انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 11:19am

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
hamedkk عزيز واقعا خيلي شيك و عالي شده.
اميدوارم توي تستها هم نتايج بهتري بگيري.
راستي اين جعبه اش خيلي شيكه از كجا تهيه اش كردي؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 2 آبان1392 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام bina جان . ممنونم از لطفت . البته ظاهر دستگاه یه کم به آدم قوت قلب میده و در این شکی نیست .
جعبه این دستگاه رو من از فروشگاه white box طبقه پایین پاساژ امجد تهیه کردم . خیلی با کیفیته . برای توباکس و دلتا هم از این استفاده کردم . عالیه . حتی یه نوار درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاگ و رطوبت داره . البته با این همه منفذ که ما رو جعبه ایجاد میکنیم دیگه اون کارایی نداره . در هر حال خیلی ازش راضیم .
موفق باشی دوست من

پنج شنبه 2 آبان1392 - 6:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام حامد جان خیلی شیک درست کردی
ایشالا به سلامتی ازش بهره ببری
اگه تونستی از زمین نمونه بگیری همینجا بزار تا نتایج رو اساتید برسی کنن
ممنون

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 2 آبان1392 - 6:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز بویژه مهندس حمید گرامی
مهندس جان با راهنمایی مفید شما تونستم میکرو رو پروگرام کنم و دستگاه رو راه بندازم که جا داره تشکر کنم ازتون . به خاطر لطف شما و اینکه بی منت سعی میکنین اطلاعاتتون رو در اختیار همه بذارین منم سعی کردم تمام تلاشم رو در ساخت این دستگاه بکنم که حداقل ظاهرش بتونه در خور زحمتی که کشیدین رو داشته باشه .
امیدوارم در آینده نزدیک بتونم نتایج تست ها رو هم بذارم تا بقیه بتونن استفاده بکنن
اینم از دستگاه ما که تمام و کمال اونو از آن مهندس حمید میدونم . خیلی آقایی مهندس

عجب شیک درست کردین.ایول
ایکاش ذره ای از ابن سلبقه شمارو من داشتم

پنج شنبه 2 آبان1392 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شکسته نفسی میکنی LRL جان
همه میتونن . شما بهتر از اینم میتونی درست کنی . فقط باید یه کم وقت بذاری دوست من

پنج شنبه 2 آبان1392 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
جناب کاوشگر یا سایر دوستان که موفق به ساخت شدند، تست جدیدی به غیر اونایی که کاوشگر انجام دادند، هنوز انجام ندادن؟
لطفا اگر نتیجه جدیدی تو تستها بدست اومد مارو هم بی خبر نگذارید.
منم دست به کار شدم.

شنبه 4 آبان1392 - 11:27am

حامد جان بهت تبریک میگم .... هم بابت پشتکارت هم سلیقه بی نظیرت ... اگه لطف کنی تصویری از پراب هایی رو که ساختی رو هم بزاری عالی میشه در ضمن چقدر هم هزینه برداشته @

شنبه 4 آبان1392 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
منم بالاخره فیبرو تهیه کردم، فقط نتونستم کریستال و پیدا کنم و میکروکنترلر هم با پسوندaموجوده.
دوستان از کدوم فروشگاه اینترنتی قطعات رو تهیه کنم که مطمین باشه قطعاتش و میکروکنترلرم رو درست بدون پسوند بفرسته.
ممنون
موفق باشید

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

lrl نوشته است:
سلام دوستان
منم بالاخره فیبرو تهیه کردم، فقط نتونستم کریستال و پیدا کنم و میکروکنترلر هم با پسوندaموجوده.
دوستان از کدوم فروشگاه اینترنتی قطعات رو تهیه کنم که مطمین باشه قطعاتش و میکروکنترلرم رو درست بدون پسوند بفرسته.
ممنون
موفق باشید

سلام

میکرو بدون آ رو پایا الکترونیک داره تلفن بزنی راهنماییت میکنن که چطور کارت به کارت کنی و برات بفرستن.
البته با پسوندش هم جواب میده مهندس حمید فایل هگز رو اصلاح کردن و با این میکرو هم جواب می گیرید.
از ایران میکرو هم میتونی خرید کنی
یا حق

یکشنبه 5 آبان1392 - 11:29pm
مدیر کل
مدیر کل

lrl عزیز همونطور که علیخان فرمودن بنده فایل هگز رو برای نوع A از اسمبلی هگز اصلی کامپیال کردم. ولی باز هم فکر نمیکنم فرق خاصی بکنه و طبق تست و ساخت بعضی دوستان حتی نوع A با هگز اصلی هم کار میکنه. با این حال شما میتونین نوع A رو بگیرین و محض اطمینان از هگز جدید نوع A که گذاشتم استفاده کنین.
کریستال هم عدد دقیقش فکر نمیکنم زیاد تاثیر داشته باشه. اگر کریستالی خیلی نزدیک به عدد گفته شده هم پیدا کردین میتونین فعلا برای تست استفاده کنین و جواب میده. سر فرصت میتونین کریستال اصلی رو گیر بیارین و جایگزین کنین.

دوشنبه 5 آبان1392 - 1:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majid ghorbani , Qazwsx1 و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure