انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:48am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی امروز رفتم بازم به اون مکان اماقبلش یه باغ دیگه انتن زدم ولی با هیچ فرکانسی واکنش نشان نمیداد.. خلاصه خیلی دیر رفتم به مکان قبلی و وقت کم اوردم و زیاد نتونستم تمرین کنم اما امروز از این قرار بود.....فرکانس 1006 ...79 و 200 کیلو رو میزد..610 هم 79. 200.گلد 5 فاین +1و200 کیلو ولی زیاد قوی نبود در کل خوب قیچی میشد...ولی از غرب یه شرق و از جنوب به شمال هم همه در یه اندازه بودن 3 قدم تقریبا میشه گفت در 4 جهت 3 متر بدست میومد مگنت با فرکانس 7940هم 12 کیلو میزد.......ولی مگنت مود 1روی w8وفاین -2 فقط قیچی میشدو مس هم با فرکانس های ازاد 1090و2057 ....25کیلو قوی و31 کیلو خیلی ضعیف و اما حفره روی w63 ولی در کل در هر کدام از اینها همه بجز حفره یه جا قیچی میشدن و همه هم در یه جای مشخص از هم دیگه باز میشدن ...لطفا اساتید راهنمایی کنن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:04pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

رامين عزيز براي موفقيت بايد همه دوستاني كه اين ردياب رو دارن كمك كنن و برن تست بكنن و نتايج رو اعلام كنن.اصلا اين انتظار معقولي نيست كه از چند نفر بخواهيم با توجه به مشغله زياد برن و تست كنن و بيان اينجا بيان كنن.الان متاسفانه جز جناب جاويد هيچ كدوم از دوستان نميرن دنبال گرفتن فركانس هاي دستي و اين يعني نبايد انتظار داشت بزودي جز چند نفر به موفقيت برسن.من از دوستان درخواست كمك و همياري دارم تا بهتر و زود تر به نتيجه برسيم.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و اما یادم رفت بگم کربن و زغال هم 3کیلو 100 گرم بیشتر نزد زدم 4کیلو که اصلا قیچی نمیشد

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با تشکر از حمزه جان.ولی این جوری که اینا دارن پیش میرن حالا حالاها خوابشو ببینن در ضمن از زحمات شما سپاس گذاریم که هم وقت میزاری واسه تست و هم نتایجو میگی.ولی من واقعیتو گفتم چیزی رو که به تجربه واسم ثابت شده عمقهای زیر 2/5یعنی کشک.چون یا ذراته و هم اینکه سر باری دیگه نیست همه رو بردن دنبال عمق باید بود.باز از دوستانی که زحمت میکشن و نتایجو اعلام میکنن سپاس گذاریم انشااله به امید موفقیت بچه ها.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان اینطوریام که شما میگین نیست بعضی از مناطق دست نخوردن ت. منطقه ی ما یه جایی رو حفاری کرده بودن عمق 80سانت بود و 3تا کوزه در اورده بودن که همش سکه بوده عقل جن هم به اون مکان نمیخورد که بار داشته باشه

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

هالو جان این باغی رو که میگی روی چه حسابی رفتی انتن زدی؟ایا نشانه ای اثاری چیزی داشت یا نه روی حرف و حدیث رفتی انتن زدی؟

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه رامین جان یه چوغن تو این باغمون داریم داداش

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

در ضمن هالو جان چه اونایی که من شنیدم چه اونایی که من دیدم و چه تجرباتی که یکی از دوستانم پیر مرده باستانشناسه و سالیان ساله که کاووش میکنه هم کارشناسه هم قیمت اصلیشو برات میگه هم دوره و تاریخ جنستو تا جایی که واسه مومیایی رفته بود کارشناسی دوره استادیشو تو اروپا بوده اونم اکثر بارهارو زیر 2 متر یشنهاد نداده بود شاید شاید اتفاقهایی به ندرت پیش بیاد که خیلی هم کمه بخواد تو 80سانت باشه اونم بر اثر یه سری اتفاقهایی این ملاک نیست و حرف و حدیث هم زیاد میگن مخصوصا تو این جور کارا که تو عمق 80 در اوردیم باور نکن منطقه هر چقدر دست نخورده باشه به عینه و تجربات زیادی که دیدم از کاووشگران دنبال هدفهای سطحی نباشین کسی موفقه که تو عمق بالای 2 تمرین و ممارست داشته باشه.نمیگم نست ولی خیلی خیلی کمه که اصلا دنبال هدفهای سطحی به هیچ وجه نباشین

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من هرجا امار هدفهای اصلی رو در اودم و واقعا هم هست 100 در صدیه همشون تو عمق 2 به بالاست مخصوصا اکثرشون تو اطاقکن

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راست میگی بابا من حاضرم تو عمق 10 متر دنبالش باشم تا بیشتر مطمئن باشم از جنسه
0

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 6:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 300 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure