انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 مهر1403 - 4:46am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جاوید عزیز و بقیه دوستان ممنون از لطف همه شما
راستش من فرصت تست زیاد رو ندارم واسه همین خواستم دوستانی که بویژه با فرکانسهای آزاد تست میگیرن اونهایی که واکنش بهتره به طلا دارن و تشابه فرکانسی کمی به سفال-استخوان و ... دارن رو بگن تا حداقل توی فرصتهای کم که برا تست پیدا میکنیم استفاده بهینه از وقت رو داشته باشیم.
بازهم برای همه آرزوی موفقیت دارم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوریا نوشته است:
یه چیز عجیب رو من شانسی پیدا کردم.دستگاه روی سیلور یک و فیش انتن سمت راست ناخوداگاه قطع شده بود و تو این حالت چند نقطه رو زد که بعد از حفاری اهن پاره در اومد.ولی مهم اینه که فلز در اومد که قبلا همون جا ها رو نمیزد.جالب اینه وقتی قطعی فیش رو درست کردم دیگه نه اونجاها رو میزد نه روی اهن پاره ها قیچی میکرد.بعد فیش سمت راست رو کلا در اوردم و دست راست بیسیم و دست چپ باسیم شد و دوباره همون جا ها رو میزد.حالا دوستان هم روی طلا و جایی که دفینه داره تست کنند شاید به یه نتیجه خوب رسیدیم.

پوریای عزیز ایا شما قبلا" روی مود اهن اون منطقه رو تست کرده بودین که نزده باشه ؟ البته با سیم اینکه با سیم و مد نقره اهن پاره نمی زد یه چیز طبیعیه و نبایدم رو مد نقره اهن پاره بزنه و بعد قظع یک سیم از انتنها امکان داره کیفیت گیرنده و فرستدگی انتنها خلل ایجاد بشه و فلزات مشابه رو بگیره البته این نظر منه تا تا نظر اساتید چه باشه در هر صورت از اینکه تجربه خوذتان را گزاشتید سپاسگزارم . :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
سولدوز جان كلا من تا الان به اين نتيجه رسيدم كه اول فركانسهاي فيكس دستگاه رو بايد زد اگر جواب داد با 55/80 كه ميتونه 55/85 يا 55/84 هم باشه همچنين 1009/0 و 610/0 تست بشه كه من فعلا فرصت610/0 رو نداشتم تست بزنم كه ظاهرا تداخل 610 خيلي كمه و اعتبارش بيشتره. ولي در مجموعه يك دفينه بايد علائم ديگه اي همچون مگنت ضعيف، حفره بعضا مس رو هم داشته باشه-- مهم اينه كه وقتي وزن ميگيري وزن هدفت كه قديمي هست بايد در حد تن باشه نه كيلو گرم خصوصا در زمين نم دار

امیر جان فرمایشات شما متین فقط در مود مگنت باید به عرض برسونم که هرچه بیشتر با شه امیدوار کننده هست تا کمتر بیشتر منظورم از 40 به بالا طبق تست رو یه محل اصلی که امکان حفاری نیست میزان w66هم جواب داده که نشان از قدمت بالاست :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که زحمت میکشن ..یه سوال دارم اونم اینکه .نمیشه قبل از حفاری از یه مقدار طلا مثلا 60 گرم یا بیشتر در نزدیکی محل استفاده کنن .اگه طلای جدید رو گرفت بیخیال حفاری بشن ...چون جدیدا نخوندم بچه ها از طلا برای تست استفاده کنن و سریع رفتن سراغ حفاری L-)

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:44am
استاد
استاد
آواتار کاربر

معين عزيز بنده اين نكته رو ذكر كردم و خيلي هم خوب جواب ميده.در مورد فركانس گيري دقيق ما بايد نكاتي رو براي بالا بردن دقت فركانس ها رعايت كنيم.البته من يكم درگير زدن انتن در مناطق خودم هستم.تموم شدم ميام براي فركانس گيري.از دوستان مي خوام براي فركانس گيري كم كنن.در حال حاضر مشكل اصلي تشابه هستش كه حلش نياز به تست و ازمايش داره.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 21 آبان1392 - 12:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام خدمت مدیران محترم ودوستان خوبم.استادان عزیز من هنوز دستم خوب نشده وپیشنهادی داشتم لطفا .در قدیم بیشتر از فلزات نقره ومفرغ استفاده می کردند ایا مدتی روی این دوفلز تمرکز بشه بهتر نیست وتشابه فرکانسی کمتر دارند با تشکر فراوان

سه شنبه 21 آبان1392 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
درود بر دوستان پژوهنده

دوستان به این نتیجه رسیدم چه ردیاب جواب بده تو یه مکان چه جواب نده اصلا نمیشه اطمینان کرد حرف اول و آخر رو نقطه زن میزنه یعنی بعد از ردیابی هدف حتما از یه نقطه زن معمولی ونچندان گران استفاده کنید

یه چیزی بگم ردیاب خدایش خوب کار میکنه هرچند هنوز من در عمق امتحانش نکردم ولی تستهای که باهاش داشتم مثبت بوده و باید اینو بپذیریم این ردیاب کار خودشو انجام میده ولی فقط در حد وانتظار عالم ردیابی یعنی وقتی انتن میزنی ردیاب با یه دنیا مجهولات روبروست یعنی تشابهات فرکانسی و الا اخر که حتی یه لاک لاک پشت رو بعضی وقتها به عنوان طلاتشخیص میده
وما باید اینو بپذیریم بنده خدا این ردیاب شعور یا چشم بصیرت نداره که بخاد طلا یا لاک لاک پشتو از هم تمیز بده منظورم در مورد تشابهات فرکانسیه حالا تو این زمین ناشناخته امکان هزار جور تشابهات فرکانسی وجود داره که ردیاب به اونا با توجه به فرکانسی که ما براش تعریف میکنیم سرچ میکنه حالا خدا اعلم ببینیم اون زیر چندتا عنصر یا کانی وعناصر تشکیل دهنده طبیعت و زمین فرکانسهای مشابه دارند پس نتیجه کار این میشود که شاید ما بعضی هدف های واقعی رو خطا محسوب کنیم وبعضی هدفهای غیر واقعی رو واقعی تصور کنیم لذا دوستان همنطور که گفتم به فکر یه نقطه زن در کنار این ردیاب باشند

که انشالله به یاری ایزد پاک به سر منزل مقصود برسند @};- @};- @};- @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 21 آبان1392 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان به نظر من اگه ردیابی خوبی را انجام بدیم نیازی به نقطه زن نیست اخه نقطه زن ارزان هم کارایی خوبی نداره اینو من تجربه کردم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 21 آبان1392 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان از حرف من ناراحت نشید به نظر من نقطه زن خطاش خیلی بیشتر از ردیابه لااقل نقطه زنی که قبلأ داشتم اینطوری بود برای همین من اعتقادم بر ردیابه

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 21 آبان1392 - 12:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان.منم با حرف اقا جعفر موافقم.اولا نقطه زنها نهایته نهایت بزنن عمق 2/5که اگه بخواد تا 4 متر هم بزنه دیگه قیمت او نقطه زن بالای 15تا 20 تومنه.بعدشم خوشم میاد از اقا جعفر با این ردیاب که من تاحالا ندیدم مشکل خطا و یا اینکه حفاری کنه چیزی در نیاره.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 21 آبان1392 - 1:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 296 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure