انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 1:06am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام حضورمحترم استادان گرامی جناب آقا مجتبی و آقا حمید

در تصویری که از ردیاب فوق حرفه ای در پست فروش گذاشته اید آنتن های تلسکوپی به کجای دستگاه وصل شده اند؟چون دیده نمیشن.اگه ممکنه یه تصویر واضحتر برامون بذارید.
سوال دوم اینکه در ساخت آنتنهای برنجی آیا از مفتول 3 میلیمتر استفاده شده یا 4 میلیمتر؟
باسپاس

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pouya83 نوشته است:
باسلام حضورمحترم استادان گرامی جناب آقا مجتبی و آقا حمید

در تصویری که از ردیاب فوق حرفه ای در پست فروش گذاشته اید آنتن های تلسکوپی به کجای دستگاه وصل شده اند؟چون دیده نمیشن.اگه ممکنه یه تصویر واضحتر برامون بذارید.
سوال دوم اینکه در ساخت آنتنهای برنجی آیا از مفتول 3 میلیمتر استفاده شده یا 4 میلیمتر؟
باسپاس

دوست عزیز برید صفحه 7 میتونید ببینید
از میله برنجی 4 میلیمتر استفاده شده واسه انتنها

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 10:19am
مدیر کل
مدیر کل

اس ام اس بعدی اقای اریا:
روی دوتا جوغن کار کردم طبق شواهد و نشانه های جدید این ردیاب با تجربه من دقیقا محل هدف رو نشون داده و جالب تر اینه ردیابهای دیگه و انتنهای خالی با فاصله یک و نیم متر مرکز هدف فرعی رو در شمال نشون دادند هدف هم فقط مفرق بوده اگر نقطه زن درست بودن رو ثابت کرد و روشهای حذف ذرات رو هم اپراتور یاد بگیره میتونین تو این حرفه نقطه زن رو کنار بذارید .
:D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 10:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا مجتبی مارو ضعف آوردی دیگه من دیگه نای حرف زدن ندارم ؛ کف تمام وجودم رو گرفته :-ss

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 10:53am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
با سلام خدمت همه اساتید
یه سوالی به ذهنم اومد که خواستم موضوع رو روشن بشه و چه بسا دوستای دیگه هم این سوالو تو ذهنشون داشته باشن
سوالم اینه که آقا بر فرض مثال ما یه مکان داریم علامت همون چوغن ها رو در نظر بگیریم و میخایم اطراف این سنگ رو بگردیم تا قبرشو پیدا کنیم از اون طرف هم نمیدونیم داخل قبر مفرقه یا طلاس یا نقره است یا فلزه دیگست؟؟؟؟
اینو ما چطوری باید فلزشو بدونیم با این ردیاب ؟؟ایا اول رو طلا میگذاریم یا مفرق یا نقره ...یا هر سه حالت رو باید امتحان کنیم ...این یه سوال.؟
سوال دوم....اگه هدف ما توی قبر فلز مس باشه و ما درجه ردیاب رو رو نقره تنظیم کرده باشیم عکس العمل دستگاه چه خواهد بود؟؟؟؟ایا قیچی خواهد کرد یا چی؟؟؟
ممنونم

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 11:13am
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
با سلام خدمت همه اساتید
یه سوالی به ذهنم اومد که خواستم موضوع رو روشن بشه و چه بسا دوستای دیگه هم این سوالو تو ذهنشون داشته باشن
سوالم اینه که آقا بر فرض مثال ما یه مکان داریم علامت همون چوغن ها رو در نظر بگیریم و میخایم اطراف این سنگ رو بگردیم تا قبرشو پیدا کنیم از اون طرف هم نمیدونیم داخل قبر مفرقه یا طلاس یا نقره است یا فلزه دیگست؟؟؟؟
اینو ما چطوری باید فلزشو بدونیم با این ردیاب ؟؟ایا اول رو طلا میگذاریم یا مفرق یا نقره ...یا هر سه حالت رو باید امتحان کنیم ...این یه سوال.؟
سوال دوم....اگه هدف ما توی قبر فلز مس باشه و ما درجه ردیاب رو رو نقره تنظیم کرده باشیم عکس العمل دستگاه چه خواهد بود؟؟؟؟ایا قیچی خواهد کرد یا چی؟؟؟
ممنونم

جواب اولین سئوال : خب معلومه دوست من اگه سند ندارین که چی میخواین تو این دستگاه 11 نوع فلز داره انواع اقسام تک تک تست کنین ببینین چی جواب میده اینکه خیلی راحت بود :D
جواب دوم :قیچی نمیکنه .
من قبلا هم گفتم این ردیاب تفکیکش 100 درصدی اصلا ردیابها اکثرا همینطورند که مثلا طلا گذاشتی باید طلا بزنه نه مفرق یا مس حالا اون ردیابها حذف کننده ندارند و فرکانسشون بسیار دقیق نیست اما این چون خیلی دقیقه حتی یک صدم هرتز میبینی خطا نداره به این سادگی :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 11:28am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
اگه انتن هاش بره ابکاری هم دستگاه زیبا میشه هم با هوا اکسید وکدر نمیشه

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
یک سوال از اساتید
آیا با این ردیاب میشه بعد از این که هدف مشخص شد عمقش را هم بدست آورد
ممنون

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 5:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام خدمت تمامی دوستان ، امروز خلاصه من و اقا مهدی موفق به زیارت اقا مجتبی شدیم ، مردی بسیار نیک و با کلی اطلاعات و همچنین ردیاب فوق حرفه ای رو از ایشون گرفتیم ، آقا مجتبی هم لطف کردن درباره نحوه کارش برامون توضیح دادن ولی متاسفانه بعلت کم بودن وقتم زود از محضر اقا مجتبی مرخص شدم ، حیف که نشد فیض اکمل ببرم ، از همین جا به آقا حمید و آقا مجتبی بخاطر ساخت این ردیاب تبریک میگم و امیدوارم که همیشه تو زندگشون موفق و پیروز باشن ، به امید خدا

آخرین بار توسط ارتین در پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 5:58pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 5:24pm
مدیر کل
مدیر کل

shahriyar نوشته است:
سلام
یک سوال از اساتید
آیا با این ردیاب میشه بعد از این که هدف مشخص شد عمقش را هم بدست آورد
ممنون

بله شهریار جان خیلی طبیعیه که میشه! این هم مثل سایر ردیابهاست فقط خیلی دقیق تر و کم خطا تر. اتفاقا عمق گیری هم با دقتی بیشتر از اکثر ردیابها قابل انجامه. یعنی شما وقتی نقطه هدف رو پیدا کردید و آنتنها حالت قیچی داشت بطور آهسته به سمت عقب قدم بر میدارین. هر کجا آنتن ها از هم باز شدن فاصله اون نقطه تا نقطه هدف رو اندازه میگیرید. فاصله دستها تا زمین که معمولا حدود 120 سانت هست از این مقدار کم میکنین میشه عمق هدف شما! :D
خیلی ساده هم بخواین تست کنین اگر شما چیزی رو روی زمین بندازین و فاصله دستهاتون تا زمین 120 سانت باشه باید دقیقا 120 سانت از روی اون شیء که عقب اومدین آنتنها باز بشن. که این بمعنی عمق صفر یا در واقع هدف روی سطح زمین هست!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 5:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure