انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 5:54am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

پوریا نوشته است:
یه چیز عجیب رو من شانسی پیدا کردم.دستگاه روی سیلور یک و فیش انتن سمت راست ناخوداگاه قطع شده بود و تو این حالت چند نقطه رو زد که بعد از حفاری اهن پاره در اومد.ولی مهم اینه که فلز در اومد که قبلا همون جا ها رو نمیزد.جالب اینه وقتی قطعی فیش رو درست کردم دیگه نه اونجاها رو میزد نه روی اهن پاره ها قیچی میکرد.بعد فیش سمت راست رو کلا در اوردم و دست راست بیسیم و دست چپ باسیم شد و دوباره همون جا ها رو میزد.حالا دوستان هم روی طلا و جایی که دفینه داره تست کنند شاید به یه نتیجه خوب رسیدیم.

پوریا جان اتفاقا منم این تست رو انجام دادم البته ن با ردیاب 35 بلکه با اون ردیاب اولی سایت مهدی :D حالا با این هم انجام میدم

سه شنبه 20 آبان1392 - 1:17am

حمزه جان سلام از مشکلی که برات پیش اومده بسیار متاثر شدم برای شما و دوست عزیزی که مجروح شدن ارزوی سلامتی میکنم وامید وارم هر چه سریعتر بهبود پیدا کنید من چند وقتیه که مشغول رفع مشکلات شخصی هستم و کمتر تونستم در خدمت بچه ها باشم در مورد انتنها هر وقت احساس کنم که گیج میزنن یا طبیعی نیستن اونها رو به زمین میزنم {سر انتنها رو میزنم تو خاک} مخصوصا زمانی که دستگاه زیاد روشن باشه و باز مخصوصا زمان رطوبتی هوا ....برای شما وهمینطور همه بچه ها ارزوی سلامتی میکنم.

سه شنبه 20 آبان1392 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان دیشب رفتیم رو محلو برداریم تا دوباره انتن بزنم یک نصف کوزه رو به پاین و دو تا سنگ نشانه دار که پاین را نشان میداد در امد و انتنها واکنش داشتند

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 21 آبان1392 - 6:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این علامت جهت پاین نشان میداد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 آبان1392 - 6:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این سنگ هم اندازه وشبیه قلو گوسفند که رو به پاین اشاره داشت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 آبان1392 - 7:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
با توجه به كثرت فركانسهاي اعلامي براي مود آزاد بهتره فركانسهاي كم خطا رو كه تشابه فركانسي كمي دارن لطفا استاتيد اعلام كنن.
ممنون از همه
ياحق

توجه! توجه! توجه!
با عرض سلام دوباره منکه چند بار تقاضای اعلام فرکانس های مشخص شدهرا کردم ولی انگار من وجودی تو انجمن ندارم اما خواهشن به حرف استاد بینای عزیز توجه کنید و اون فرکانس های مشخص شده رو توضیح بدین من که حرفم برش نداره آیا حرف استاد بینا راهم زمین میندازین؟ درست شاید ما مهارت زیاد نداریم ولی امکان داره که با تست به نتیجهای برسیم که برای همه دوستان مفید وکار ساز باشه حالا از ما خواهش از شما توجه

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

سه شنبه 21 آبان1392 - 9:32am
استاد
استاد

درود بر شما
فرکانس طلا
25.50
45.05
47.00
55.85
62.00
83.00
610.0
1006.0
1010.0
1013.0
1070.0
1155.0
1325.0
1405.0
1418.0
فرکانس برای مس
27.57
1090.0
995.0
فرکانس برای مگنت
79.40
1797.0
1080.0
612.0

سه شنبه 21 آبان1392 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sulduz نوشته است:
[quote="bina"]سلام دوستان
با توجه به كثرت فركانسهاي اعلامي براي مود آزاد بهتره فركانسهاي كم خطا رو كه تشابه فركانسي كمي دارن لطفا استاتيد اعلام كنن.
ممنون از همه
ياحق[/quote]

[size=200][color=#FF0000]توجه! توجه! توجه![/color]
با عرض سلام دوباره منکه چند بار تقاضای اعلام فرکانس های مشخص شدهرا کردم ولی انگار من وجودی تو انجمن ندارم اما خواهشن به حرف استاد بینای عزیز توجه کنید و اون فرکانس های مشخص شده رو توضیح بدین من که حرفم برش نداره آیا حرف استاد بینا راهم زمین میندازین؟ درست شاید ما مهارت زیاد نداریم ولی امکان داره که با تست به نتیجهای برسیم که برای همه دوستان مفید وکار ساز باشه حالا از ما خواهش از شما توجه[/size][/quote][/quote]

دوست عریر شما بهتره به تاپیک بخش فرکانسهای ازاد مراجعه کنید. با توجه به تستهایی که در حال انجامه باز هم نمیشه بطور قطعی پیشنهاد شما انجام بشه
ظاهرا"فرکانس 610و1006و5585 که بستگی به مغناطیس بدنی باید تنظیم بشه عملکرد بهتری داشتن . ولی هنوز اون فرکانس اصلی طلا که کاملا" بی خطا باشه که به گفته دوستان میتونه وجود داشته باشه پیدا نشده که امیدوارم در اینده پیدا بشه انشا الله. :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 21 آبان1392 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سولدوز جان كلا من تا الان به اين نتيجه رسيدم كه اول فركانسهاي فيكس دستگاه رو بايد زد اگر جواب داد با 55/80 كه ميتونه 55/85 يا 55/84 هم باشه همچنين 1009/0 و 610/0 تست بشه كه من فعلا فرصت610/0 رو نداشتم تست بزنم كه ظاهرا تداخل 610 خيلي كمه و اعتبارش بيشتره. ولي در مجموعه يك دفينه بايد علائم ديگه اي همچون مگنت ضعيف، حفره بعضا مس رو هم داشته باشه-- مهم اينه كه وقتي وزن ميگيري وزن هدفت كه قديمي هست بايد در حد تن باشه نه كيلو گرم خصوصا در زمين نم دار

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

سه شنبه 21 آبان1392 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
حمید جان سوالی یه مدت هستش که ذهن من رو بخودش معطوف کرده.وقتی انتن ها رو برای مکث پایین میاریم با انگشت اون رو نگه میداریم?
من چند بار تو این حالت وقتی دستم رو به دست یکی از دوستام میزنم برای چند لحظه احساس می کنه بدنم برق داره.ایا این عامل می تونه تو ردیابی خلل ایجاد کنه.ایا این جریان مغناطیسی ضعیف می تونه باعث ایجاد خطا بشه.با تشکر

با سلام خدمت حمزه عزیز و تشکر از زحمات فراوانتون در مورد این مسئله برق دار بودن بدن برای من تو فصل زمستان که کابشن می پوشم پیش می اید
بیشتر تو مواقهی که تو ماشین می شینم بعد پیاده می شم به هر چیزی دست بزنم مخصوصا اهن یه جرقه که معمولا در برخورد قطب مثبت منفی باطری پیش میاد برای من رخ میده که در بعضی مواقع قابل دیدن هست . این عامل به خاطر جنس بعضی لباسها یا کابشنها که بیشتر مغناطیس محیط رو جذب و ذخیره می کنند میتونه پیش بیاد . :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 311 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure