انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هالو جان من با ردیاب قبلی خودم دستمو به سینم میچسبوندم وردیاب به زمین وصل میشد اول میخاستم این ردیابو از گردنم به پشتم اویزان کنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تا دستام به سینم بچسبونم اینجوری راهتتر بودم اما طبق تجربه حمزه جان تمرین کردم و الان بصورت گردن اویز استفاده میکنم و دستام را بالا میگیرم

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
میدونی جعفر جان من تقریبا دسته های انتن رو حدود 8 سانت بالاتر از خود دستگاه میگیرم و اونم بصورت گردن اویز

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان تو این فاصله انتن خیلی گیج میزنه دستاتو تا راستای شانه بالا ببر و کمی دستات را جلوتر از دسگاه بگیر اینجوری خیلی بهتر جواب میده

یکشنبه 18 آبان1392 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون جعفر جان

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 18 آبان1392 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و عرض ادب خدمت تمامي كاوشگران عزيز
من از دستگاه 22 استفاده ميكنم و 35 رو ندارم و دليل اينكه اينجا پست ميذارم كوچ كردن دوستان از اموزش 22 به 35 است.
يه راهنمايي ميخواستم انتظار دارم همه اساتيد كمكم كنن:
يه تول هست كه كشف شده كه حدود 1 يا بيشتر كيلومتر طول دارد .
15 متر اولش بازه و سقفش خيلي ريزش كرده بعلت قدمت خيلي زيادش و عرض تونل 5-6 متر هست.
از بالا كه ميزني يه 3-4 مترش بسته است بقيش دوباره بازه ولي هر چي كنديم نتيجه اي نگرفتيم.آيا تونل و حفره ام تشابه فركانسي دارد ؟
ميخوام دوستان در رديابي تونل راهنمايي كنن كه چه تستايي رو براي پيدا كردن ادامه راه انجام بدم
منتظر راهنمايي همه عزيزان هستم. :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

یکشنبه 18 آبان1392 - 1:27am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه.دوستان امشب برای حفاری این تونل و پیدا کردن محل ریزش رفتیم محل.در کل من ادم منطقی هستم و چیزی رو که علم میگه رو قبول دارم.امشب چیزهای دیدم که از قوه و ادراک من خارج بود.از توضیح چیزهای که بشخصه دیدم اجتناب می کنم چون شاید اشتباه از من و چشم های من باشه.فقط این رو که من و همه دوستانم که باهام بودن و شاهد بودن رو میگم.هنگام حفاری محل ریزش محل کاملا ساکت بود.زمان نزدیک شدن به درب محل ریزش یهو همه قورباغه ها بصورت هماهنگ و خودجوش شروع به اواز خوندن کردن و این تعجب همه ما رو برانگیخت!در همین هین همه ما دیدیم یه قورباغه با پاهای زرد درخشان از یه سوراخ داخل تونل اومد بیرون و سعی می کرد خودش رو خارج کنه.خوف عجیبی همه ما رو گرفت.یکی از دوستان سریع به یه سید مومن زنگ زد و همه ماجرا رو بهش گفت.سید چند دقیقه وقت خواست تا با قران کمکون کنه.بعد از چند دقیقه سید گفت اونو از محل خارج و ازادش کنید.ما هم وقتی این کار رو کردیم همه قورباغه ها حین ازاد کرد اون قورباغه ها بصورت یک پارچه سکوت کردن و ما هم محل رو استتار کردیم و اومدیم......

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 18 آبان1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمزه جان دلیلش چی بود که گفت قورباغه رو ازاد کنین میشه در این باره بیشتر توضیح بدی داداش؟

نه در آنچه مینگری

یکشنبه 18 آبان1392 - 1:52am
استاد
استاد
آواتار کاربر

راستش من هیچ شناختی از علوم ماورای و یا دینی ندارم.شاید یه امر طبیعی باشه و علت اینکه گفت اون رو ازاد کنیم هم نمیدونم.فقط اون حیوون که گناهی نکرده بود و باید ازاد میشد.من فقط فوق العاده تحت تاثیر قرار گرفتم و تا حدی نظرن در مورد علوم غریبه عوض شد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 18 آبان1392 - 2:28am
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه.دوستان امشب برای حفاری این تونل و پیدا کردن محل ریزش رفتیم محل.در کل من ادم منطقی هستم و چیزی رو که علم میگه رو قبول دارم.امشب چیزهای دیدم که از قوه و ادراک من خارج بود.از توضیح چیزهای که بشخصه دیدم اجتناب می کنم چون شاید اشتباه از من و چشم های من باشه.فقط این رو که من و همه دوستانم که باهام بودن و شاهد بودن رو میگم.هنگام حفاری محل ریزش محل کاملا ساکت بود.زمان نزدیک شدن به درب محل ریزش یهو همه قورباغه ها بصورت هماهنگ و خودجوش شروع به اواز خوندن کردن و این تعجب همه ما رو برانگیخت!در همین هین همه ما دیدیم یه قورباغه با پاهای زرد درخشان از یه سوراخ داخل تونل اومد بیرون و سعی می کرد خودش رو خارج کنه.خوف عجیبی همه ما رو گرفت.یکی از دوستان سریع به یه سید مومن زنگ زد و همه ماجرا رو بهش گفت.سید چند دقیقه وقت خواست تا با قران کمکون کنه.بعد از چند دقیقه سید گفت اونو از محل خارج و ازادش کنید.ما هم وقتی این کار رو کردیم همه قورباغه ها حین ازاد کرد اون قورباغه ها بصورت یک پارچه سکوت کردن و ما هم محل رو استتار کردیم و اومدیم......

درود بر شما
برای منم همچنین اتفاقی افتاده. یه شبی رفته بودیم توی یک گورستان 3 یا 4 هزار ساله ردیاب بزنیم . دم غروبی بود که یه جغد اومد و در روی یکی از درختهای اطرف اونجا در 20 متری مانشست و سرصدا کرد بعدش فکر کنم بالای 200 یا 300 تا جغد اومدن اونجا و سرو صدای زیاد میکردن که دیگه اعصاب من را خراب کردن به رفیقم گفتم تا به خواهر زادم زنگ بزنم و چندتا اسلحه بیاره و تا صبح برای خودمون شکار جغد داشته باشیم. رفیقم در جواب گفت اینها جن هستند و جغد معمولی نیستند من اونها را میشناسم واز اونها ترسی ندارم.ولی من به عبنه دیدم که از این شاخه به اون شاخه میپریدن ولی فقط سرو صدا میکردند و کاری به ما نداشتند . فردا شب هم رفیتم همونجا حفاری و اون دوتا فلز یک کیلویی را از زیر زمین بیرون اوردیم که توی یه گور بود ولی هیچ خبری از جغدها نشد وگرنه این بار قصد بدی براشون داشتم.پس هیچوقت از این چیزها نترسید چون هیچ کاری به کارتون نداره فقط میاد باهتون بازی میکنه و یه کمی میترسونه شما را

یکشنبه 19 آبان1392 - 5:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 301 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure