انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 8:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
hoshi نوشته است:
آرش نوشته است:
سلام دوستان
من با این ردیاب 3 نقطه رو تست کردم
1.محل اول روی هر 5 گلد تا 16 کیلو و مگنت تا 14 و مس 600 گرم و مود آزاد تمام فرکانسهای دستی جواب داده
2.محل دوم هر 5 گلد تا 10 کیلو ومگنت 90 و مس 800 گرم و حفره و کربن هم زد اما بی سیم روی گلد جواب نداد اما حفره رو بیسیم گرفت و همه فرکانسهای دستی جواب نداد بجز55.80
3.محل سوم هر 5 گلد تا 126 کیلو و مگنت 40 و مس 100 کیلو مود آزاد هم تمام فرکانسهای طلا رو گرفت
نظر اساتید در این 3 مورد چیه؟

1و3 ذرات
2 خطا

اگه عمق هدف زیاد باشه حالت بی سیم جوابگو نخواهد بود

هوشي جان دليل شما براي بودن ذرات در گزينه هاي 1 و 3 چيه :-o

سلام

حمزه جان مورد مشابه داشتم البته با 180 کیلو ,ولی متاسفانه وقتی کندیم به یک سنگ که دارای ذرات زرد رنگی هم بود رسیدیم
دو مورد اینطور بود که یکی به سنگی به وزن تقریبی 5 کیلو به رنگ ابی تیره و سنگ دوم به وزن تقریبی دو کیلو و زرد رنگ

تکه هایی از هر دو سنگ رو با خودم اوردم که عکسشون رو بزودی قرار میدم

ولی نقطه زنی ردیاب خیلی عالی عمل میکنه دقیق رو هدف قیچی میشه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 13 آبان1392 - 10:42pm
استادیار
استادیار

پس با این اوصاف بیخیال هر سه تاش بشیم :( هوشی جان دلیل شما برای اینکه میگین 1و 3 ذرات و 2 خطا چیه؟ مگه شما تا حالا با این ردیاب دفینه واقعی رو تست کردین؟؟ من مطمئنم حداقل یکی از این سه محل صد درصد بار داره!

دوشنبه 13 آبان1392 - 10:54pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
ارش جان شما بیخیال نشو ,اگر شرایط ناامن نیست حتما دست بکار شو ببین به چی میرسی برادر
من همانطور که عرض کردم مورد مشابه دو تا داشتم و حتی وزن هدف هم بیشتر بود ولیمتاسفانه هر دو بار هم به دو تا تکه سنگ رسیدم.

شما هر سه جا رو دو بار دیگه در شرایط زمانی مختلف تست کنیید ببینید نتیجه تستها با هم برابره یا نه؟ اگر برابر بود دست بکار شو در غیر اینصورت
بیخیلش شو

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان زود ناامید نشید.قبلا هم گفتم یه اشتباه با این ردیاب یعنی دلسرد شدن.این رو هم بگم یه اشتباه کوچیک با این ردیاب یعنی یه فاجعه بزرگ.یه مثال واقعی میزنم.
یه جا عامل خطا وجود داشت.من ردیاب زدم حدود 25 کیلو طلا زدم.ذوق زده گفتیم حفاری کنیم.تا دوستان اماده حفاری شدن من تو فکر بودم که بهتره دو باره ردیاب بزنم.دوباره با دقت انتن زدم و این بار در عین تعجب با 50 گرم اونجا رو نگرفت.امروز هم رو کوه یه جا رو گرفتم 2 کیلو طلا زد.ردیاب رو خاموش کردم و دوباره زدم اصلا قیچی نشد.اگه باری باشه ده بار هم بزنی باید تایید بشه.ایشالله طلسم این ردیاب هم بزودی بشکنه و یه چیزی دستمون بیاد که باید چطور کار کنیم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:20pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ارش جان مورد اول شما خیلی خوبه ولی این مگنت یکم مورد داره.اگه برنز با وزن بالای 5 کیلو بگیره بنظر من مگنت درست زدی.اگه شب زدی و امکانش باشه یه بار روز هم ردیاب بزن و باهم مقایسه کن.با فرکانس ازاد مس رو هم بزن و اگه وزنش همین 600 گرم باشه یکم بیشتر دقت کن چون می تونه خطا هم باشه.
من جای شما باشم رو فرکانس اهن هم اونجا ردیاب میزنم.باز هم سعی کنید عجله نکنید.موفق باشی.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:30pm
استادیار
استادیار

hamze2000 نوشته است:
دوستان زود ناامید نشید.قبلا هم گفتم یه اشتباه با این ردیاب یعنی دلسرد شدن.این رو هم بگم یه اشتباه کوچیک با این ردیاب یعنی یه فاجعه بزرگ.یه مثال واقعی میزنم.
یه جا عامل خطا وجود داشت.من ردیاب زدم حدود 25 کیلو طلا زدم.ذوق زده گفتیم حفاری کنیم.تا دوستان اماده حفاری شدن من تو فکر بودم که بهتره دو باره ردیاب بزنم.دوباره با دقت انتن زدم و این بار در عین تعجب با 50 گرم اونجا رو نگرفت.امروز هم رو کوه یه جا رو گرفتم 2 کیلو طلا زد.ردیاب رو خاموش کردم و دوباره زدم اصلا قیچی نشد.اگه باری باشه ده بار هم بزنی باید تایید بشه.ایشالله طلسم این ردیاب هم بزودی بشکنه و یه چیزی دستمون بیاد که باید چطور کار کنیم.

ایشاالله :D

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
در تستهایی که من انجام دادم عمقی که ردیاب بهم داده بود واقعی نبود پس از دوستان خواهشی دارم وقتی که حفاری کردند به عمق ردیاب اکتفا نکنند تا جایی که خاک دستیه حفاری کنند شاید یکی از دلایل به هدف نرسیدن همین عمق گیری اشتباه باشه
موفق باشید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان همانجور که قبلأ نوشتم جایی که زدم پر استخانو کوزه بود با200گرم اصلأ به اونجا واکنش نداشت

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:42pm
استادیار
استادیار

hamze2000 نوشته است:
ارش جان مورد اول شما خیلی خوبه ولی این مگنت یکم مورد داره.اگه برنز با وزن بالای 5 کیلو بگیره بنظر من مگنت درست زدی.اگه شب زدی و امکانش باشه یه بار روز هم ردیاب بزن و باهم مقایسه کن.با فرکانس ازاد مس رو هم بزن و اگه وزنش همین 600 گرم باشه یکم بیشتر دقت کن چون می تونه خطا هم باشه.
من جای شما باشم رو فرکانس اهن هم اونجا ردیاب میزنم.باز هم سعی کنید عجله نکنید.موفق باشی.

حمزه جان مورد اول رو فقط طلا و مس میزنه حتی با دوتا ردیاب دیگه هم زدم فقط مس و طلا میزد با برنز و آهن هم تست کردم اصلا واکنش نداشت و من روز تست کردم حالا یه بار شب میرم واسه آنتن زدن

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:44pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

موقع ردیابی یه چند بار به دست ها و نحوه ی انتن گرفتن خودتون نگاه کنید!!!اگه دقت کنید می بینید انتن ها تو دست شما به انتن های تلسکوبی خیلی نزدیک هستن.این نزدیک شدن من تست کردم باعث ایجاد سه نوع خطا میشه.
1-گیچ زدن ردیاب هنگام ردیابی
2-نشان دادن عمق کم هنگام عمق گیری و عقب رفتن
3-نشان دادن وزن تا ده برابر بیشتر هنگام وزن گیری
این تست ها رو می تونید تو خونه هم انجام بدید.

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 309 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure