن دوباره ولتاژ رو بگیر به من بگو ;)

یکشنبه 21 مهر1392 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوستان

من دوست دارم این دستگاه توباکس ساشو رو داشته باشم ولی خودم معماری خوندم سر رشته ای از علم الکترونیک ندارم قطعاتشو میخرم یکی از این دوستان که دم از مرام و مردونگی میزنن برام بسازن :YMBRINGITON:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 21 مهر1392 - 7:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چرا شلوغش میکنی آقای محترم من حرفمو زدم منظورت از این جور آدم ها کی؟ شما ادب داشته باش تو هم کاره ای نیستی که من بخوام از افراد بی ادب و بی شعوری این تو بترسم من هیچ بی احترامی نکردم فقط گفتم بورو اون دستگاه ها تو به کس دیگه ای بفروش نه به ما ها بیشتر بچه ها تو این سایت میدونن که هدف من در اوردن پول نیست از این کار من عشق به این کاردارم و عاشق این کار هستم این کار این تفریحه برام و به هر نتیجه ای هم برسم و هردستگاهی رو هم بسازم جواب بده تمام اطلاعاتشو برا بچه ها میزارم ولی این اخرین پیامی بود که تو انجمن توباکس گذاشتم با وجود ادم های امثال این اقا پا گذاشتن تو این بخش بی فایدست من شغلم و در امدم از جای دیگست من همه بچه های سایت رو دوس دارم و بهشون احترام میزارم چون همه دارن صادقانه به هم کمک میکنن جواب ابله هان خاموشی میخواستی همین رو بشنوی تا بسوزی و لال بشی بورو حالا اسباب بازی هاتو بفروش به مردم هر کس بلند شده از خواب برای من شده گنج یاب فروش

یکشنبه 21 مهر1392 - 8:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mojtaba gold نوشته است:
چرا شلوغش میکنی آقای محترم من حرفمو زدم منظورت از این جور آدم ها کی؟ شما ادب داشته باش تو هم کاره ای نیستی که من بخوام از افراد بی ادب و بی شعوری این تو بترسم من هیچ بی احترامی نکردم فقط گفتم بورو اون دستگاه ها تو به کس دیگه ای بفروش نه به ما ها بیشتر بچه ها تو این سایت میدونن که هدف من در اوردن پول نیست از این کار من عشق به این کاردارم و عاشق این کار هستم این کار این تفریحه برام و به هر نتیجه ای هم برسم و هردستگاهی رو هم بسازم جواب بده تمام اطلاعاتشو برا بچه ها میزارم ولی این اخرین پیامی بود که تو انجمن توباکس گذاشتم با وجود ادم های امثال این اقا پا گذاشتن تو این بخش بی فایدست من شغلم و در امدم از جای دیگست من همه بچه های سایت رو دوس دارم و بهشون احترام میزارم چون همه دارن صادقانه به هم کمک میکنن جواب ابله هان خاموشی میخواستی همین رو بشنوی تا بسوزی و لال بشی بورو حالا اسباب بازی هاتو بفروش به مردم هر کس بلند شده از خواب برای من شده گنج یاب فروش

خیلی بی شعوری عینک بد بینی رو بردار

یکشنبه 21 مهر1392 - 8:46pm
استادیار
استادیار

لطفا بهمدیگه احترام بزارید

یکشنبه 21 مهر1392 - 9:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure