انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 6:50pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

هوشي جان فرستادم برات :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 15 آبان1392 - 1:33pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمزه جان امیدوارم موفق باشین.
فقط لطفا با عجله شروع به کار نکنین و همه جوانب رو در نظر بگیرید.
با توکل به خدا و امکانات مناسب ان شاا... موفق خواهید شد.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 15 آبان1392 - 1:42pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

چشم بيناي عزيز.
نه عجله نمي كنم.مرسي از لطف شما

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 15 آبان1392 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان قران و نحج البلاغه با خودت ببر

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 15 آبان1392 - 2:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه.
نميدونم دوستان از اين حرف هاي من چه برداشتي خواهتد داشت در هر صورت من به بيان چيزهاي كه خودم شاهد بودم مي پردازم.
ديشب به اصرار يكي از دوستان كه كارش رانندگي لودر هستش رفتيم جاي كه مي گفت حين كار يه ديوار خارج كرده و با چشاي خودش ديده بود.منطقه نزديك هاي يه جاي نظامي و بسيار خطرناك بود.
ردياب كه زدم جفت انتن ها با تمام قدرت رفتن يه جا رو گرفتن.ردياب رو گذاشته بودم رو وزن 2 كيلو.انتن ها بقدري پر قدرت عمل مي كردن كه من نمي تونستم كنترلشون كنم.اقا وزن رو زدم 79 كيلو و عمق هم شد 5متر.تمام فركانس هاي ازاد تاييد شدن.اقا بخاطر خطر كار زياد نتونستم مانور بدم.ردياب رو گذاشتم رو حفره و من رو برد پايين رو يه سنگ بزرگ.يكي از دوستان يه اهرم بزرگ سر تيز داشت كه گفت اونو بغل سنگ ميزنه ببينه چي ميشه.اين رو كه زد ميله از بغل سنگ رفت داخل!دوستان با سرعت بغل سنگ رو خالي كردن و من يه سالن تاريك رو جلوم ديدم.چهار تاي رفتيم داخل بزرگ و بسيار مخوف.همين كه داخل شديم خوف عجيبي همه ما رو گرفت.چراغ قوه رو روشن كرديم 3 تا پله جلوي ما و يه كتيبه ميخي هم رو سقف بود.يكي از دوستان كه جلو ميرفت وقتي خواست از پله بالا بره يهو يه حالت تشنج مانند گرفت و اوفتاد زمين.زود دورش جمع شديم و از اون سالن خوفناك خارجش كرديم.يه مقدار اب روش پاشيديم و اروم اروم حالش جا اومد.يك ساعت مالش و اب دادن بهش حالش خوب شد و گفت وقتي مي خواست پاشو بزاره رو پله يه مرد بلند جلوش وايساده و بهش سنگ پرت كرده.تو دو راهي اينكه بايد بريم يا بمونيم مونديم.جا وحشتناك خطرناك بود و ما با مشورتي كه كرديم قرار شد تو يه هفته همه برنامه ريزي ها رو انجام بديم و كار رو تموم كنيم.دوستان باور كنيد جا بقدري بد هستش كه يه ريسك بزرگ قراره انجام بديم.

سلام به برادر کوشا و فعال خودم آقا حمزه
حمزه جان شما اول سنگ رو کنار بگذارید و حدود نیم تا یک ساعت بعد داخل راهرو بشید تا گازهای داخل زمین و اهیاناً فلزات داخل اتاقک که سمی هم هستند شمارو آسیب نزنه ، حتماً مواظب تله ها باشید و همه با هم داخل نرید یک یا دو نفر بیرون بمونید برای کمکهای احتمالی با فکر منفی طلسم ذهن خودتون رو خراب نکنید و فقط حواستون به گوشه کنارها باشه تا گرفتار تله نشید برادر .. موفق باشید وجود شما برای ما ارزشمنده . علی نگهدار شما

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 آبان1392 - 2:27pm
استادیار
استادیار

حمزه جان یه طناب محکم و بلند هم حتما با خودتون ببرین و بیرون به یک جایی مهارش کنین و اونو نگهدارین برین داخل یک نفر هم بیرون باشه

چهارشنبه 15 آبان1392 - 2:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مرسي از لطف دوستان.چشم جناب مهدي و ارش عزيز.
قراره با تمام تجهيزات بريم.سعي مي كنم دوباره ردياب بزنم و فركانس ها رو تست كنم

چهارشنبه 15 آبان1392 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمزه جان فقط به خدا توکل کنید و همینجور که دوستان گفتند طناب داشته باشین .
انشالا سربلند بیرون بیاین .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

چهارشنبه 15 آبان1392 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

موفق حمزه جان بشي مواظب باش .فقط حفره ت چقداومدبالااين سنگوزد؟؟؟؟ من امروزتسته يه چاه خالي زدم كه باw17سنس شدپايين ترپيداش نميكرد.وجايي كه خودم 1سال پيش توعمق 1مترالومينيوم ومس دفن كرده بودم زدم مس ولومينيوم دقيق چندبرابرنشون داد.كلا1كيلوبوده كه بعده 1سال كيلوگرفتم 4كيلوميگرفت .

چهارشنبه 15 آبان1392 - 4:14pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان با w 50 گرفتم

چهارشنبه 15 آبان1392 - 4:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 301 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure