انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 12:53am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام خدمت آقاحمید
درمورد جعبه ی ردیاب اونطور که درتصویر دیده میشه طرز قرار گرفتن اون نسبت به بدن اوپراتور و جای کمربندی که براش طراحی کردین بنظر من در این حالت باتوجه به وزن کل جعبه که نمیدونم چقدره سنگینی بیشتری روی جعبه می افته و با توجه به اینکه آنتن های تلسکوپی در زیر قرار میگیرند ممکنه در طول قدم زدن به آنتن های تلسکوپی در اثر تماس با لباس اوپراتور فشار بیاد و باعث کج شدن اونا بشه .
البته شما خودتون استادید و من هنوز اونو از نزدیک ندیدم ولی اگه میشد جای آنتن های تلسکوپی را بجای اینکه بر روی ضلع بزرگ جعبه قرار بدین اونو بر روی ضلع کوچکتر یا باصطلاح روی ضلعی که ضخامت جعبه را تشکیل میده تعبیه میکردید و جای کمربند را با جای آنتن های تلسکوپی عوض میکردید در حالت عمودی جعبه کاملا حالت ثابت وپایدارتری نسبت به بدن اوپراتور به خود میگرفت و در فصولی از سال که در مناطقی از کشور اوپراتور مجبوره لباس گرم و کاپشن بپوشه در این حالتی که عرض کردم دیگه برجستگی کمتری روی لباس نسبت به حالت کنونی ایجاد میکنه وکاملا مماس میشه.
باز هم بخاطر اینکه اجازه دادید نظرمو اینجا بیان کنم ازتون بینهایت سپاسگذارم. :ymapplause: :x
درپناه حق تعالی موفق وموید باشید.
یا حق

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 6:26pm
مدیر کل
مدیر کل

pouya83 نوشته است:
باسلام خدمت آقاحمید
درمورد جعبه ی ردیاب اونطور که درتصویر دیده میشه طرز قرار گرفتن اون نسبت به بدن اوپراتور و جای کمربندی که براش طراحی کردین بنظر من در این حالت باتوجه به وزن کل جعبه که نمیدونم چقدره سنگینی بیشتری روی جعبه می افته و با توجه به اینکه آنتن های تلسکوپی در زیر قرار میگیرند ممکنه در طول قدم زدن به آنتن های تلسکوپی در اثر تماس با لباس اوپراتور فشار بیاد و باعث کج شدن اونا بشه .
البته شما خودتون استادید و من هنوز اونو از نزدیک ندیدم ولی اگه میشد جای آنتن های تلسکوپی را بجای اینکه بر روی ضلع بزرگ جعبه قرار بدین اونو بر روی ضلع کوچکتر یا باصطلاح روی ضلعی که ضخامت جعبه را تشکیل میده تعبیه میکردید و جای کمربند را با جای آنتن های تلسکوپی عوض میکردید در حالت عمودی جعبه کاملا حالت ثابت وپایدارتری نسبت به بدن اوپراتور به خود میگرفت و در فصولی از سال که در مناطقی از کشور اوپراتور مجبوره لباس گرم و کاپشن بپوشه در این حالتی که عرض کردم دیگه برجستگی کمتری روی لباس نسبت به حالت کنونی ایجاد میکنه وکاملا مماس میشه.
باز هم بخاطر اینکه اجازه دادید نظرمو اینجا بیان کنم ازتون بینهایت سپاسگذارم. :ymapplause: :x
درپناه حق تعالی موفق وموید باشید.
یا حق

پویا جان طرح داخل جعبه و ردیف کردن این قطعات برام واقعا مشکل بود که چه جوری بشه این قطعات و انتها رو توی این جعبه کوچیک جاساز کرد بهر حال بهترین روش همین حالت بوده که کاربر بتونه از ولوم و ال سی دی و فیشها بهترین استفاده رو بکنه و در بهترین مکان قرار بگیره . نگران این انتنها نباش مشکلی زیادی پیش نمیاره اگه اون انتن بالا یعنی زیر ال سیدی قرار میگرفت دیگه رو یک قسمت جعبه جاسازا میشد و لق میزد با این حالت دو طرفه مهار میشه و محکم هم هست و این انتها هم باید بصورت عمود به سوی زمین قرار میگرفتن حالا گرفتین بازش کنین متوجه میشین ایا جایی براش وجود داشت که جاساز کنم . جعبه هرچه کوچکتر باشه حملش و مخفی کردنش راحتره . فقط اگه میخواین دلا بشین انتنها رو باید ببندین همین . با پاها فاصله دارند و انتنها هم زیاد باز نمیشند .
ضمنا وزنش هم انچنان نیست که کج بشه با محکم کردن کمربند اونو محکم نگه میداره و اپراتور خسته هم نمیشه
شما اصلا هر لباس هم بپوشید بذارین روش مشکلی ایجاد نمیکنه تازه مخفی هم میشه :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 7:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

وقتی ردیاب رو از نزدیک دیدم متوجه شدم که جای هیچ تعریفی دیگه نداره ! چرا ، چون این ردیاب طلاست و دوستان طلا رو دیگه همه میشناسید و این از طلا هم بالاتره ! :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 12 اردیبهشت1392 - 12:08am
مدیر کل
مدیر کل

اس بعد اقا اریا:
این پست رو بزن تا الان تستها و تجربیات زیادی از کارکردن این ردیاب بدست اومده که واقعا جای تحسین و شگفتی داره فقط میتونم بگم از چیزهایی که اقا مجتبی گفته این ردیاب خیلی فراتر هستش فردا شب توضیح میدم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 12 اردیبهشت1392 - 12:10am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا مجتبی من هم فعلا با سه تا فلز مختلف : نقره ، طلا و مس تست کردم ، بصورتی که به فاصلۀ یک متر هر سه تا فلز رو کنار هم گذاشتم ، عکس العمل ردیاب بصورتی بوده که وقتی نوع فلز رو عوض می کنیم آنتنها به سرعت به سمت فلز مورد نظر حرکت میکنن ، واقعاً لذت بخشه ، حتی وقتی انگشتر نقره رو از روی زمین با پا شوت میکنم به جلوتر آنتنها سریع به سمت انگشتر نقره حرکت میکنن !! شگفت انگیزه @-) وقتی ولوم روی صفر هستش فقط دنبال حجم بزرگتر میره ! یعنی حذف خطا و حذف ذرات ؛ چند رشته سیم مسی رو روی زمین گذاشتم و یک تیکه فیبر مدار مسی به اندازه 10 در 20 رو هم به فاصله 2 متر گذاشتم وقتی از وسط این دو حرکت کردم آنتنها به سمت حجم بزرگتر رفتن خیلی عالیه ، سپاسگذارم از شما مهندس حمید و سوپرمن مجتبی @};- @};- @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 12 اردیبهشت1392 - 1:45am
مدیر کل
مدیر کل

مهدی نوشته است:
آقا مجتبی من هم فعلا با سه تا فلز مختلف : نقره ، طلا و مس تست کردم ، بصورتی که به فاصلۀ یک متر هر سه تا فلز رو کنار هم گذاشتم ، عکس العمل ردیاب بصورتی بوده که وقتی نوع فلز رو عوض می کنیم آنتنها به سرعت به سمت فلز مورد نظر حرکت میکنن ، واقعاً لذت بخشه ، حتی وقتی انگشتر نقره رو از روی زمین با پا شوت میکنم به جلوتر آنتنها سریع به سمت انگشتر نقره حرکت میکنن !! شگفت انگیزه @-) وقتی ولوم روی صفر هستش فقط دنبال حجم بزرگتر میره ! یعنی حذف خطا و حذف ذرات ؛ چند رشته سیم مسی رو روی زمین گذاشتم و یک تیکه فیبر مدار مسی به اندازه 10 در 20 رو هم به فاصله 2 متر گذاشتم وقتی از وسط این دو حرکت کردم آنتنها به سمت حجم بزرگتر رفتن خیلی عالیه ، سپاسگذارم از شما مهندس حمید و سوپرمن مجتبی @};- @};- @};-

بهت تبریک میگم اقا مهدی بهرحال شما چون قبلا ردیابی کردین و واردین زود به نتیجه رسیدن .
سرعت واکنش این انتنها هم فقط بخاطر روان بودن اون هست و اصولی درست شده :D تمام قطعات داخل این انتن رو من با هزار بدبختی تهیه کردم از تراشکاری بگیر تا قطعه ریز داخه این انتن و اندازه استاندارد این انتن
تازه این تست داخل خونه بوده که به این خوبی جواب داده تو بیابون ببرین چی . ضمنا این سه مدل فلز رو همیشه همرات باشه تو بیابون برای حذف ذرات یه فلز برنج هم همرات باشه هرچی وزن این فلزات که همراتون هست بیشتر باشه خیالتون راحتره بقیه که ارزون هستند طلا حالا گرونه . هرچند از نظر تئوری که اقا حمید فرمودند یک گرم طلا هم کفایت میکنه اما بیشتر باشه خیلی بهتره

جمعه 12 اردیبهشت1392 - 2:13am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان، من قبلا یه تیکه مس 10*10 رو در عمق 30 سانتی زمین و یه متر هم اونطرف تر یه قطعه مسی کوچیک دفن کرده بودم و چون اون قسمت علف زیاد داشت دقیقا نمی دونستم کجا دفن کردم این فلزات رو ولی محدوده رو می دونستم با ردیاب دیشب شروع بکار کردم و از اون محوطه حدود 20 متر فاصله گرفتم البته ردیاب در حالت بی سیم ، یه جا رو ردیاب قیچی کرد و چون شب بود اونجا رو با یه چوب علامت گذاشتم همین چند دقیقه قبل رفتم اونجا رو با بیل کندم ، در هر باری که بیل میزدم و خاک بیرون میومد ، تعجب کردم که اقا مجتبی چرا از این ردیاب اینقده تعریف میکنه اینجا که خبری نیست @-) و با این افکار همچنان بیل میزدم :D که در کمال ناباوری دیدم دقیقا در همون عمقی که این مس 10*10 رو گذاشته بود م پیدا شد ، و انتنها بسمت اون قطعه کوچیک که حجمش کمتر از فلز 10*10 بود نرفت ، اقا حمید و اقا مجتبی دیگه موندم چی بگم فقط تشکر تشکر تشکر......... :ymhug: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 9:04am

محل اقامت: بابل
اقا مجتبی عزیز سلام لطفا مرا در ارتبا ط با چگونگی خریداری این ردیاب فوق حرفه ای راهنمایی کنید منظورم شماره حساب وسایر جزئیات ان وایا کاتالوک نحوه اموزش کارکرد درست ان وروش های حذف ذرات وخطا رابرایمان جدا گانه می فرستید با تشکر شهرام

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 10:25am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شهرام نوشته است:
اقا مجتبی عزیز سلام لطفا مرا در ارتبا ط با چگونگی خریداری این ردیاب فوق حرفه ای راهنمایی کنید منظورم شماره حساب وسایر جزئیات ان وایا کاتالوک نحوه اموزش کارکرد درست ان وروش های حذف ذرات وخطا رابرایمان جدا گانه می فرستید با تشکر شهرام

سلام شهرام جان..به انجمن خوش اومدی...شما واسه سفارش میتونید به اقا مجتبی پیغام خصوصی بدید...واسه نحوه کارکرد این ردیاب هم در هیمن انجمن میتونید اموزشها رو دنبال کنید
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 11:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
منم به نوبه خودم تبریک میگم این موفقیت رو
حمید خان آقا مجتبی دستتون درد نکنه.
انشالله آریا جان هم میاد و فوت و فن دستگاه رو یادمون میده.
من فقط موندم چه طوری با یه ولوم هم خجم گیری میشه و هم نقطه زنی.
یکیم اینکه یعنی وقتی یه جایی قیچی کرد روی خود فلز قیچی کرده و شکال جنوب کردن نیاز نیست و اینکه اگر قیچی کرد حتما فلزه و ذرات و .......دیگه نداریم؟
حمید خان مجتبی جان اگر امکان داشته باشه در مورد فرکانس طلا که دوتاست یه توضیحی بدید.با این دوتا فرکانس طلا چه جوری کار میکنیم.و همچنیم در موردحفره.
یکیم اینکه اگر محوطه کوچیک باشه بهتره وایرلس کار کنیم یا با سیم؟
کلا سوالاتم خیلی زیاده.دیگه روم نشد بیشتر از این بپرسم. :ymblushing:
به هر حال تبریک حقیر رو هم بپذیرید
موفق باشید.
یاذم رفت بگم ولی خیلی باحال میشه اگه با ردیاب بشه نقطه زنی دقیق کرد و خطا هم نزنه.

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 12:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure