انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 11:58am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

ببینید دوستان در طبیعت و اطراف ما اجسام و مواد مختلفی وجود دارن که تازه داریم می فهمیم که فرکانسهایی مشابه فلزات ردیاب ما دارن ، این موضع امری طبیعی بوده و غیر قابل انکار ! دوستان طلا و نقره و مس و غیره فلزات از چی تشکیل شده ؟ ؟ ؟ ؟ ....... خوب فکر که بکنید میگید از ذرات و کانی های همین خاک تشکیل شدن که تجمع خیلی زیاد خاک و کانی ها تشکیل مجتمع ذرات تشکیل دهنده فلز خاصی رو میدن که بعد از کشف این تجمعات فلزات خاصی استخراج میشن و به شکل امروزی به دست ما میرسن ، منطق حکم میکنه که تشابهات فرکانسی همیشه بوده و خواهد بود خودتون رو خسته نکنید دوستان ! سعی کنید یک نقطه زن قابل اعتماد با قیمت مناسب که حداقل تا 2 متر مفید دفینه رو بزنه تهیه کنید و بعد هرجایی که ردیاب زد طبق فرمایش مهندس حمید عزیز با نقطه زن هم چک کنید ، البته طبق فرمایش برادر حمزه تستهای از راه های دور بیشتر از 50 متر بصورت ایستاده تا آنتنها خودشون گردش کنن برای تشخیص بهتر هدف واقعی موثر بوده ، البته باید با ولومهای کم هم تست کنید . تا با توجه به ولوم قدرت و فاصله بشه تا حدودی به صحت هدف پی برد . درضمن نقطه زن در حد 2 متر ساخت مهندسین داخلی بنده دارم کسی خواست به بنده پیام بده .. موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 آبان1392 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهدی جان ما که بول نداریم نقطه زن بخریم اون وقت چه خاکی باید سرمون بریزیم این 1 و اما وقتی نقطه زن 2 متر بزنه اگه یه هدف در 4 متری باشه و دستگاه اون رو بگیره و نقطه زن نگیره بازم باید چه خاکی به سرمون بریزیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 27 آبان1392 - 2:42pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دو ساعت پيش رفتم و دو جا رو انتن زدم.
جاي اول از ده متري ردياب جا رو مي گرفت ولي فاصله زياد تر ميشد ديگه ضعيف ميشد كه نشان از وجود خطا بود.در نقطه هدف رو گلد 1 فاين تا مثبت منفي 7 قيچي شد و مگنت محل هم 45 بود.نقره واكنش نداشت كه فهميدم علت خطا مي تونه مغناطيس سنگ باشه كه تجربه اش رو داشتم.
جاي دوم هم يه جا بود كه ردياب ها اونجا رو ميزدن.
ولوم وزن رو 50 گرم كردم محل رو گرفت ولي ديگه با 100 گرم نگرفت و اين محل هم خطاش از ذرات بود.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمزه جان استادداري ميشيا.من خاكايه تستم خيسه به خاطره اين هيچ جانميرم كه تجربه بيفزايم .دوستان ازاين 5گلدكدوم گلدهاواسه 22ست فركانس ش؟؟؟

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:42pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمزه جان وقت بخير داداش
ميشه لطفا يه جمع بندي بكنين نسبت به فركانسهاي آزاد؟
مثلا بعد از تست با فركانسهاي اصلي دستگاه بهتره كدوم فركانسهاي دستي تست بشه كه سريع جواب بده؟
موفق باشي
ياحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:44pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علي جان از بس كار كردم كه ردياب 22 رو كامل از دست دادم و ديگه كار نميكنه.فركانس دو و چهار فكر كنم.
بيناي عزيز اين فركانس 610.0به هيچ وجه به سفال واكنش نداره و اگه جاي عامل خطا سفال باشه اون رو رد مي كنه.
در مورد فركانس هاي ازاد هم بايد بگم نميشه از الان جمع بندي كرد چون نقاط مجهول زيادي رو داريم.
من خودم از فركانس هاي ازاد با مقدار كم رو از 40 متري و فركانس هاي بالاي هزار رو از 10 متري ميزنم و اگه انتن ها رو بطرف محل بكشونه ميرم براي تست هاي بعدي.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 27 آبان1392 - 4:55pm
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
دو ساعت پيش رفتم و دو جا رو انتن زدم.
جاي اول از ده متري ردياب جا رو مي گرفت ولي فاصله زياد تر ميشد ديگه ضعيف ميشد كه نشان از وجود خطا بود.در نقطه هدف رو گلد 1 فاين تا مثبت منفي 7 قيچي شد و مگنت محل هم 45 بود.نقره واكنش نداشت كه فهميدم علت خطا مي تونه مغناطيس سنگ باشه كه تجربه اش رو داشتم.
جاي دوم هم يه جا بود كه ردياب ها اونجا رو ميزدن.
ولوم وزن رو 50 گرم كردم محل رو گرفت ولي ديگه با 100 گرم نگرفت و اين محل هم خطاش از ذرات بود.

درود بر شما
فاصله برای تشخیص فلز از ذرات خیلی مهم هست اما واقعا ما نمیدانیم در چه عمقی و از چه فاصله ای فرکانس قادر هست فلز را سنس کنه و در چه فاصله ای ذرات را حذف میکنه

دوشنبه 27 آبان1392 - 5:00pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جاويد عزيز من باهاتون موافق هستم كه علت اون هم بستگي به دقت فركانس هاي ما داره.همين فركانس 610.0 بقدر دقيق هست كه رو نقطه و تو هر عمقي ديگه به سفال واكنش نميده و نيازي به فاصله گرفتن نداره.اين امر نشون ميده كه هنوز به فركانس هاي دقيق تر دست پيدا نكرديم.... :-B

دوشنبه 27 آبان1392 - 5:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مهدی جان ما که بول نداریم نقطه زن بخریم اون وقت چه خاکی باید سرمون بریزیم این 1 و اما وقتی نقطه زن 2 متر بزنه اگه یه هدف در 4 متری باشه و دستگاه اون رو بگیره و نقطه زن نگیره بازم باید چه خاکی به سرمون بریزیم)

هالو جان نگفته بودی با نمکی.خخخخخخخخ

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 27 آبان1392 - 6:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حمزه جان از بس تو قبرو مخصوصا تو اتاقکها افتادی با خودم گفتم که کی هست که شانست بزنه تو همون اتاقکها جا خوش کنی.خخخ

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 27 آبان1392 - 6:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 312 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure