انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:57am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ghasem11 نوشته است:
آقا آریا نتیجه چی شد؟

براش فرستادم ایشون گفتن دو روز طول میکشه تا تست های نهایی و جاهایی که میدونن هدف اصلی هست رو تست کنه چون راه اوجا چند صد کیلومتر دورتره و تازه فردا به دستش میرسه . چون ما هستیم شمال ایشون هستند جنوب کشور :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تبریک میگم بهتون
اخر همونی که این همه مدت انتظارشو میکشیدین واقعیت پیدا کرد...حالا که دیگه میگید نقطه هم میزنه که دیگه اگه اینطور باشه دیگه نیازی به نقطه زن هم نیست.الان دنبال این کار افتادن زیبا هست :D .امیدوارم موفق باشید @};-

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 10:36pm
استادیار
استادیار

ارتین نوشته است:
اقا مجتبی ، نمیشه بجای انتن برنجی منظورم بعد از زاویه 90 درجه بجای مفتول برنجی از انتن تلسکوپی که به میله برنجی جوش بدیم و استفاده کنیم ، اینطوری هم حمل انتها هم خیلی راحت میشه

سلام
دوست عزیز من اینو خودم امتحان کردم اگه میخای آنتن تلسکوپی رو بعد از زاویه 90 درجه به مفتول برنجی وصل کنی به هیچ عنوان از جوش نباید استفاده کنی حتی جوش برنجی هم جواب نمیده فقط از پیچ و مهره برنجی برای متصل کردن این دو میشه استفاده کرد

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 11:07pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

از انتن تلسکوبی هم میشه استفاده کرد ولی چون این انتنها تو خالی و سبک هستند امکان داره با وزش باد به این سو و انسو حرکت کنند و کار ردیابی با مشکل مواجه بشه ,بهتر هست از همون انتنهای همراه با ردیاب استفاده بشه چون ازمایشات اریای عزیز هم با این انتنها انجام خواهد شد.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 7 اردیبهشت1392 - 12:29am
استاد
استاد

سلام

اگه این ردیاب بتونه نقطه زنی تا عمق 4 متر با خطای 1 متر هم انجام بده دیگه هرچی سطل اشغاله که از نقطه زن های دست ساز و ملیونی و تصویری پر میشه مطمعن هستم که اقا اریا هم روشهای جدید نقطه زنی بوسیله این ردیاب را هم پیدا میکنه چون هر چه وسیله دقیقنر باشه جواب دقیقتری همه میشه ازش گرفت. با این حساب کم کم دیگه نقطه زنها به پایان عمر کاری خودشون میرسن و شرکنهای خارجی وایرانی شاید برای همیشه درشون تخته بشه فقط خدا کنم که اقا حمید فکری برای کپی برداری هم کرده باشه که هیچوقت نشه از روی اون کپی زد و محصولات بی کیفیت از این نوع ساخته شده توسط کلاه برداران به مردم قالب بشه و اصلا لازم هست که اقا حمید بعد از اصلاحاتی که انجام دادن یک کد ریجیستر برای این ردیاب بزارند که فقط توسط خودشون یا اقا مجتبی ریجستر بشه مثل دستگاههای المانی که کد ریجستر دارند و هیچوقت بدون اون کد نمیشه ازش استفاده کرد و باید حتما روی سایت مربوطه بری و تماس با اونها داشته باشی تا کد ریجیستر را به شما بدهند. حتما این کار لازمه و صد درصدی هم لازم هست چون کلاه برداران همیشه در کمین چنین دستگاه های خوبی هستند فقط برای کپی و چاپوندن مردم.مخصوصا لازم هست که نرم افزار این دستگاه نشه کپی ازش زد و به هیچ عنوان کانال ارتباط دیتا نداشته باشه که بشه بوسبله اون تحلیه نرم افزاری بشه مگر توسط خود اقا حمید و مجتبی حتی ای سی ها و خازنها در صورت امکان نوشتهای روی اونها با سوحان یا سمباده پاک بشه که حداقل کلاه بردارن معمولی توی دنیای فلزیاب نتونن از روی اون کپی بزنن و فقط بمونه اون حرفه ایها که دیگه اقا حمید خودش بهتر میدونه چطوری اونها را دور بزنه
در کل باید امنیت داشته باشه که فردا دست هر کس رسید اگه سوالی ازش بکنن کجا گرفتی مستقیم بگه از سایت فلز جو و اقا حمید و اقا مجتبی با این کار هم صاحب ردیاب احساس ارامش میکنه هم سازندگان اون یعنی اقا حمید و اقا مجتبی مطمعن هستند که هر جای که این دستگاه باشه متعلق به خودشون هست و هر روز اعتراضی از خریدران دریافت نمیکنن که دستگاه نمیزنه و خرابه و کیفیت نداره و از این حرفها و بعد از کلی جنگ و جدل معلوم بشه که اصلا این ردیاب محصول سایت فلز جو و اقا حمید و مجتبی نیست

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:01am
مدیر کل
مدیر کل

جاوید جان بذار پس داستان تست خودمو من اینجا بگم تا شما بفکر یک سطل آشغال بزرگ برای اون دستگاهها باشی :D
بنده به کمک دوستانم در یک خانه خیلی قدیمی رفتیم که آب انبار بزرگی هم داشت و عمقش تا سطح حیاط دقیقا 4 متر بود. یک انگشتر عتیقه رو هم دوستان در نقطه ای از کف انبار مخفی کردن! بنده از داخل حیاط در عرض 5 دقیقه نقطه ای رو مشخص کردم و علامت زدیم. باور کنین فقط نیم ساعت طول کشید تا اون نقطه رو با متر دقیق امتداد دادیم تا پایین ببینیم کجا میفته و دیدیم خطای نقطه زنی فقط 5 سانت بود!!! :D برای عمق گیری هم تقریبا همون 4 متر در اومد ولی من کماکان اعتقاد دارم در عمق گیری لااقل با مهارت من تا 20 سانت خطا هست. ولی در نقطه زنی میشه خطا رو به زیر 10 سانت هم رسوند.
حالا البته در مورد جنس قدیمی شاید همچین دقتی مشکل باشه اما با توجه به حساسیت بالای این ردیاب به خود فلز و نه یونها و زوایای 45 درجه و این حقیقت که دوستان اکثرا بدنبال چیزای بزرگتری هستن که چند سانت خطا برای دراوردنش هیچ اشکالی ایجاد نمیکنه؛ میشه گفت مشکل نقطه زنی اصلا نداره!
در مورد ضد کپی بودن هم بله جاوید جان حق با شماست. تا جاییکه من و آقا مجتبی عقل و علممون میرسید 4 مرحله قفل روی دستگاه گذاشته شده! یعنی خیال همه رو راحت کنم اگر کسی میخواد به قصد کپی اینو بخره زحمت بیخودی به خودش نده!

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:14am
مدیر سایت
مدیر سایت

امیدوارم که تست نهایی توسط استاد آریا از هر لحاظ مورد اعتماد باشه و درضمن اگر هم اشکالی در کار بود باز هم هیچ عیبی نداره چون اولین تجربه برای ساخت ردیاب بوده و مطمئنن بازهم جای تفکر برای سازندگان و طراحان در مرحله های مختلف زمانی بوجود خواهد آمد که در اثبات و دقت همه جانبۀ این ردیاب موثر خواهد بود . طبق اطلاعاتی که بنده دارم استاد آریا هدفهایی واقعی رو در مکانهای مختلف که نقطه زن هم جواب مثبت داده در نظر داره تا این ردیاب رو در این هدفهای واقعی تست کنه ، به امید خدا که جواب مثبت باشه برای هدفهای قدیمی مدفون شده ؛ چون نقطه زنی با ردیاب برای فلز جدید خیلی با فلز مدفون شده در عمق تفاوت داره در پیدا کردن نقطه واقعی هدف ؛ اونهم برای تست ردیابی که تازه برنامه ریزی شده باشه . که حتماً باید روی هدفی قدیمی و مدفون شده در عمق توسط استاد این حرفه جواب خودش رو بده .. امیدوارم پیروز باشه :YMPRAY:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 8:22am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بنده منکر کارکرد فوق الهاده این ردیاب نیستم ولی بهتره دوستان اگه با این ردیاب جایی بخواند برند حتما یه نقطه زن حتی اگه 1 یا 2 متر رو هم بزنه همراهشون داشته باشند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 11:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
سلام آقا حمید من نمی تونم پیغام خصوصی بدم ؟
لطفا در مورد روش خرید و تماس ردیاب پیغام خصوصی بدید؟

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 12:55pm
مدیر کل
مدیر کل

aliabolhasani نوشته است:
سلام آقا حمید من نمی تونم پیغام خصوصی بدم ؟
لطفا در مورد روش خرید و تماس ردیاب پیغام خصوصی بدید؟

دوست عزیز قسمت فروش این انجمن برعهده بنده میباشد اگر پست های قبلی رو مطالعه کرده باشید چندین بار هم توضیح دادم چطور متن های این بخش رو مطالعه نکردین طالب این دستگاه شدین قبل از خرید هر محصول اول تمام پستهارو مطالعه کنین ببینن بدرد شما میخوره یانه ؟ :D
ضمنا مهندس حمید جدا ازطراح این مدار ارزشمند , مدیر کل و بخش فنی این انجمن رو هم برعهده دارند و بخش فروش و مسئولیت ان برعهده این حقیر میباشد .
جهت درخواست این دستگاهها فقط بصورت پیام خصوصی به بنده بدین چون دستگاه رو شخص خودم مونتاژ میکنم , خروجی ان هم با اسکوپ پیشرفته تنظیم میگردد چون بسیار دقیق و حساس میباشد برای همین احتمال داره یک هفته طول بکشه اما اطمینانی هست

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 1:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure