انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 5:12am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

علیجان از این جریانکشی که فرمودین قسمت فرستنده داره ؛ من بنظرم میرسه شما یک جای فرستندتون اشکالی داره! اگر از لوپ با سیم ضخیم استفاده کردین خازن 5 حتما باید 470 نانو باشه.
در ضمن لزومی نداره حتما ولتاژ رو از همین اولش بالا بذارین. شما اول روی 20 ولت بذارین اگر همه چی میزون بود و از نتیجه کار راضی بودین فقط برای افزایش قدرت میتونین ولتاژ رو کم کم بالا ببرین و در هر مرحله همه چیو چک کنین که مشکلی پیش نیومده باشه. بخصوص در مساله حفظ ثبات دستگاه.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 8:22pm

سلام. از دوستان که دستگاه رو کار کردن یا ازش تعریف میکنن بگن یه فلز 10*10مس رو چقدر میزنه ؟؟؟سالی که نقشش طراحی شده؟؟

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 8:28pm
مدیر کل
مدیر کل

کینگ عزیز به فلزجو خوش اومدی :ymhug:
این مدار در حالت تقویت شده خودش فیبر مسی 10 در 10 رو میتونه از حدود 170 سانت بزنه.
شماتیک تا جاییکه من اطلاع دارم حدودا مال 15 سال پیش هست. اطلاعات دیگه ای غیر این شماتیک تقریبا میشه گفت توی نت وحود نداشت.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 8:35pm

ممنون دوست عزیز اگه این متراژو بزنه یعنی از دیپ مکس هم 15سانت بیشتر میزنه اونم با این لوپ. خودتون باهاش کار کردین؟اشتباهش چقدره؟

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 8:44pm

در ضمن نوشتین قوی ترین فلزیاب جهان ؟؟؟مداری دارم که 10*10مس رو از 210سانت میگیره با ثبات بالا از 1.5هم تفکیک میکنه.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 8:55pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
king عزیز میشه لطفا در مورد مداری که گفتین بیشتر توضیح بدین.
عکسی - فیلمی یا هر اطلاعاتی دارین لطفا بگین.
موفق باشی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 9:29pm
استاد
استاد

سلام
با این حساب که اقای king فرمایش میکنند طبق گفته ایشون از لحاظ نظری مثل اینکه برای تو باکس رقیبی میخواد پیدا بشه ولی از لحاظ عملی یه کم مشکله براش رقیبی پیدا بشه تا موقعی که مدار دوستمون را دو سه تا بچه ها نسازن و تست نکنن و نتیجه مثبت نگیرن نمیشه گفت از تو باکس بیشتر میزنه

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 10:46pm
مدیر کل
مدیر کل

کینگ عزیز البته این مدار توباکس ساشو هم در صورت اعمال ولتاژ بالاتر میتونه در 210 سانت هم اون فیبر مسی رو بزنه ولی دیگه اصلا پایداری نخواهد داشت!
چیزی که شما فرمودین البته امکان ناپذیر نیست ولی در هر صورت ادعای بسیار بزرگیه. فراموش نکنین شما دارین میگین فیبر مسی 10 در 10 از 210 سانت که تا 1.5 متر هم تفکیک انجام میده! خب این فلزیاب از چه نوعی میتونه باشه؟ من از شما خواهش میکنم اگر مداری هست خب برای دوستان بذارین استفاده کنن. اگر هم حتی حالت تبلیغ داره بازم بد نیست برای اثبات ادعا یک فیلم چند ثانیه ای ساده از دستگاهتون ارائه بدین که همچین کارایی رو نشون بده.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
علیجان از این جریانکشی که فرمودین قسمت فرستنده داره ؛ من بنظرم میرسه شما یک جای فرستندتون اشکالی داره! اگر از لوپ با سیم ضخیم استفاده کردین خازن 5 حتما باید 470 نانو باشه.
در ضمن لزومی نداره حتما ولتاژ رو از همین اولش بالا بذارین. شما اول روی 20 ولت بذارین اگر همه چی میزون بود و از نتیجه کار راضی بودین فقط برای افزایش قدرت میتونین ولتاژ رو کم کم بالا ببرین و در هر مرحله همه چیو چک کنین که مشکلی پیش نیومده باشه. بخصوص در مساله حفظ ثبات دستگاه.

سلام

سی 5 رو من طبق فرمایش شما 470 نانو زده بودم.لوپ ضخیم. سی 1 هم 47 نانو ولتاژ 1000! :D
هیت سینک گذاشتم برای تی 1 و تی 2 گذاشتم روشن بمونه اگه ایرادی داره معلوم بشه.
یک دنیا تشکر از راهنمایی شما و آقا مجتبی و دیگر دوستان
دست مریزاد

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 11:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alikhan نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام

سی 5 رو من طبق فرمایش شما 470 نانو زده بودم.لوپ ضخیم. سی 1 هم 47 نانو ولتاژ 1000! :D
هیت سینک گذاشتم برای تی 1 و تی 2 گذاشتم روشن بمونه اگه ایرادی داره معلوم بشه.
یک دنیا تشکر از راهنمایی شما و آقا مجتبی و دیگر دوستان
دست مریزاد

ولتاژ 1000 !!! :-\ :ymsick:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 7:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure