انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:50am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

saeedlatif نوشته است:
سلام به همه اساتید. یک سوال خیلی مهم داشتم.من دیروز یک منطقه کاملا بکر رو رفتم یک قبرستان خیلی قدیمی هنوز حفاری نشد من انتن زدم.در ابتدا از100 گرم هر پنج گلد زدم جواب داد.بعدش با مگنت زدم زیر5 wو بالای14 w نزد.از چهار جهت زدم فقط یک جا میزد .رفتم خیلی دور دوباره انتن زدم باز همون یک جا گرفت.با فرکانس 55.80 زدم جواب داد.عمق حدودا 1.5متر زد.در اخر وزن داد بین 60کیلو تا 100 بیشتر نزد.دیدم نمیشه فکرم خراب شد گرفتم 2در2 به ارتفاع 50 سانتیمتر کندم.دوباره انتن زدم باز همون شرایط در همهون نطقه داشت تا2متر کندم.چیزی که خیلی برام سوال بود توی این 2متر حفاری من هیچی درنیاوردم حتی یک سنگ ریز خاک کاملا یک دست بود. نظرت الان چیه؟من چیکار کنم؟مرسی

سلام دوست من
خطای رطوبت و نمدار بودن خاک هستش. خودم تجربه شو داشتم. البته بعد از حفاری در عمق تعیین شده دیگه واکنشی نداشت.

@};- @};- @};-

یکشنبه 19 آبان1392 - 1:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Kani نوشته است:
saeedlatif نوشته است:
سلام به همه اساتید. یک سوال خیلی مهم داشتم.من دیروز یک منطقه کاملا بکر رو رفتم یک قبرستان خیلی قدیمی هنوز حفاری نشد من انتن زدم.در ابتدا از100 گرم هر پنج گلد زدم جواب داد.بعدش با مگنت زدم زیر5 wو بالای14 w نزد.از چهار جهت زدم فقط یک جا میزد .رفتم خیلی دور دوباره انتن زدم باز همون یک جا گرفت.با فرکانس 55.80 زدم جواب داد.عمق حدودا 1.5متر زد.در اخر وزن داد بین 60کیلو تا 100 بیشتر نزد.دیدم نمیشه فکرم خراب شد گرفتم 2در2 به ارتفاع 50 سانتیمتر کندم.دوباره انتن زدم باز همون شرایط در همهون نطقه داشت تا2متر کندم.چیزی که خیلی برام سوال بود توی این 2متر حفاری من هیچی درنیاوردم حتی یک سنگ ریز خاک کاملا یک دست بود. نظرت الان چیه؟من چیکار کنم؟مرسی

سلام دوست من
خطای رطوبت و نمدار بودن خاک هستش. خودم تجربه شو داشتم. البته بعد از حفاری در عمق تعیین شده دیگه واکنشی نداشت.

@};- @};- @};-

من بهتون میگم چیکار کنید ، با ردیاب خودتون رو آواره بیابون نکنید ! همراهش حتماً باید نقطه زن داشته باشید ، یک نقطه زن در حد متوسط هم با لوپ 1 متری دیگه تا 2 متر رو میزنه ، با قیمت مناسب تهیه کنید و همراهتون باشه هرجایی که ردیاب پیدا کرد بعد نقطه زن بزنید اگر جنس قابل ملاحظه ای باشه و ارزش حفاری داشته باشه باید نقطه زن اون رو بگیره ، اگر گرفت و سنس شد اونوقت حفاری میشه کرد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 19 آبان1392 - 2:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
داداش حمزه فرکانس 610.0و 1006 رو هم تست کردی ببینی به این سفال واکنش نشون میدن یا نه؟

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 19 آبان1392 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان یک تمرین برای قلبه بر نیروی ذهن:یک تکه پلاتین که وزنشو میدونین بذارین تو گلدون و بدوستی بگین ولوم وزنو رو یک عددی بذاره

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 19 آبان1392 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

روی صفحه رو بپوشونه که شما عددو نبینید و ببینید روش قیچی میشه یا نه با این تمرین هم اتمینانتون به دسگاه بیشتر میشه هم تو کار واقعی خوبه

یکشنبه 19 آبان1392 - 3:53pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
داداش حمزه فرکانس 610.0و 1006 رو هم تست کردی ببینی به این سفال واکنش نشون میدن یا نه؟

دوست من هنوز دارم فركانس هاي پايين رو تست مي كنم.نه رو 610.0 قيچي نميشه.الان هم اينجا داره بارون مياد و من اين سفال رو گذاشتم زير بارون براي انجام تست هاي بيشتر

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 19 آبان1392 - 4:46pm

ممنون هستم از کانی و مهدی جان.اول اینکه با یک پالسی زدم یک مقدار کمی صدا میداد نمیشود دقیقا حدس درست زد که یک هدف هست یا نه.بعدش این همه تست زدم همه درست جواب میداد.بهدش چرا فقط یک نقطه اگر هم حرف کانی جان درست باشه که به رطوبت حساس شده کل اون منطقه نمناک بود اما فقط یک نقطه میزد.توی عمق 2متر هم قیچی کرد.به نظر دوستان اگر درست باشه پس نمیشه هروقت هر جا دستگاه برد و انتن زد.چه جوری بشه فهمید این حرکت انتنها به رطوبت بوده.بازم مرسی

یکشنبه 19 آبان1392 - 9:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وخسته نباشی.اقا حمزه امیدوارم حال خود وهمراهانت خوب شده باشد من هنوز دستم قدرت گرفتن انتن ندارد لطفا 1ایاردیاب35به سفال خاصی درداخل زمین نمناک واکنش دارد یا تمام سفالها 2ایا تمام فرکانسهای ثابت ودستی طلا به سفالها واکنش دارند 3ایا فقط فرکانسهای طلا به سفالها در داخل زمین نمناک حساسیت دارند یا فرکانسهای نقره ومس و مفرغ ومگنت و حفره هم واکنش دارند با تشکر فراوان

دوشنبه 20 آبان1392 - 9:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علی جان این قسمت که من ردیاب زدم انواع سفال و استخان داره ردیاب با وزن200گرم نه تو شب بارانی نه الان هیچ واکنشی نداشت فقط هدفو میگرفت

دوشنبه 20 آبان1392 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته دوستان من هنوز تو محلی که هدف نباشه امتحان نکردم اما به نظر من فکر نکنم مشکل تشابه با فاین رفع نشه.روزی یک ساعت تمرین بهتر از هر روز بیابان رفتنه

دوشنبه 20 آبان1392 - 11:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 296 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure