انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 12:49pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام دوستان دقت کنن من برای تو باکس از المینیوم استفاده کردم که شبیه میل پرده های مستطیل هستش.اما یک نکته رو دقت کنید.اگر در واحد های دانشگاهی در سی به نام مقاومت مصالح رو پاس کرده باشید این جور شکلها مقاومت پیچشی رو نمیتونن تحمل کنن.من اصلا حین کار این موضوع رو رعایت نکردم.حالا چطور شد؟؟؟اینطوری شد که بدنه یک طرفش به چپ میره یک طرفش به راست چون میبه نازکه یهنی 1.5 س و نمیتونه تحمل کنه این نیرو رو و اصلا برای شاسی سیم پیچ از المینیوم این جور که من امتحان کردم نمیشه استفاده کرد چون برد خیلی افت کرد.اما برای بدنه فقط وفقط از میله گرد باید استفاده کنید تا حین کار بدنه تغییر نکنه.موفق باشید

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 10:30am
YIM
استاد
استاد

سلام
اقا محمدیک نوع میله الومنیومی مستطیل با طول 4 سانتی متر و عرض 1.5 سانتی متر هست که فکر کنم برای بعضی از پنجره ها به کار می رود راستش اسمش یادم رفته فقط می دونم که خیلی محکم هست در ضمن تو خالی هست جون میده برای توباکس حالا اگه زیاد هم وسواس روی اون باشی یه تخته 1.20 سانتی دقیق به اندازه مستطیله میتراشی و فرو میکنی توی میله که خالی هست الان خودم نمونش را دارم ولی هنوز برای توباکس نساختمش

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 10:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان عزیزم
سعی کنید اینگونه نظرات خوبی رو که در فکرتون پرورش داده میشه رو حتماً با عکس یا نقاشی به همه نشون بدید که خیلی بهتره ؛ سپاس عزیزان
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 11:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید نوشته است:
سلام
اقا محمدیک نوع میله الومنیومی مستطیل با طول 4 سانتی متر و عرض 1.5 سانتی متر هست که فکر کنم برای بعضی از پنجره ها به کار می رود راستش اسمش یادم رفته فقط می دونم که خیلی محکم هست در ضمن تو خالی هست جون میده برای توباکس حالا اگه زیاد هم وسواس روی اون باشی یه تخته 1.20 سانتی دقیق به اندازه مستطیله میتراشی و فرو میکنی توی میله که خالی هست الان خودم نمونش را دارم ولی هنوز برای توباکس نساختمش

آقا جاوید سلام
از آخرین تغیراتی که انجام دادی لطفاً یک گزارش بدید تا ببینیم چیکار کردید و توباکس شما درچه وضعیتی به سر میبره ؟ @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
افرین اقا جاوید فکر خوبی کردی منم همونو میگم اما طولش 128گرفتم که فیکس بشه یسره هستش راست گفتی باید یه چوب بتراشم بزنم بره داخلش تا سفت بشه چون اینجوری تاب میخوره.i love u

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 12:04pm
YIM
استاد
استاد

سلام
یه برد دیگه را فقط برای تست بستم هر کاری میکنم ولتاز 8 ولت از دیود d9 به بعد ندارم هر چی ترانزیستور اینور واونور کردم ولتاز درست نمیشه گیر همین افتادم نمیدونم هم چه کارش کنم . حالا نمیونم ترانزیستور را خراب جا زدم یا علت جای دیگه هست بعد از مقاومت R41 هشت ولت دارم ولی ولتاز به R47 , 46 نمیرسه مسیر هم هیچ جای اون قطع نیست خلاصه بدجوری کلافه ام کرده
اقا محمد اینم نمونه میله الومنیومی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 12:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

من احساس میکنم باید ترانزیستور T 6 سوخته باشه تعویض کن ببین درست میشه . دیودهای 8 . 9 . 10 روهم ببین درست زدید ، خلاصه اگر بازهم درست نشد ، منتظر امداد فکری مهندس حمید باش تا برسه @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام ميشه نماي شكل خارجي وفيلمي ازمدل رابگذاريدباتشكر

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همگی
اقا حمید من همچنان منتظر پی سی بی اصلاح شده هستم خواهشن اگر ممکنه زودتر اونو در انجمن قرار بده .ممنون

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی میدونه که بدنه این توباکس از چیه .اگر از فلز باشه دستگاه دچار خطا نمیشه یعنی خودش .خودش رو نمیگیره و بوق علکی نمیزنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure