انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 12:41pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

کوروش جان درود.با فاصله 30 سانتی دور تر از ردیاب و 10 سانت بالاتر از ردیاب.درسته جعفر عزیز.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 24 آبان1392 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
وزن 250کیلو شد وزن مس 25 کیلو شد مگنت41 شد فرکانس 25.70خوب قیچی نشد اما 25.71 خوب بود

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 24 آبان1392 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس 1418.0عالی بودو 1006.0هم خوب بود حجم 6 در 5 شد عمق 5 متر شد برای همه گلدها و فرکانسا عمق و حجم یکی بود

جمعه 24 آبان1392 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیروز باران امده بود اما امروز هوا صاف و زمین خشک بود رو حفره هم از 56 بیشتر مکان سنس نشد منتظر نظرات شما عزیزانم

جمعه 24 آبان1392 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
دوستان عزیز و سروران گرامی
با توجه به تجربه ای که من داشتم اگر وزن گیری با فاصله از دستگاه انجام شود به نظر بنده بدلیل اینکه دستگاه نمیتواند فیلترینگ وزن را بدرستی بر روی آنتنهای برنجی اعمال کند موجب خطای وزنی گردیده و ما شاهد زدن وزنهای کاذب خواهیم بود، لذا از دوستان تقاضا دارم لطف کنند جاهایی را که با وزنهای بالا آنتن زده اند یک بار دیگر با روشی که بنده قبلا توضیح دادم چک کنند و اگر هم امکان حفاری دارند ،در صورت امکان نتیجه را برای دیگر دوستان بیان کنند.
با سپاس

جمعه 24 آبان1392 - 9:44pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر جان بعد از باراندگی خاک سطحی خشک هستش ولی بعد از نیم متر حفاری به خاک مرطوب میرسیم.کوروش عزیز علت وجود وزن های کاذب و عمق های اشتباه نا مناسب بودن میزان ولوم های قدرت و ولوم وزن هستش که ارتباط مستقیمی با هم دارن.البته نوع گرفتن انتن ها هم خیلی مهم هستش و اگه رعایت نشه انتن ها گیج میزنه.فقط در عمق گیری ولوم وزن باید نصف وزن بدست اومده باشه تا مبدا عمق گیری ذرات و خطا های موجود نباشه.بنظر من فاصله موجود در بین دو انتن تلسکوبی استاندارد نیستش و علت اصلی گیج زدن انتن ها در زمان نزدیکی به انتن های برنجی هستش.وزن امروز من در هنگام نزدیکی به انتن های تلسکوبی یه تن و در زمان دور بودن از انتن های برنجی 50 کیلو بود که این اختلاف وزن بیان گر وجود یه اشتباه محاسباتی در ردیاب هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 24 آبان1392 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منتظره تستايه استادارياهم هستيم اميدوارم ايندفعه طولاني نشه ونظرشونوبا35زودتربگن .ممنون.

جمعه 24 آبان1392 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان .....استاد حمزه امروز شما با این فرکانس ها تست کردین و همه جواب دادن بس چطوری ردیاب با این همه فرکانس اصلی طلا باید خطا کنه لطفا یکم بیشتر توضیح بدین .....
و اما ایا حفره هم جواب داد یا نه؟/

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 24 آبان1392 - 10:38pm

سلام دوستان واقعا از این که میبینم دوستان خیلی زحمت میکشن و با جدیت دنبال قلق گیری از 35 هستند ادم کیف میکنه ما هم فعلا قسمت نشد تهیه کنیم تا ببینیم در اینده چی پیش ماید
خب دوستان تو یه فیلم یه ردیاب یک نکته جالب دیدم بد نیست این جا هم بیان کنم تو این فیلم 2 تا شاخه فلزی برای فرستادن امواج به زمین وصل شد و دستگاه شروع به فرستادن سیگنال کرد خب تا اینجاش که مثل خیلی از ردیاب های دیگه بود ولی نکته خاص و ظریفش این بود بعد فرستادن سیگنال در زمین دستگاه بهترین فرکانس طلا رو با توجه به نوع زمین و ذرات و و و رو به اوپراتور اعلام میکرد و او پراتور اون فرکانس اعلام شده رو به صورت دستی به دستگاه میداد و بعد شرع به ردیابی میکرد و این برای من خیلی جالب بود چون همان طور که میبینید دوستان عزیز ما برای مثلا طلا خیلی خیلی فرکانسهای متفاوت داریم که هر کدام از دوستان یکیشو میگن خیلی خوب جواب میده که این همون تفاوت زمینهاست که تو این فیلم خود دستگاه بهترین فرکانس مربوطه را اعلام میکرد. مثلا اگر توی دستگاه 20 تا فرکانس از طلا تو حافظه اش باشه مثلا اعلام میکنه از 14 یا 17 یا .... استفاده شود.

جمعه 24 آبان1392 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
جعفر جان بعد از باراندگی خاک سطحی خشک هستش ولی بعد از نیم متر حفاری به خاک مرطوب میرسیم.کوروش عزیز علت وجود وزن های کاذب و عمق های اشتباه نا مناسب بودن میزان ولوم های قدرت و ولوم وزن هستش که ارتباط مستقیمی با هم دارن.البته نوع گرفتن انتن ها هم خیلی مهم هستش و اگه رعایت نشه انتن ها گیج میزنه.فقط در عمق گیری ولوم وزن باید نصف وزن بدست اومده باشه تا مبدا عمق گیری ذرات و خطا های موجود نباشه.بنظر من فاصله موجود در بین دو انتن تلسکوبی استاندارد نیستش و علت اصلی گیج زدن انتن ها در زمان نزدیکی به انتن های برنجی هستش.وزن امروز من در هنگام نزدیکی به انتن های تلسکوبی یه تن و در زمان دور بودن از انتن های برنجی 50 کیلو بود که این اختلاف وزن بیان گر وجود یه اشتباه محاسباتی در ردیاب هستش.

حمزه عزیز
با توجه به گفته های شما، برای من در ردیاب زنی بر عکس عمل میشه یعنی برای وزن گیری هر وقت آنتنهای برنجی نزدیک دستگاه باشند وزن کمتر (واقعی تر)و هر وقت دور باشن وزن کاذب دیده میشود!!!! با این تفاسیر متاسفانه باید عرض کنم، به نظر بنده دستگاه برای هر شخص با توجه به خصوصیات آن شخص متفاوت عمل میکند و اگر این مسئله برای دیگر دوستان هم پیش بیاید نشان دهنده این موضوع است که در کل نمیشود به یک نتیجه گیری نهایی برای گرفتن وزن و یا حتی ردیاب زنی و فرکانس گیری برای همه دوستان رسید و در نتیجه هر شخصی باید خود از ابتدا تمامی این مراحل نحوه آنتن گرفتن بهتر و صحیح تر و ... را تجربه کرده و حتی ممکن است اطلاعات دیگر دوستان به هیچ دردی برای او نخورد!!! که این خود برای یک دستگاه مشترک معضل بزرگی محسوب میشود :-?

جمعه 24 آبان1392 - 10:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 319 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure