انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 5:53am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

ali2000 نوشته است:
با سلام وخسته نباشی.اقا حمزه امیدوارم حال خود وهمراهانت خوب شده باشد من هنوز دستم قدرت گرفتن انتن ندارد لطفا 1ایاردیاب35به سفال خاصی درداخل زمین نمناک واکنش دارد یا تمام سفالها 2ایا تمام فرکانسهای ثابت ودستی طلا به سفالها واکنش دارند 3ایا فقط فرکانسهای طلا به سفالها در داخل زمین نمناک حساسیت دارند یا فرکانسهای نقره ومس و مفرغ ومگنت و حفره هم واکنش دارند با تشکر فراوان

زنده باشي علي عزيز
1-بله فقط به يه نوع سفال خاص واكنش داره.من چندتا سفال كنار هم قرار دادم و فقط به اون سفال واكنش داشت.
2-خير بعضي از فركانس ها مخصوصا 610.0 واكنشي بهش نداره
3-من طلا مس و برنز رو هم به مقدار كم سنس كردم.مشكل فقط گرفتن مگنت بود كه علت نامشخص هستش

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:14pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

البته دوستان در محل بغير از اون سفال استخوان و زغال خارج شد كه مقدار زغال خيلي خيلي زياد بود.خوده رگه هم جنسش از سيليس بود.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان برای عمق گیری با چه سرعتی عقب عقب برم چون وقتی تند عقب میری به انتنها اجاره واکنش نمیدم و دیرتر باز میشه عمق هم بیشتر میشه

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این مسألرو امروز تست کردم توتستای قبلی عمق بیشتر شد به پیشنهاد دوستم سرعتمو خیلی کمتر کردم عمق کمتر شد نمیدونم این عمق درسته یا قبلی

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:48pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جعفر جان کلا توی ردیابی باید آروم حرکت کنی تا به راحتی بتونی واکشنهای آنتن رو رصد کنی.
در مورد عمق گیری هم همینطوره و باید آروم بری عقب و وقتی آنتنها حدود 15 سانتی از هم باز شدن وایسی.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 20 آبان1392 - 2:04pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر عزیز ضمن تایید فرمایشات جناب بینا باید بگم که سرعت ثابت شده برای ردیاب ها عبور از یک متر در سه ثانیه هستش.یعنی برای عبور از یه محل دو متری باید 6 ثانیه عبور کنی و این معیار سرعت در حرکت برای ردیاب و دستگاههای فرکانسی هستش.

دوشنبه 20 آبان1392 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس اینجوری حمزه جان عمقی که این دو بار گرفتم درستتر هست(بچه ها با این حساب برام دعا کنید بعد سوم میرم برای حفاری)

دوشنبه 20 آبان1392 - 3:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان زحمت کش.من نمیدونم چرا با این که اکثرا این35 رو گرفتن و انواع تستو انجام دادن چرا کسی تستو تو عمق 2متر به بالا رو نگرفته یعنی 3متر4متر 5متر همش 1متر یا نهایتا 2متر؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 20 آبان1392 - 4:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اصل بار با تجربه ای که من دارم 90درصدش تو عمق 2متر به بالاست خودتونوبا عمقهای زیر 2/5متر معطل نکنید.اکثر سر باریها برده شده به عمق بالای 2متر فکر کنید این یه مساله ای هست که کسی توجه نداره و با این اوصاف چن ساله دیگه هم دنبال هدف باشید محاله.اینو به عینه دیدمو و از روی تجربه میگم حالا هی بشینید بگید عمق داد 1/5تست کردم 1متر

دوشنبه 20 آبان1392 - 5:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من امار جاهایی رو که دارم 100در صد هست رد خورم نداره همشون عمق 2 به بالاست فقط منطقه شلوغه با توجه به عمق 2 متر به بالاشون.یاحق

دوشنبه 20 آبان1392 - 5:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 309 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure