انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 شهریور1403 - 1:28pm

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام

خیلی ممنون از کمکتون مقاومت من دو وات بود پنج واتش کردم تقریبا مشکل حل شد من الان با کویل یک در یک تو یک مترو ده سانتی یه سینی رو میزنه چرا نسبت به امار دوستان برد من کمه

پنج شنبه 25 مهر1392 - 6:51pm

سلام این pic16767 گیر نمی یاد از کجا می شه گیر اورد

یکشنبه 28 مهر1392 - 6:43pm

سلام من این فلزیاب را ساختم اما بسیار ضعیف کار میکنه ولوم نویز هم کار نمیکنه ال ای دی مربوط به ولوم نویز هم روشن نمیشه یعنی باچرخاندن این ولوم اصلا تغییری حاصل نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید

جمعه 3 آبان1392 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mansoor نوشته است:
سلام من این فلزیاب را ساختم اما بسیار ضعیف کار میکنه ولوم نویز هم کار نمیکنه ال ای دی مربوط به ولوم نویز هم روشن نمیشه یعنی باچرخاندن این ولوم اصلا تغییری حاصل نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید

سلام من اين فلزياب رو طبق مقاله بهنام ساختم از نظر قدرت براي من در حد قابل قبولي بود ولي ديروز رفتم ببرمش براي تست بيرون باطري 12 ولت 4.7 آمپر كه بهش وصل كردم روشنش كردم يه هو دود از سيم ها به طرف باطري بلند شد سريع قطعش كردم مدار رو و ديود بالاي خازن 10000 سوخته حلا سوال من از اسا تيد اين هستش مشكل از كجا بوده و آيا بغير از اون ديود به جايي ديگه از مدار آسيب رسوندهيا نه ممنون ميشم كمكم كنيد دوباره راهش بندازم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز احتمالا شما ولوم نویز رو بیش از حد زیاد کردید اینطور شده یعنی پهنای پالس رو زید کردید که فکر کنم ماسفت شما هم سوخته باشه سعی کن از 200 میلی امپر بیشتر جریان نکشی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 5 آبان1392 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بهترین نتیجه از چه کویلی گرفتید؟ نوع سیم تعداد دور قطر سیم و سیم چند میل ممنون

یکشنبه 5 آبان1392 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بهترین نتیجه از چه کویلی گرفتید؟ نوع سیم تعداد دور قطر سیم و سیم چند میل ممنون

یکشنبه 5 آبان1392 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام با عوض كردن ديود بالاي خازن 10000 مدار راه افتاده ولي الان كند شده و وقتي فلزي رو سنس ميكنه ديگه ال اي دي قرمز روشن نميشه ,ولي دستگاه در برخورد با فلز بوق ميزنه مشكل كجاست خواهشا راهنماييم كنيد help meeeeeeeee

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولي در جواب خيلي از دوستان كه ميگن دلتا پالس ضعيفه اتفاقا نسبت به خيلي از سيستم هاي دست ساز و شركتي خيلي قوي تر هستش تنها مشكلش عدم ثباتش هست كه اون هم اگر مهندس حميد و دوستان حمت كنند حل ميشه با همين دلتا يك سكه رو در خاك در 30 سانت سنس كردم ولي همون سكه در همون عمق رو يه سيستم ديجيتال نتونست بگيره در هوا در 10 سانتي زدش جنس مفرغ رو د ر 2/40 دلتا زد ولي اون سيستم نتونست مشخصات و اهم لوپ لوپم رو از سيم تلفن 4 رشته شيلد دار دو دور 4 متري به روش ضربدري مثل همون كه با كابل شبكه در همين چند صفحه قبل هستش ولي بايد با جابجا كردن سيم ها به نتيجه مطلوب برسيد پيچيدم و اهم لوپم هم 2/6 اهم هستش ضمنا من سيتمم رو از روي آخرين مقاله بهنام ساختمش

دوشنبه 6 آبان1392 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alonejax نوشته است:
سلام به همه
با تشکر از مدیر محترم سایت و سایر دوستان از بابت این سایت خوب و پر ارزش
درمورد دلتا پالس 2 این دستگاه یکی از فلزیابهای خیلی خوب هست
امتحانشو پس داده و از بابت درستی مدار آقا بهنام خیالتون راحت باشه
رنج فرکانسیش همونطور که آقا بهنام گفته 300 هست ولی برای نفوذ بهتر با تغییر c1
میتونین فرکانس رو پایین بیارین 100-120 hz
برای لوپ از 5 متر کابل cat5 استفاده کنید به قطر حدود 40 cm
کابل 8 سیم هست که از فایل ضمیمه میتونید استفاده کنید
با حوصله کار کنید
تمیزی برد دستگاه خیلی تاثیر توی کارکردش داره
خازن mkt گیر نمیاد تا میتونین پلی استر اگه نشد همون عدسی بزارین
lm357 نسبت به 356 حدود 60 درصد قویتره
برای کار کردن معمولا ولوم تری شولد و نویز کافی هست
سوالی داشتین در خدمتم

~O)

سلام دوست عزيز با پايين آوردن فركانس حساسيتش به فلزات با ارزش كم نميشه مشكلي ايجاد نميكنه ضمنا بهترين رنج c1 براي تغيير فركانس چنده؟؟؟؟؟؟؟ :ymapplause:

دوشنبه 6 آبان1392 - 9:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 و 131 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure