انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:55am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

حمزه جان امیدوارم صدمات وارده سریعتر بهبود پیدا بکنه! :YMPRAY: ولی خواهشا خیلی بیشتر مراقب باشین. کاوش در این سطحی که شما دارین کار میکنین بسیار کار پر مخاطره ای هست. :-s

شنبه 17 آبان1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
حمزه جان واقعا واسه اتفاقی که براتون افتاده ناراحتم..ولی خدا رو شکر که یه خیر گذشته

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 17 آبان1392 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به حمزه عزیز از اتفاقی که برایتان افتاده بسیار متاثر شدم و امیدوارم هر چه زودتر برای شما و دوست عزیزتان بهبودی حاصل شود ^:)^

شنبه 17 آبان1392 - 2:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

بلا به دور استاد حمزه
ایشالله دوستتون هر چه زودتر خوب بشه
خدا رو شکر که اتفاق بدتری نیفتاده و سلامت هستین
دوستان این فرکانس رو کسی تست کرده
5257
برای طلا

شنبه 17 آبان1392 - 3:22am
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
دوستان امشب وارد این تونل لعنتی شدم که تو یه جای تنگ تونل ریزش کرد و من زخمی شدم و متاسفانه دوستم بشدت زخمی شده و چندجاش هم شکسته.اگه با تجهیزات و طناب نمیرفتیم فکر کنم زنده نمی موندیم.گوشیم هم متاسفانه له شد و فکر نکنم درست بشه.یه مدت این ردیاب رو از خودم دور می کنم تا یکم اعصابم اروم بشه.دوستم اگه چیزیش میشد خودمو نمی بخشیدم.کلاه ایمنی هم سنگی رو که به سرم خورد رو دفع کرد.واقعا اگه مجهز نبودیم الان اون بالاها بودم...

درود بر شما
باز هم خدا را شکر که تلفان جونی نداشته اید و فقط دست و پا بوده. هر کسی باید کارش مشخص باشد یکی برای ردیاب زنی یکی دیگه حفاری یکی دیگه کوه نوردی و یکی دیگه غار نوردی و یا همین تونلی که شما الان توی اون گیر افتادین باید یه کارشناس خبره داشته باشه و اون خطرات راه را شناسایی کنه.ما هم بهت گفتیم که با ردیاب ابتدا و انتهای تونل را بدست بیار و وقتی رسید اخر تونل همونجا را بکن تا دیگه لازم نباشه از داخل تونل حرکت کنید .در کل تجربه مستلزم هزینه هست منتهی اگه بخواهی هزینه ات کمتر بشه باید اول اطلاعات کافی در مورد هدف مورد نظر جمع اوری کنید بعد اقدام کنید. پس همیشه برنامه ریزی درست حرف اول را میزنه کسی که دنبال این کار میره ابتدا بلاید پیه همه چیز را به تنش بماله ولی باید همیشه مراقب باشه که سنگی از بالا نیاد و چاهی زیر پاش سیز نشه یا اینکه خفگی به اون دست نده بخاطر محیط کار و گاز ناشی از فلزاتی که زیر زمین هزارها سال پیش مدفون شده اند
و یا اینکه مخل حفاری لو نرود که بیایند و کت بسته ازاونجا ببرنت و هلفدونی بیندازنت

شنبه 18 آبان1392 - 4:39am
مدیر کل
مدیر کل

بنده هم خیلی ناراحت شدم ایشاالله بزودی برمیگرین و به اموزش های خودتون ادامه میدین . خواهشا مواظب خودتون باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 18 آبان1392 - 5:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد حمزه خداروشکر به خیر گذشته انشالله به لطف خدا زودتر خوب میشین ولی باید بیشتر دقت کنید کار تو تونل خطرناک هست قبل از هر هرکتی جا داره چندین بار برسی بشه وتجهیزات دقیق نیاز داره روشنایی زیاد برای دید خوب هم نیاز هست و میتونه جلوی برخی اتفاققات را بگیرهخلاصه مواظب باشین حتمن موفق میشین انشاالله

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

شنبه 18 آبان1392 - 5:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام بر همه دوستان اگه لطف کنید در باره مطالبی که صفحه قبل نوشتم راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 18 آبان1392 - 8:44am
استاد
استاد

jafar نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
ابتدا بگم که شرمند شاید تعداد مطالب زیاد بشه ، فقط میخواستم اطلاعات کامل بدم.
چند صفحه قبل در مورد مکانی که رفته بودم نوشتم.بعد اون شب دوبار دیگه رفتم ، امروز میخوام مطالب دوشب قبلی رو بگم.:
ابتدا در مورد حفره یابی : ولوم وزن رو روی 50 گذاشتم.و ولوم قدرت روی 4 -روی مود حفره-منو برد سمت غرب جوغنا. محوطه ای به اندازه ی 8 متر در 5 متر گرفتم. تا W63 مکان سرچ میشد. و به بالاتر نمی گرفت. ولوم وزن رو کم کردم و وزن رو گذاشتم روی 32 - از جنوب اتاقک راهرویی به طول 15 متر در عرض 2 متر به یک میل چاه قنات وصل میشد. عمق ورودی شد 8 متر از کف راهرو تا سطح زمین و ارتفاع راهرو 3 متر شد . رو خود اتاق عمق شد 11 متر و ارتفاع اتاق 4 متر . روی مود مگنت 612 _ : 25 کیلو گرفت - 31 کیلو نگرفت - روی مود 7935 : 25 گرفت - 31 نگرفت (ضعیف) -- روی مود 7940 : 25 گرفت 31 نگرفت (بهتر) _
رو مود مگنت 1: 16 Wگرفت -W17 نگرفت. FOK و تا F+1 گرفت و F+2 و F-1 نگرفت .
روی مود مگنت 2 : W16 گرفت - W17 نگرفت و تا F+1 گرفت و F+2 و F-1 نگرفت .
آهن نگرفت - برنج 25 کیلو گرفت و 31 نگرفت fok و +1 و +2 و +3 گرفت +4 و -1 نگرفت.
مس 6.3 کیلو گرفت - و 8 کیلو نگرفت. و +1 و +2 و +3 گرفت +4 و -1 نگرفت.

گلد 1 : شب اول گرفت 2شب بعد نگرفت - (شب اول بارانی بود )
گلد 2 : 31 کیلو گرفت - 40 کیلو نگرفت +1 و +2 گرفت - +3 و -1 نگرفت .
گلد 5 : کیلو گرفت - 40 کیلو نگرفت +1 و +2 گرفت - +3 و -1 نگرفت .

فرکانس دستی 80/55 نگرفت . 85/55 ضعیف گرفت . 83/55 خوب بود. با همان وزن 31 کیلو .
فرکانس دستی 610 با قدرت 31 کیلو گرفت 40 کیلو نگرفت .
عمق گلد با قدرت 1 و نصف وزن 8 متر شد فقط اینجا یک اختلافی بین عمق حفره و عمق گلد مشاهده میشه. (حدودا 3 متر اختلاف )
با تشکر فراوان

درود بر شما
این توضیحاتی که دادی یک کتاب که شد.عمق یازده متری برای حفاری خیلی هست.به فرض اینکه اونجا چیری هم باشه لا اقل یک هفته فقط گرفتار حفاری باشی و یک گروه زبده و و جای خلوت میخواد در هر صورت اگه جوغنی یا هچنین چیزی در نزدیکی اون هست یه عکس از اون بزار تا بچه ها نظرات خودشون را بیان کنند .ظاهرا تستها خوب هست ولی یازده متر زیر زمین باید خیلی با ردیاب کار کرده باشی که بتونی توی این عمق اشتباه نکنی
اگه از چای که گفتی به تونل وصل هست بخولی بری هم خطرناک هست و یک مغنی خوب میخواد که اونجا یه وقت گیر نیوفته. در کل کار روی اون با توجه به حوغن باید با برنامه ریزی باشه

شنبه 18 آبان1392 - 10:05am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمزه جان بنده هم تاسف خود را ابراز میکنم و خدا را شاکرم که به خیر گذشته.
راستش دوستان توجه داشته باشن همیشه توی همچین جاهایی از اساتید فن چه توی انجمن و چه بیرون از اینجا مشورت کرده و تله های احتمالی رو شناسایی کنن که خدایی ناکرده مصیبتی حاصل نشه.
امیدوارم به زودی حال شما و دوستون خوب بشه و به روال عادی برگردین.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 18 آبان1392 - 10:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 301 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure