انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 مهر1403 - 11:59am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

amir92 نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
هلوی عزیز دیگه نمیشه نظری داد.بنظر من حفاری رو ادامه بدید.برات ارزوی موفقیت می کنم.برای وزن گیری حالت بیسیم استفاده کن تا وزن هات یکم منطقی تر باشن.
امیر جان جناب مهدی از دلسوز های سایت هستش و هدفش کمکه.

داداش حمزه میدونم من هم مخالفش که نیستم دادا مخلصش هم هستم ولی خداییش ببین چطور نتیجه گیری کرده اخه طلای خالص و نقره خالص چطور میشه با مس تشابه فرکانسی داشته باشه خصوصا نقره. اگه منظورش خاک هاییه که همه نو عذرات توش باشه و تشابه همه رو بده یه چیز ولی اگه منظورش مثلا سکه هست با ذرات که از ایشون بعیده-- بهتره منظورشو دقیق تر و حرفه ای تر بگه هر چی باشه مدیر هستن نه یه کاربر عادی مثل من-- نظرات باید حرفه ای باشه نه عامیانه

امير خان شما اگر مطلب بنده رو بهتر بخوني متوجه منظور بنده خواهي شد ، خوب نخوندي برادر و شايد هم بنده نتونستم مطلبم رو خوب برسونم ، به هر حال شما به بزرگواري خودتون ببخشيد هدف همياري دوستان بوده .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان یه چیز هستش ...بابام میگفت تو اون باغ اون مسیر همیشه نشست داشته

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:57am
استاد
استاد
آواتار کاربر

هلوی عزیز اگه باغ باشه کارتون فوق العاده سخت هستش.من خیلی تو باغ ردیاب زدم و بیشتر این باغ ها نشان و علامت داشته و اعتراف می کنم نه با این ردباب و نه با ردیاب اول هیچ وقت موفق نشدم و دقیقا سنگ های که جناب هلو گفتن رو خارج کردم.باغ ها در هر صورت مواد معدنی دارن.تو باغ کار خیلی خیلی سخته...جالب اینکه ردیاب رو هر فرکانسی باشه قیچی میشه.من از خودم هم فرکانس آزاد میدادم باز قیچی میشد!

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 27 آبان1392 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
دوستان یه چیز هستش ...بابام میگفت تو اون باغ اون مسیر همیشه نشست داشته

هلو جان شما اونجارو دیگه باید حفاری کنید تا خیالتون راحت شه. امیدوارم دست خالی بر نگردی.

سه شنبه 27 آبان1392 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
هلوی عزیز اگه باغ باشه کارتون فوق العاده سخت هستش.من خیلی تو باغ ردیاب زدم و بیشتر این باغ ها نشان و علامت داشته و اعتراف می کنم نه با این ردباب و نه با ردیاب اول هیچ وقت موفق نشدم و دقیقا سنگ های که جناب هلو گفتن رو خارج کردم.باغ ها در هر صورت مواد معدنی دارن.تو باغ کار خیلی خیلی سخته...جالب اینکه ردیاب رو هر فرکانسی باشه قیچی میشه.من از خودم هم فرکانس آزاد میدادم باز قیچی میشد!

جناب حمزه من به یه باغ رفتم که میگفتن یه ردیابه دیگه اونجا رو زده بود. من با 22اونجا رفتم ولی به هیچ عنوان هیچ جا قیچی نشد.

سه شنبه 27 آبان1392 - 1:05am
مدیر کل
مدیر کل

هالوی عزیز در مجموع چیزی که در مورد نتایج تستهای شما در اون باغ با ردیاب 35 میشه گفت این هست که تشخیص اینکه خطا باشه تقریبا غیر ممکنه! با اطلاعات و تجربیات فعلی ما اون نقطه خطای مشخصی نداره. ولی فراموش نکنین اونجا باغ هست! بنده هم هر بار در مناطق دارای درخت تست گرفتم با مشکلات و خطاهایی مواجه شدم که البته بعضیاش از روی مساله فاین و وزن قابل تشخیص بودن. آقا مجتبی هم که همون اول فرمودن باغ رو بیخیال بشو! :D حالا دیگه شما خودت حساب کن احتمال خطا چقدر میتونه باشه. بخصوص اگر در محدوده چند متری ریشه درخت وجود داشته باشه احتمال خطا خیلی هم بیشتر میشه. هر چند وضعیت این سیستم ردیاب در مناطق جنگلی و باغ از اغلب سیستمهای ردیاب بهتره ولی باز هم شانس خطا بالاست. بهرحال عمق 1.8 متر رو میتونین با یک فلزیاب هم چک کنین و در نهایت هم تنها حفاری نتیجه رو مشخص میکنه.

سه شنبه 27 آبان1392 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان حرف شما روی سر بنده ..یه چیزی من رو دیونه کرده اخه چرا در باغ های مجاورش با اینکه مثل هم هستن از نوع خاک از نوع درخت ..و خود باغ هم همه ی خاکش مثه همه ولی هیچ جایی این ردیاب نزده جز این مکان البته من اگه 100 متر هم دور تر بشم بازم ردیاب با سرعت انتن هاش به شانه هام میخوره و همین یه جا رو میزنه و کاملا مغز من و ذهنم خالی بوده در این جا بخدا خودم هنوز شخصا باور ندارم چیزی داخلش باشه وحتی هم اگه یه گنج بزرگم بیرون بیاد باور نمیکنم..ولی یه چیز خیلی عجیب هستش وقتی باین تر میرم مگنت با w های بالا این مکان رو میگیره تا یه متر حدود 30 بود الان 1.80 شده w هم شده 63

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 27 آبان1392 - 1:33am
مدیر کل
مدیر کل

هالو جان نکته مهمی مطرح شد! مگنت برای ردیابی قدرت زیادی نداره و از راه دور هم ضعیف تر عمل میکنه. الان که شما قدری حفاری کردین و مگنت قویتر شده بنظر من نشانه این هست که در عمق پایین تر حتما چیزی وجود داره که بواسطه حفاری اولیه آثار این مگنت خودش رو داره قویتر نشون میده! پس شما دقیق تر به عمق گیری و حجم گیری و نقطه زنی بپردازین و حفاری لازمه رو انجام بدین تا نتیجه مشخص بشه.

سه شنبه 27 آبان1392 - 1:43am
مدیر کل
مدیر کل

هالو جان من قبلا هم گفتم باغ انار رو بیخیال شو طبق تجربه میگم کلا جایی که درخت انار وجود داره ریشه اون با خاک باهم یه ترکیبی درست میکنن که هم فرکانس طلاست و هر 5 تا گلد رو هم میزنه با قدرت زیاد . به احتمال زیاد اونجا یه سنگی هست که میدان مغناطیسی بسیار بالایی داره و انتن رو کشیده بطرف خودش چون نباید اینقدر دبلیو اون بالا باشه برای بار اون 65 که فرمودین میدونین چقدر قدرت مغناطیسی داره و اگر هم باری اونجا باشه خیلی زیاد میدان درست کنه 20 الی 30 تا چون طلا کلا مغناطیس بسیار ضعیفی میتونه دور خودش ایجاد کنه و ضمنا برای کاوش طلا حتما وزن باید بالای چند تن بزنه اینو مطمئن باشید اصلا روی گرم و کیلو حساب باز نکنین . حالا دوست داری حفاری کن .
دوستان توجه کنن به هیچ عنوان بدون نسخه و سند پوستی جایی نرین هرجا که انتن بکشه که قرار نیست باری باشه و اینو بهتون قول میدم اگه سندی باشه باچشم دیدین و مطمئن بودین چندین سال پیش نبردن مطمئن باشید این دستگاه شما رو میبره دقیق روی هدف

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 28 آبان1392 - 5:33am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
هالو جان من قبلا هم گفتم باغ انار رو بیخیال شو طبق تجربه میگم کلا جایی که درخت انار وجود داره ریشه اون با خاک باهم یه ترکیبی درست میکنن که هم فرکانس طلاست و هر 5 تا گلد رو هم میزنه با قدرت زیاد . به احتمال زیاد اونجا یه سنگی هست که میدان مغناطیسی بسیار بالایی داره و انتن رو کشیده بطرف خودش چون نباید اینقدر دبلیو اون بالا باشه برای بار اون 65 که فرمودین میدونین چقدر قدرت مغناطیسی داره و اگر هم باری اونجا باشه خیلی زیاد میدان درست کنه 20 الی 30 تا چون طلا کلا مغناطیس بسیار ضعیفی میتونه دور خودش ایجاد کنه و ضمنا برای کاوش طلا حتما وزن باید بالای چند تن بزنه اینو مطمئن باشید اصلا روی گرم و کیلو حساب باز نکنین . حالا دوست داری حفاری کن .
دوستان توجه کنن به هیچ عنوان بدون نسخه و سند پوستی جایی نرین هرجا که انتن بکشه که قرار نیست باری باشه و اینو بهتون قول میدم اگه سندی باشه باچشم دیدین و مطمئن بودین چندین سال پیش نبردن مطمئن باشید این دستگاه شما رو میبره دقیق روی هدف

کاملا درسته و تایید میکنم
@};- @};- @};-

سه شنبه 28 آبان1392 - 10:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 316 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure