انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 1:51pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی
خوب دوستان این تست ها مربوط میشه با عمق 1.80سانت ..البته هنگام حفاری ما فقط سنگ ریزه و سنگ در حد 1 کیلو در می اوردیم و قسمتی از سنگ ها یه چیزی به رنگ قهوه ای سوخته روشون بود
مد نقره 1و2:ولوم قدرت 2.......فاین _2 و+2 با 8 کیلو
فرکانس ازاد 37.32158 کیلو ولوم قدرت 2
مگنت 1و2 : دیروز با w30قیچی شد امشب با w63
گولد 1 :ولوم قدرت 2 158 کیلو _1 و+1قیچی میشد
گولد2:فاین +1و_1 با ولوم قدرت 2 158 کیلو
گولد 3 : فاین +1تا _1 ولوم قدرت 2 158 کیلو و همانطور گولد 4 و گولد 5

مس :16 کیلو با ولوم قدرت 2 فاین +4 تا _4
کربن 2ونیم کیلو فاین _2 و +2 ...
فرکانس 1812.0 با واوم قدرت نزدیک به یک 158 کیلو
اساتید عزیز این تست های اخری با هر مد یا فرکانسی که عوض کردم 5 تا 6 دقیقه دستگاه خاموش بوده

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
مهدی نوشته است:
ببینید دوستان در طبیعت و اطراف ما اجسام و مواد مختلفی وجود دارن که تازه داریم می فهمیم که فرکانسهایی مشابه فلزات ردیاب ما دارن ، این موضع امری طبیعی بوده و غیر قابل انکار ! دوستان طلا و نقره و مس و غیره فلزات از چی تشکیل شده ؟ ؟ ؟ ؟ ....... خوب فکر که بکنید میگید از ذرات و کانی های همین خاک تشکیل شدن که تجمع خیلی زیاد خاک و کانی ها تشکیل مجتمع ذرات تشکیل دهنده فلز خاصی رو میدن که بعد از کشف این تجمعات فلزات خاصی استخراج میشن و به شکل امروزی به دست ما میرسن ، منطق حکم میکنه که تشابهات فرکانسی همیشه بوده و خواهد بود خودتون رو خسته نکنید دوستان ! سعی کنید یک نقطه زن قابل اعتماد با قیمت مناسب که حداقل تا 2 متر مفید دفینه رو بزنه تهیه کنید و بعد هرجایی که ردیاب زد طبق فرمایش مهندس حمید عزیز با نقطه زن هم چک کنید ، البته طبق فرمایش برادر حمزه تستهای از راه های دور بیشتر از 50 متر بصورت ایستاده تا آنتنها خودشون گردش کنن برای تشخیص بهتر هدف واقعی موثر بوده ، البته باید با ولومهای کم هم تست کنید . تا با توجه به ولوم قدرت و فاصله بشه تا حدودی به صحت هدف پی برد . درضمن نقطه زن در حد 2 متر ساخت مهندسین داخلی بنده دارم کسی خواست به بنده پیام بده .. موفق باشید

مهدی شما هم بعضی مواقع نمیدونم خسته میشی یا چی؟ یه چیزهایی میگی که فقط بگی گفتم از شما بعیده بعضی حرفها--- بچه های اینجا همه بالا دیپلمن به خدا
*********** خواهشن کسی موضع گیری نکنه من مخلص همه هستم و دوستدار همه*****

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:33pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلوی عزیز دیگه نمیشه نظری داد.بنظر من حفاری رو ادامه بدید.برات ارزوی موفقیت می کنم.برای وزن گیری حالت بیسیم استفاده کن تا وزن هات یکم منطقی تر باشن.
امیر جان جناب مهدی از دلسوز های سایت هستش و هدفش کمکه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش حمزه من نمیدونم چرا هرچی میکنم بازم فقط سنگ های ریز در میاد و سنگ 1 کیلویی

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
هلوی عزیز دیگه نمیشه نظری داد.بنظر من حفاری رو ادامه بدید.برات ارزوی موفقیت می کنم.برای وزن گیری حالت بیسیم استفاده کن تا وزن هات یکم منطقی تر باشن.
امیر جان جناب مهدی از دلسوز های سایت هستش و هدفش کمکه.

داداش حمزه میدونم من هم مخالفش که نیستم دادا مخلصش هم هستم ولی خداییش ببین چطور نتیجه گیری کرده اخه طلای خالص و نقره خالص چطور میشه با مس تشابه فرکانسی داشته باشه خصوصا نقره. اگه منظورش خاک هاییه که همه نو عذرات توش باشه و تشابه همه رو بده یه چیز ولی اگه منظورش مثلا سکه هست با ذرات که از ایشون بعیده-- بهتره منظورشو دقیق تر و حرفه ای تر بگه هر چی باشه مدیر هستن نه یه کاربر عادی مثل من-- نظرات باید حرفه ای باشه نه عامیانه

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
داداش حمزه من نمیدونم چرا هرچی میکنم بازم فقط سنگ های ریز در میاد و سنگ 1 کیلویی

هلو جان احتمال بار طلا به نظر من کم هست اگه هم باشه برنز هست -احتما اهن زنگ زده هم هست- همین جمعه من یه جای که منطقه مسکونی هم بوده قبلا ردیاب زدم یه نقطه رو نقره و طلا و برنز و اهن گرفت با وزن های بالا رسیدم به نقطه دیدم یه در حلب روغن 18 کیلویی زنگ زده هست-ولی برا تجربه خیلی خوبه

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر جان منظورت تست های من هستن یا نه؟//میشه کمی توضیح بدین

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 27 آبان1392 - 10:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلوی عزیز سنگ های ریز و سنگ های یک کیلوی?????? آیا مکان حفاری شما باغ هستش?????اگه باغ باشه کارتون خیلی خیلی سخت هستش.تنها جای که نتونستم درست ردباب بزنم باغه....

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله داداش حمید باغ هستش البته نه اینکه جاش دشت باشه در نزدیکی یه دره هستش اون وقت هم دامنه ی کوه .......و حدود 250 سال شاید باشه که شده بعنوان باغ و این باغ بصرت بله ایی هستش .....راستی دوستان وقتی یه درختی رو میکارین به مرور زمان این درخت از این زمین مواد معدنی رو میگیره و تقریبا خالی از مواد معدنی میشه

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله داداش حمید باغ هستش البته نه اینکه جاش دشت باشه در نزدیکی یه دره هستش اون وقت هم دامنه ی کوه .......و حدود 250 سال شاید باشه که شده بعنوان باغ و این باغ بصرت بله ایی هستش .....راستی دوستان وقتی یه درختی رو میکارین به مرور زمان این درخت از این زمین مواد معدنی رو میگیره و تقریبا خالی از مواد معدنی میشه

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 301 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure